Докладальниця• 20 июня в 17:11
Рак шийки матки
Жінка, 70 років. Турбував біль в боці (вже минув). Зробили УЗД (щось з ниркою і рихла печінка), аналіз крові в нормі, аналіз сечі не дуже, сказали перездати. Також був огляд у гінеколога (візуально все в нормі). Вчора прийшли аналізи від гінеколога-рак шийки матки, терміново направляють в онкогінекологію на видалення всіх жіночих органів. Аналізи на руки не дали, навіть не можу подивитися, що там написано.
Підкажіть, будь ласка, такий діагноз ставлять на основі одного аналізу? Може хоч повторно його треба здати, УЗД у гінеколога зробити, може кт, я не знаю. Куди бігти? Дякую
Дона Флор-0c73• 20 июня в 17:30
Ответ дляДокладальниця
Ніяких додаткових обстежень не проводили?
Тільки огляд на кріслі, по ньому виставили 1 стадію. Перед біопсією проходила УЗД, лімфовузли не збільшені, це теж для лікарів важлива інформація
Працівниця року• 20 июня в 17:31
Просто в таком возрасте считается что органосберегающие это риск распространения, возраст не репродуктивный, важнее думать про жизнь, про сразу эффективное вмешательство, а не резать про несколько раз для сохранения органов которые грубо говоря уже не нужны, это сугубо протокол, поэтому они так сразу и говорят. Едьте по направлению
Докладальниця
• 20 июня в 17:32
Ответ дляДона Флор-0c73
Мама за останні 2 роки робила МРТ і КТ багато разів, бо була травма хребта. Правда то були МРТ поперекового відділу хребта, грудного, голови.... Нічого там поганого не бачили. Я розумію, що локація не та, але може були б лімфовузли збільшені, чи що ...
Угги в горошек• 20 июня в 17:34
Ответ дляДокладальниця
Навіть контакт конкретного хірурга дали і сказали, що всі органи треба видаляти. Я в ахері, вибачаюсь за свою французьку.
а мрт с контрастом делали?
Докладальниця
• 20 июня в 17:36
Ответ дляУгги в горошек
а мрт с контрастом делали?
Ні, звичайний огляд у гінеколога, сімейна послала, ну і ті аналізи, які вони безкоштовно беруть, мама навіть не знає, які.
Угги в горошек• 20 июня в 17:36
Ответ дляДокладальниця
Ясно, цитология.
Дона Флор-0c73• 20 июня в 17:41
Ответ дляДокладальниця
Немає при собі висновку дослідження, але лімфовузи дивилися ті, які вздовж живота і важливо щоб не було асциту.
Докладальниця
• 20 июня в 17:42
Ответ дляДона Флор-0c73
Зрозуміла. Дівчата, всім дуже дякую
Гл. Амурная• 20 июня в 17:44
Ответ дляДокладальниця
В Україні, районна лікарня
Анализы должны дать на руки.
В городе есть частные клиники? Лучше обратиться к гинекологу в частную клинику.
Докладальниця
• 20 июня в 17:46
Ответ дляГл. Амурная
Анализы должны дать на руки.
В області є, але я без поняття, я там давно не живу. Я в Києві, я можу її і сюди привезти, але треба теж знати до кого йти.
Гл. Амурная• 20 июня в 17:47
Ответ дляДокладальниця
Якщо є можливість, нехай лікар дасть направлення в лікарню (в направленні не вказують конкретну лікарню, ви самі обираєте) - в Києві Інститут раку, йдете з тим направленням (вул. Здановської). У мене там родичка лікувалася.
Докладальниця
• 20 июня в 17:48
Ответ дляГл. Амурная
Їй вже дали направлення до гінеколога-онколога, я так розумію, з ним можна по всій Україні звертатись. А лікаря можете підказати?
Гл. Амурная• 20 июня в 17:49
Ответ дляДокладальниця
У родички був РМЗ.
Наскільки я знаю, це одна з кращих лікарень. і лікарі там хороші.
Не підкажу щодо профільного по цьому питанню.
Докладальниця
• 20 июня в 17:49
Ответ дляГл. Амурная
У родички був РМЗ.
Дякую, дівчатка, що радите
Чтооооооооооо?• 20 июня в 17:49
Ответ дляДокладальниця
Якщо сказали все видаляти, значить випадок не запущений, при пізніх стадіях операціію не роблять
Докладальниця
• 20 июня в 17:52
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
На Верховинній у Києві також хороша онколікарня
Я туди якраз думала звернутись, вона локально до мене ближче.
Рятівник Малібу• 20 июня в 18:08
Ответ дляДокладальниця
Піду, просто хотіла розпитати, чи на основі одного аналізу ставиться такий діагноз. Без гінекологічного УЗД, без нічого...
Я так думаю, що направили для більш детального аналізу.
У мами так було, направили в обласну онкологію в Миколаїв.Там взяли біопсію, дякую Богу не підтвердилося.
Малинка• 20 июня в 19:42
Ответ дляДокладальниця
Нет, не ставят. Возможно, просто хотят запугать, особенно если надавали направлений с пометкой - скажите, что от меня
Боневтікла• 20 июня в 20:40
Ответ дляДокладальниця
УЗИ рак шейки и не показывает, делают цитологию и гистологию
Мошей ницца• 06 июля в 00:23
Ответ дляДокладальниця
Мы там свекровь вылечили
Третья стадия была. Тоже рак шейки матки.
Не паникуйте. Берите направление, записывайтесь на прием к врачу туда как можно быстрее. Там скажут какие обследования нужны и решат что делать.