неДоПриличий• 23 июня в 01:08
Чат джіпіті
Якось я не дуже зрозуміла фільм , бо не уважно дивилась і попросила чат переповісти мені сюжет і сенс.
І він мені пише "головний герой разом зі своїм другом хохлом-українцем".....
Я така: стоп, по-перше, його друг був австрійцем, а по-друге яке ти маєш право українців називати хохлами? Ти ж не написав головний герой-кацап?
Він одразу з´їзжає: ти права, його друг був австрійцем.
Я: мені це питання не цікаве, я хочу почути про хохлів.
Він: я такого не говорив.
Я копіюю його слова і скидаю дослівно. Він далі з´зжає, що такого не говорив, що це дискримінаційні конотації, що суперечить його чогось там бла бла...
Я почала допитуватись, хто його програмував, чи були росіяни в розробниках.
Каже ні, не були, я допитую далі ..
Він стоїть на своєму, що там всі америкоси.
Тоді доколупуюсь, щоб дав перелік всіх прізвищ.
Ну і таки да , там є росіянин за походженням , але ж гад англійськими написав. Типу я не доколупаю, що то кацап🤣
Він: я такого не говорив.
Каже ні, не були, я допитую далі ..
неДоПриличий
• 23 июня в 01:47
Ответ дляГореотума
Вы с браузера зашли? Спасибо. Правда, не поняла - это вы нашли или сейчас переспросили?
А так - у него иногда заходит йоп за йоп. Недавно мне рассказывал, что доктор попросит кошку помочиться, и та пойдет в туалет. С моим протестом согласился: да, прости - это не собака
З додатка, знайшла ту саму відповідь про хохла
неДоПриличий
• 23 июня в 01:48
Ответ дляГореотума
Так, він багато тупить і потім погоджується. Але от про хохла мені зовсім не сподобалось
Гореотума• 23 июня в 01:49
Ответ длянеДоПриличий
Та понятно
ТебеОноНадось• 23 июня в 01:49
Ответ длянеДоПриличий
фото
Самое интересное,что в фильме нет такого персонажа. сосед Бузыкина - Даниил Фёдорович.
неДоПриличий
• 23 июня в 01:50
Ответ дляТебеОноНадось
Там був його друг австрієць з яким він бігав, говорив акцентом
ТебеОноНадось• 23 июня в 01:52
Ответ длянеДоПриличий
Нет украинца Даниила Фёдоровича. А друг австриец-Билл Хансен, профессор из Дании
неДоПриличий
• 23 июня в 01:53
Ответ дляТебеОноНадось
Точно! Данчанин!! Не австрієць, забула.
Але ж явно не хохол)
ТебеОноНадось• 23 июня в 01:56
Ответ длянеДоПриличий
Ось тут вже про росіянина, один з розробників
Он такой россиянин, как я американка.
неДоПриличий
• 23 июня в 01:56
Ответ дляТебеОноНадось
Он такой россиянин, как я американка.
Так місце народження подивіться і краще порозпитуйте
Гореотума• 23 июня в 01:57
Ответ длянеДоПриличий
Та не, он у вас особенно глючный. Гомель - это белорусский город
Розбещена цяточка• 23 июня в 01:57
Сливает инфу?
Я 🗿🗿🗿 которая загружала как-то голые сиськи в чат, чтобы оценить не сильно ли они обвисли
неДоПриличий
• 23 июня в 01:59
Ответ дляГореотума
А вище скинули скрін взагалі написано місто Горький. Це росія
ТебеОноНадось• 23 июня в 02:01
Ответ длянеДоПриличий
В 1986 году это был СССР.
неДоПриличий
• 23 июня в 02:03
Ответ дляТебеОноНадось
В 1986 году это был СССР.
Це не важливо. Якби ви народились в Луцьку, або в Горькому, за яку країну ви б топили?
Я розумію, що ви думаєте, що це абсурд.
Але я так не думаю
Я розумію, що ви думаєте, що це абсурд.
Але я так не думаю
Розбещена цяточка• 23 июня в 02:06
Ответ длянеДоПриличий
фото
А что это вы с чатом на русском общаетесь? 😂
ТебеОноНадось• 23 июня в 02:07
Ответ длянеДоПриличий
Я розумію, що ви думаєте, що це абсурд.
Але я так не думаю
Я розумію, що ви думаєте, що це абсурд.
Але я так не думаю
Он уехал в Израиль в возрасте 5 лет.
неДоПриличий
• 23 июня в 02:07
Ответ дляРозбещена цяточка
Я іноді забуваюсь, чесно. Не помічаю як перехожу автоматично. Вже 5й рік українською, а кацапська не вилазить з голови, не знаю як її викорінити повністю.
Мабуть подивилась фільм і автоматично написала російською тоді
неДоПриличий
• 23 июня в 02:10
Ответ дляТебеОноНадось
Он уехал в Израиль в возрасте 5 лет.
Мені це ні про що не говорить. У нього в росії можуть залишатись рідні з якими він спілкується і які пропагандують.
Да і взагалі. Зрозуміло чию позицію він прийме
ТебеОноНадось• 23 июня в 02:12
Ответ длянеДоПриличий
Ок. Вы вообще не в курсе почему евреи выезжали в 90-х. Наверное из-за большой любви к сссру.
Заела_пластинка• 23 июня в 02:20
Ответ дляТебеОноНадось
В 1986 году это был СССР.
Але ж не Росія. м.Гомель пише Росія, але зараз типу це Білорусь. м. Горький теж Росія, але ж тоді це був СРСР. Дурновате якесь взагалі
Птиця Говорун• 23 июня в 04:12
Ответ длянеДоПриличий
Я і фільм забула як називається, тут дівчата радили радянський . Я потім питала декілька разів, вже такого він не мочив
Короче пиздеж. Ясно. Пишите еще. До свидания.
Позитивна• 23 июня в 04:26
Ответ длянеДоПриличий
’кацапська не вилазить з голови, не знаю як її викорінити повністю. ’
нет головы - нет проблем.
Вареничніца• 23 июня в 07:09
Ответ длянеДоПриличий
Автор вы такая интересная я ржу) вы спросили чат на русском языке, он полазил по интернетам всяким форумам типа реддита и айрекомменд, нашел там чьи-то отзывы и из них сгенерировал вам ответ. Мир удивителен если не особо разбираешься что к чему)
ХтоЯкщоНеЯ• 23 июня в 07:44
Ответ длянеДоПриличий
Я просто тепер якось не дуже довіряю цьому чату: аби не зливав інформацію
А что Вы ему раньше писали, что он считает уместным с Вами использовать такие слова? Может самой за базаром следить?!
Рву и мечу• 23 июня в 07:55
Ответ дляРозбещена цяточка
Сливает инфу?
А без жпт непонятно))?
Рву и мечу• 23 июня в 07:56
Ответ длянеДоПриличий
фото
Так а как он называется? Тоже хочу спросить))
Кракадэ• 23 июня в 08:16
Думаю, він так написав, тому що ви російською з ним розмовляєте
Поговоріть з ним на політичні теми з анонміного вікна на різних мовах. Відповіді можуть бути прям протилежні
Коник-стрибунець• 23 июня в 08:37
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Чат джипити иногда такие перлы выдаёт что хочется за голову взяться и сказать ему да пошёл ты.
Меня даже заинтересовало кое что в этом джипити, читает ли кто-то из его разработчиков вопросы которые чату задают люди, не могут же они не следить за интересами людей.
Потому что, если бы чат жил полностью своей жизнью, то он уже такого бы наворотил, что хоть прячься
А я недавно в ютубі ролик дивилася як рузька отримала стипендію ніби в кембриджі і ще до того як вона туди попала досліджувала штучний інтелект. І коли запитали, що досліджує в уні - штучний інтелект. І якось вона так сказала, що раніше створювали картинки що ми і зараз проходимо тести - вибрати всі картинки де є мости, де капелюхи. (Зараз від теми - ніби всі ці тести створювали для машин як тесла - розпізнавати барʼєри на дорозі). І так вона якось давала відповідь на інтервю - що вона досліджує інформацію як штучний інтелект фільтрує і відбирає, ніби вже як він не контрольований, скільки в ньому всього, типу й людина вже не може проконтролювати ти обʼєми інформації. Доречі досить цікава тема. Я теж над цим задумувалася
Гірчинка• 23 июня в 08:44
Ответ длянеДоПриличий
А до этого доверяли?
Вам 14ть?