Мне без сахара• 22 июня в 16:48

Ви підготували доньці тривожну валізку?

мова йде про дівчаток-підлітків. На випадок, якщо в неї почнуться КД не вдома, а десь - школа, поїздка, гульки з подружками і тд?
Я своїй купила непрозорий міні-кейс, туди склала 1 шт білизни, засоби гігієни, серветки і гігієнічні пакетики для сміття. Досить компактно виглядає, як просто якась косметика в чохлі, носить з собою з гаманцем.
Ви своїй таке робите чи ... як буде так і буде?
Здається, в нашому дитинстві мами взагалі такого не робили, навіть не розповідали, коли починалось - хтось протікав в школі, хтось на вулиці, попросити в когось тоді прокладку було взагалі нереально, і що робити... Памʼятаю, стрес був шалений в перші пів року, коли почались КД - взагалі не розумієш шо і як відбувається, мама купувала всього одну пачку прокладок, більше - ні, ходиш в школу, боїшся, що хтось побачить, або почнеться не тоді коли чекаєш (і таке було) або якщо вже сталось - ні білизни ні засобів немає, вихід був один - привʼязати спортивну кофту на пояс і не вставати до кінця уроків...
Цідило правди• 23 июня в 02:39
Ответ для12 галюцинаций
Через год она поймёт, что её жестко обманули и что эта волынка теперь лет до 50. Климакс тоже не забудьте отпраздновать.

Суть праздника месячных пошла из средневековья. Чтоб все узнали, что очередная стала готова беременеть и рожать. Уверены, что в наше время это стоит праздновать?
Интересно, у мальчиков есть праздник первой поллюции? А то несправедливо, гендерное неравноправие
тут все празднуют) почему бы и нет
это нормально)

Цідило правди• 23 июня в 02:41
Ответ дляМне без сахара
Судячи з коментарів, у більшості позиція ’мені такого не дали-хай і вона страждає’ Що за поняття з 50-х? Аби не розбалувать? Чим? Турботою? Якщо я підстрахую доньку для першого разу - вона буде немічна Ок, давайте ще годувати дітей не будемо, а раптом виростуть немічними, сокиру в руки дала - йди собі добувай їжу в 10 років.
Шокую вас ще - так, а ще я їй куплю презервативи, коли час настане. Щоб мала з собою про всяк випадок і не погоджувалась без.
у вас перебор,это не про заботу
12 галюцинаций• 23 июня в 09:18
Ответ дляМне без сахара
Ви робите дитину тривожною. Все не передбачиш і треба вміти знаходити вихід спонтанно також.
Між ’все сама’ і вашою гіперопікою є ще безліч варіантів.
’Мені не дали’ - це тільки ваш досвід і вашої матері. В більшості було не так. І давали, і розповідали.