ОноВамнадо• 19 июня в 20:28

Завтра в суботу в 19.30 кіно на Протасі в Києві

«Традиційні кінопокази на Протасі», які разом з громадою започаткував Роман Ратушний, в цьому році відкриває документальна стрічка «13ЮМ».
На початку повномасштабного вторгнення увага всього світу була прикована до подій, що відбувались під Києвом, в Херсоні та Маріуполі.
Саме в цей час на початку березня 2022 року невелике угрупування, яке нараховувало менше 200 бійців під час оборони Ізюму зупинило 10-тисячну колону росіян на техніці. Вражаючий факт, про який мало відомо.
«13 (тринадцятий) ЮМ» - росіяни настільки тупі, що навіть назву міста не могли нормально прочитати. Велику букву І у назві вони сприймали як цифру. Тому, власне, фільм і має таку химерну назву.
Фільм будується на кадрах, знятих у березні 2022 року безпосередньо під час боїв. Ці архівні записи і послугували ідеєю створення фільму.
Фільм представлятиме авторка ідеї журналістка Віолетта Кіртока.
Саме вона писала про значення оборони Ізюма, про виграний час бійцями ССО, ДШВ та місцевого ТРО для вибудовування оборони на межі Харківської та Донецької областей, про шалений спротив, який чинили місцеві жителі. Саме вона збирала і продовжує збирати матеріали про Героїв, що стояли на захисті Ізюму.
Зібрані свідчення і матеріали лягли в основу фільму. Кінопоказ безкоштовний.
Нашли в капусте• 19 июня в 20:33
Не можу зрозуміти де саме. Це під відкритим небом?

Новопоштинская• 19 июня в 20:45
так, це щорічні фестивалі пам´яті Романа Ратушного, які мабуть організують його близькі. Військова тематика, вірші, пісні, декламування. Ось кіно, як кажуть вище. Протасів яр, який, як я десь читала, захищав свого часу Ратушний, від забудови чи вирубування дерев.
как тебе такое илон маск• 19 июня в 21:13
Ответ дляНашли в капусте
На галявині Протасового яру, нижче заправки WOG
Нашли в капусте• 19 июня в 21:51
Мені це ні про що не говорить, мені це точка. Ладно, дякую
автор ОноВамнадо • 19 июня в 21:55
Ответ дляНашли в капусте
Заправка WOG розташована за адресою вулиця Солом’янська, 40а. Цей автозаправний комплекс знаходиться біля перехрестя вулиці Протасів Яр та Солом´янської, поблизу нижнього входу до урочища в напрямку Солом´янської площі.
Нашли в капусте• 19 июня в 21:57
Ответ дляОноВамнадо
Дякую 💖💖💖
автор ОноВамнадо • 19 июня в 21:58
Ответ дляНашли в капусте
Дякую 💖💖💖
Приїжайте
Твоя подружайка• 19 июня в 22:25
Ответ дляОноВамнадо
Приїжайте
А підскажіть, як громадським транспортом туди зручніше потрапити, якщо з лівого берега ?
автор ОноВамнадо • 19 июня в 22:35
Я їду з іншої сторони. Напевне м-ро Вокзальна, а там маршрутка № 198