Корсет_на_шурупах• 21 июня в 14:59
Як можна онлайн визначить таку проблему?
Такі справи у нас.
3 рвзні лікарі по різному говорять. Підозра, що в дитини інфантильний тип ковтання.
Одна ортодонт каже ні, інша так, третя, що комбінований і ще не достатньо окріпший язик.
Треба працювать з язиком, що ми і робимо самосиійно по ютубу вже довгий час щодня і плануємо це робити далі.
Дали нам контакти міоспеціаліста в нашому місті. Я з радістю зв´язалася, бо все ж таки хочу розуміти чи правильні ми вправи виконуємо і за необхідності придбати міобокс.
Ця міоспеціаліст каже я приймаю онлайн. Первинна консультація 800 грн і для подальшої роботи міобркс 1200 грн. Заняття 500 грн онлайн.
Я щось не можу зрозуміти як визначити правильність положення язика при ковтанні онлайн?
Це можливо?
Чи там просто всім кажуть да, у вас проблема і давайте працювать.
Тут ортодонти очно не можуть визначитись то да, то ні.
До одної ми приходимо кожні 2 місяці і вона щоразу міняє думку. То у вас все виправилось і супер, то караул і треба срочно виправлять.
Я тільки хочу, щоб дитині правильно діагноз поставили. Працювати з ним щодня можу і я сама. У мене є можливість
Це можливо?
ЯНаПэПэ• 21 июня в 15:06
А что с лицом, ртом и языком у ребенка, когда он глотает еду? Это же видно.. так что можно и онлайн увидеть..
Дівчина Гілмор• 21 июня в 15:08
Ну, дивіться, її ціль заробити, вона може буде казати, що інлайн заняття такі ж як і офлайн, що ви все робите неправильно і т.д.
З іншого боку, ви праві, бо не всі вправи можна робити дистанційно, чи дитина в стані буде зрозуміти команду, що і як робити. А гроші заплачені.
Якби у вас була можливість проконсультуватися ще і когось. Це ж вона вас ще не бачила, правильно?