оксюморон• 23 июня в 12:15

Тут хтось купує Чер 17

Як ваші враження? Сильно дешеві речі ?
Майор Медуза• 23 июня в 12:16
Не мое,какое то на фото даже не очень

Пугачиха• 23 июня в 12:17
Будинок в них супер. Думаю що хтось та й купує)
КликОЛЬКА• 23 июня в 12:19
Не часто,но есть вещи,мне нравится
Дюймовочка• 23 июня в 12:30
Є їх речі але на мою думку за таку якість ціна висока . Останнім часом не купую у них бо не подобається якість товарів.
ХуАнита• 23 июня в 12:30
А чому дешеві ?
Тканина натуральна, брала спідницю-шорти дочці - склад вовна.
Дешевого по цінам нічого не помітила )))
Якість норм !
вре_Динка• 23 июня в 12:46
якість звичайна. на 1-2сезони. ціна звичайна. беру в них сукні і джинси, мені подобаєтсья що на зріст мій можливо щось підібрати, що не треба зменшувати