мадамГрицацуева• 21 июня в 12:15

Який лікар косметолог в Києві

Дівчата, підкажіть, будь ласка.
В мене дуже тонка шкіра під очима.
Вік 50.
Хочу зробити біоревітелізацію.
Порадьте гарного лікаря в Києві.
І підкажіть, скільки процедур треба зробити?
Завчасно дякую
Латвийские_Номера• 21 июня в 12:20
Сразу кажу біо не дуже допоможе, єфект буде якщо раза 4 уколите. Спочатку зробіть ботекс з боку очей, а потім біо. Але біо хто робить, не дуже бачать єфект.

Виниловая пластинка• 21 июня в 12:54
Курсом их назначает врач, не менее 3х с интервалом 10-14 дней. Если вы первый раз собрались за 50 лет, то не думайте что сразу скините десяток лет. Просто освежите трошки кожу. В этом возрасте полинуклеотиды, полимолочка, радиес больше видны по результатам
автор мадамГрицацуева • 21 июня в 19:53
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дякую.
Але ботокс, то мімічні зморшки (вони є, міміка в мене дуже жива, але з ними якось живу).
А я хотіла б заповнити шкіру под очима, щоб сосуди не світилися
автор мадамГрицацуева • 21 июня в 20:01
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую