Кумедна• 19 июня в 20:18
Нам своє робити Eurosatory у Франції
Поки над Москвою піднімається дим від палаючого нафтопереробного заводу — Петро Порошенко стоїть посеред найбільшої виставки зброї в Європі та пояснює, чому саме тут вирішується доля війни.
Лідер «Європейської Солідарності» приїхав на Eurosatory у Франції — міжнародну виставку озброєнь, де збираються провідні оборонні компанії світу. Не заради фото.
Заради конкретних домовленостей, які вже мають адресу — російські танкери та нафтові об´єкти.
Поки влада займається бюджетними маніпуляціями вдома, опозиція працює на перемогу за кордоном.