Злюка бобер• 19 июня в 19:50

Виробництво дронів. Куди нам втікати?

Орендуємо приміщення під потреби бізнесу, вже більше 6 років. Випадково дізналися, що в нас вже оселилися нові сусіди. Як я розумію, з власниками розмовляти вже немає сенсу, вони все вирішили, надавши їм в оренду приміщення. Починаємо терміново шукати собі нову оренду, але ж невідомо, чи не буде на новій локації такого ж сусідства. Як це питати взагалі? Не факт жеж що скажуть правду
Плекаю думи• 19 июня в 20:47
Ответ дляБеллаДонна
Админы примите меры!!!!
Админы офисы зелени одобряют и покрывают,тысячи говорящих голов от нашей пропаганды

Вы не туда пИшите

No problems• 19 июня в 20:47
Ви дурепа
Примарочка• 19 июня в 20:48
Может сразу риелтору намекнуть что всенетакоднозначно, между прочим засрать ЗСУ в разговоре и поставить песню Шамана ярусский на вызов. Тогда он подберет может что-то без сборщиков дронов рядом.
No problems• 19 июня в 20:48
Ответ дляЗлюка бобер
З´їжджати будемо не тільки ми, ще два орендаря, це тільки з ким встигли поспілкуватися. Тож так, питання актуальне не тільки для мене, а ще для інших підприємців
Ну ок, заїжджайте, а форум тут до чого?
Н@Диете• 19 июня в 20:52
Я прямо спрашивала у людей. И мне отвечали нормально. Каждый решает сам на какие риски готов идти. Я отказалась там работать где было рядом производство дронов
Просериарила молодость• 19 июня в 20:53
Ответ дляСільськаЛеді
Шо таке осінт?
Але насправді думаю, що автора по айпі вичислити не так то й складно, для тих, хто цього забажає
Не треба айпі. Осінт це якраз збір данних по відкритих джерелах, в тому числі, от такі як автор патякають, а потім такі тексти аналізують кому треба. І так, зернятко за зернятком, багато чого можна знайти.
Хтомолодець? Я!• 19 июня в 20:59
Колись дебіл - смм-щик 95 кварталу - нині міністр оборони Федоров пропонував збирати дрони по квартирах та хатам.
Чи просто так? Чи план утилізації у будь який спосіб має бути виконаний, як з могилізацією?
Несемо світло разом• 19 июня в 20:59
Арендуйте офис в центре Крещатика, там такого не будет
Пишущаяся• 19 июня в 21:00
Ответ дляНе худа ні разу
Автор, ну война же, к сожалению. Будет такое чаще и чаще, привыкнем, а куда деваться? Нам же тоже нужно отбиваться, смотреть на горящий дом в Москве так приятно
Ну привыкни. От меня в 3 километрах уи..ло, а крики горящих людей весь дом слышал, а теперь некрологи пачками за тот день. Отбиваться нужно, но привыкать такое видеть и слушать - ну спасибо, чета не хочется.

Пешеходик• 19 июня в 21:12
Ответ длякотопёс
За границу бегите
на москву
Фея_3уровень• 19 июня в 21:14
Ответ дляЧижик Пижик
Давайте сразу локацию, рашофашисиы к вам в гости придут! Совсем люди не отстреливают последствия
Идите голову лечить, автор не написала локацию !!!
автор Злюка бобер • 19 июня в 21:14
Ответ дляН@Диете
А в кого і на якому етапі ви питали? Ви також приміщення шукали під оренду чи шукали роботу в колективі?
Контрольница• 19 июня в 21:20
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
автор Злюка бобер • 19 июня в 21:21
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Скаргу хочете?
Ви мені пропонуєте ризикувати майном та життям? Та ще за це гроші платити за оренду? Чи що збентежило?
Контрольница• 19 июня в 21:22
Ответ дляЗлюка бобер
Скаргу хочете?
Удалено администрацией...
Фея_3уровень• 19 июня в 21:23
Ответ длянеДодекаэдр
Коли завітають, тоді будете їм це розказувати) але, що дивно, такі сміливі люди, як ви, вже не такі сміливі після бесіди)))
Да да все как в 37 году...могут просто так ..
Вы правда не понимаете, что когда граждане боятся СБ своей страны это дно ?!
неДодекаэдр• 19 июня в 21:26
Ответ дляФея_3уровень
А ви не бачите, що тут не просто та людина з´ясовує, де знаходяться виробницьва дронів піж виглядом пошуку офісу.
Фея_3уровень• 19 июня в 21:30
Ответ длянеДодекаэдр
Все с точностью до наоборот.
Автор знает где находится производство, и хочет найти место где его нет.
Я автора понимаю, тоже работаю в стремном месте, нет соседей с дронами, но там в РФ этого не знают и им все склады, ангары, производства поперек горла.
неДодекаэдр• 19 июня в 21:29
Ответ дляФея_3уровень
Все с точностью до наоборот.
А ви всьому вірите, що пишуть?

Фея_3уровень• 19 июня в 21:32
Ответ длянеДодекаэдр
А ви всьому вірите, що пишуть?
Да нет не всему.
Напрмер темку читаю, и думаю, ну нет не может быть столько ид..к ...напали на автора..
Міряю від одиниці• 19 июня в 21:33
Ответ дляГалябалована
Такие соседи сейчас практически в каждом доме
Які дурниці...
Пишущаяся• 19 июня в 21:39
Ответ дляМіряю від одиниці
Які дурниці...
Може для вас дурниці, а у прифронтових містах під кожним будинком військові машини, і фпв залітають. Коли біля дитячого майданчику засадять в таке авто, дурниці чи ні?
тяжкаялюдина• 19 июня в 22:21
Ответ дляПотужна махіна
Б..я вы б еще адрес написали, е..бо
Ага, а то у автора дуже інформативний пост +/- 1000 км
Потужна махіна• 19 июня в 22:35
Ответ длятяжкаялюдина
ее адрес узнать элементарно, для профессионала.
Н@Диете• 19 июня в 22:49
Ответ дляЗлюка бобер
Работа на предприятии. Поспрашивала у сотрудников - рядом производство, даже прилет был.. но люди продолжают работать. Я не готова так рисковать - отказалась
тяжкаялюдина• 19 июня в 22:55
Ответ дляПотужна махіна
Ви з тих хто кричав вимикати світло щоб дрони не бачили куди летіти?))))
Потужна махіна• 19 июня в 23:11
Ответ длятяжкаялюдина
Я не кричала, но в этом что то есть. Т.к. есть управляемые оператором дроны.
тяжкаялюдина• 19 июня в 23:12
Ответ дляПотужна махіна
Вам під 60?
Потужна махіна• 19 июня в 23:13
Ответ длятяжкаялюдина
Вам під 60?
Під 90
тяжкаялюдина• 19 июня в 23:13
Ответ дляПотужна махіна
Під 90
Я так і подумала.