неДоПриличий• 23 июня в 01:08

Чат джіпіті

Якось я не дуже зрозуміла фільм , бо не уважно дивилась і попросила чат переповісти мені сюжет і сенс.
І він мені пише "головний герой разом зі своїм другом хохлом-українцем".....
Я така: стоп, по-перше, його друг був австрійцем, а по-друге яке ти маєш право українців називати хохлами? Ти ж не написав головний герой-кацап?
Він одразу з´їзжає: ти права, його друг був австрійцем.
Я: мені це питання не цікаве, я хочу почути про хохлів.
Він: я такого не говорив.
Я копіюю його слова і скидаю дослівно. Він далі з´зжає, що такого не говорив, що це дискримінаційні конотації, що суперечить його чогось там бла бла...
Я почала допитуватись, хто його програмував, чи були росіяни в розробниках.
Каже ні, не були, я допитую далі ..
Він стоїть на своєму, що там всі америкоси.
Тоді доколупуюсь, щоб дав перелік всіх прізвищ.
Ну і таки да , там є росіянин за походженням , але ж гад англійськими написав. Типу я не доколупаю, що то кацап🤣
Гірчинка• 23 июня в 08:48
Ответ дляПозитивна
’кацапська не вилазить з голови, не знаю як її викорінити повністю. ’
нет головы - нет проблем.

Гірчинка• 23 июня в 08:48
Ответ дляКракадэ
Думаю, він так написав, тому що ви російською з ним розмовляєте
Поговоріть з ним на політичні теми з анонміного вікна на різних мовах. Відповіді можуть бути прям протилежні
Дамы,потому что это просто генератор случайных фраз!!!
Ваша прЭлесть• 23 июня в 08:51
Ответ длянеДоПриличий
Це не важливо. Якби ви народились в Луцьку, або в Горькому, за яку країну ви б топили?
Я розумію, що ви думаєте, що це абсурд.
Але я так не думаю
Ваше мнение - абсурд. У меня место рождения Минск, Беларусь. И мне было 2 года, когда мои родители-украинцы навсегда вернулись в Украину. За какую страну я по вашему топлю?
автор неДоПриличий • 23 июня в 09:02
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну то ж ваші батьки в Україну повернулись
Ваша прЭлесть• 23 июня в 09:03
Ответ длянеДоПриличий
А его родители-евреи в Израиль уехали. И?
автор неДоПриличий • 23 июня в 09:04
Ответ дляВаша прЭлесть
Коріння в росії у них і родичі можуть там бути
Ваша прЭлесть• 23 июня в 09:09
Ответ длянеДоПриличий
Я вам открою страшную тайну - благодаря совку, у абсолютного количества украинцев есть родня в россии или беларуси. Включая нашу политическую верхушку. Что дальше? Вы считаете всех настолько тупыми, что для них крайне ценно мнение дяди из воронежа?
У меня в Минске живут куча двоюродных братьев и сестёр. Я с ними последний раз общалась лет 25 назад.
Кракадэ• 23 июня в 09:38
Ответ дляГірчинка
Яке глибоке розуміння технологій :))
ХуАнита• 23 июня в 09:38
Ответ длянеДоПриличий
Я просто тепер якось не дуже довіряю цьому чату: аби не зливав інформацію
яку , як ви про фільм чи рецепт паски питаєте

Варена цибуля• 23 июня в 11:32
Нічо собі, ти бачиш яке, точно кацапи руку доклали. ЦІкаво, чи є різниця,якщо користуватися GPT український і просто GPT.
Миззери• 23 июня в 12:02
Ответ длянеДоПриличий
А он собирает информацию
Нельзя ему доверять , это д не личность а инструмент и как его будут использовать потом хз
Стопясят раз обсуждала• 23 июня в 13:31
Ответ дляРву и мечу
Так а как он называется? Тоже хочу спросить))
Фильм называется ’Осенний марафон’)
Слава Українi• 23 июня в 13:53
Ответ длянеДоПриличий
Це було давненько, згадалось мені, вирішила поділитись. Аби були уважні і не писали нічого зайвого, не потрібного русні
Брехуха
автор неДоПриличий • 23 июня в 15:06
Ответ дляСлава Українi
Брехуха
Гуляй лісом
Слава Українi• 23 июня в 15:10
Ответ длянеДоПриличий
Гуляй лісом
Зайди в историю браузера и найди свою тему. Можно даже начать набирать в поиске он сам предложит, а ты просто срач хотела организовать и все)
автор неДоПриличий • 23 июня в 17:54
Ответ дляСлава Українi
Перечитай всі мої відповіді раз така розумна
Рву и мечу• 23 июня в 20:38
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Фильм называется ’Осенний марафон’)
Спасибо)
Рву и мечу• 23 июня в 20:49
Мой сказал что содед немец, профессор лингвистики Хансен😄