Пускаю бісики• 22 июня в 08:55
Sinsay. Доставка в магазин
Добрий день. Перший раз замовила на магазин. З 18.06 статус Готовий до відправки. Хто замовляв, як має бути далі? Це ще в Польщі і скільки взагалі триває доставка на магазин? Дякую
Невгамовна Бу• 22 июня в 09:13
Поки вам не прийде повідомлення ’доставлено в магазин’, посилка в дорозі.
Пускаю бісики
• 22 июня в 14:59
Ответ дляКинг-Конгша
Я теж на магазин замовляла. Скоріш за все так і прибуде як написано
І я у вівторок замовляла, теж сьогодні статус змінився на відправлено і дати доставки як у вас
Кинг-Конгша• 22 июня в 15:42
Ответ дляПускаю бісики
Дати доставки в них збігаються. На нову пошту навіть було якось раніше доставили.