Міс Всесвіт• 22 июня в 17:00
Вы бы доверили подростку полностью ухаживать за питомцем
или всё равно контроль должен быть на взрослых?
Снегурочко• 22 июня в 17:01
Даже ребенок старше 10 вполне может полностью ухаживать, если конечно речь не о бойцовской собаке.
А в чем проблема? Дети, конечно, разные, Вам виднее какой у Вас ребенок.
Ластоноша• 22 июня в 17:05
Здоровье и медицина все равно будут на Вас, питание подобрать- тоже. Не знаю кто там у вас, стаф или черепашка.
Вумна вутка• 22 июня в 17:08
Мой занимался полностью, я не касалась. Но я и не хотела собаку. Поэтому когда съехал сразу собаку отдала
пані Солоха• 22 июня в 17:11
У меня дети под опекой - нет, не доверила бы даже выгулять. Сестре 18 - только выгул ей доверить могу
Сама не знаю• 22 июня в 17:14
Конролюю навіть після 18 років.
Я дуже люблю тварин, але дитинство і молодість така штука...
Я і сама забувала хом´яків на балконі восени на пару днів так, що вони, нещасні, впадали у сплячку. Один цілу добу не міг проснутися, думала, що ласти зклеїть, але очуняв. У подруги акваріум на вікні взагалі в режимі дикої природи на зиму льодом зверху брався.
Я не можу допустити, щоб тварина загинула і дитина потім мучилася почуттям провини.
Їжак в панчохах• 22 июня в 17:16
Ответ дляСама не знаю
Конролюю навіть після 18 років.
Как можно забыть о животных на пару дней?
Швендяю містами• 22 июня в 17:18
В моєму домі фінальна відповідальність на дорослих все одно.
Але у нас є правило: тварина заводиться тоді, коли все погодились. У кожного є право ветувати ідею з черговою твариною. Тому все, що потрапляє під мій дах не чиєсь, а ’наше’. Годують/вичосують/гуляють всі по черзі. На мені ще додатково гігієна, лікування і профілактичні обробки чи щеплення.
Сама не знаю• 22 июня в 17:18
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну от так, бурне студентське життя.
Чаклунка-ведунка• 22 июня в 17:45
У дочери крыса, полностью весь уход на ней. Только когда она нащупала опухоль у неё, я нашла врача и оплатила операцию.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 июня в 17:53
Ответственность все равно на взрослом, приглядывать все равно надо, подростки бывают забывчивыми и рассеянными.
З дитинства кого тільки не заводили і справлялися самі, батькам було не до тварин точно, пахали завжди: то робота, то городи.
Були років 16 папужки, коти, собаки, усі доживали до своєї старості.
Хочеться кота зараз, але в службову квартиру не наважуємося і розуміємо, що привʼяжешся, а куди його потім дівати.
Кто крайний?• 22 июня в 18:06
Раніше думала що так. Після вчорашньої ситуації - ні, ще рано. Старша донька (25 р) поїхала у відпустку на 10 днів і попросила молодшу (18 р) приходити годувати, прибирати і гратися з її кицькою і білками дегу, за бажанням - ночувати. Десять днів все йшло добре, в останній вечір котоняня відчинила балкон, відволіклася на телефон, забула зачинити і пішла додому, повернулася наступного дня в обід. Сам балкон незасклений, там квіти, столик з кріслами, а на балкон встановлені від кота саморобні двері з міцної нейлонової сітки, от їх і не закрила за собою. Відповідно, чи ще ввечері, чи вночі киця злетіла з четвертого поверху прям на асфальт((( А вона тільки в обід то виявила. Благо, що двір закритий, спільний на кілька будинків і вихід виключно через арку, де сидить охоронець.. Дві години стресу для всіх, сліз і істерик, знайшли бідняжку в найдальшому кутку одного з підвалів. Одне життя пухнаста мала точно використала - після польоту жодної подряпини, узд, рентген - все ціле, тільки забій легень.. А здавалось би, 18 років, дуже тваринок любить, нянчиться... Під наглядом - так, самостійно - ні. Дорослі іноді щось як учудять, а підліток тим більш....
Бжоли-бандерівці• 22 июня в 21:18
Нет. Не достаточно знаний, не хватает внимания заметить изменения в состоянии и обратиться в клинику.
Если речь о собаке - нет категорически. До 14 лет по закону запрещен выгул подростком, если породы мелкие и средние, если крупные и гигантские - до 18, т к должна быть физическая сила удержать и в случае нанесения травм кому угодно - личная юридическая ответственность.
Бжоли-бандерівці• 22 июня в 21:25
Ответ дляКто крайний?
Вот 100 раз скажут про решетки-антикошки - и большинство покрутит у виска. А это базовая безопасность. Нельзя никогда рассчитывать на то, что успеешь закрыть дверь или окно. Или не забудешь.
На незастекленные балконы тоже можно сделать. Косяк владельца животного. Безответственное содержание.