66сезон666серия• 23 июня в 08:04
Сонцезахисний крем
Порадьте будь-ласка хороший дієвий крем. Ідемо на море, але білі всі, боїмось згоріти
Сонечко• 23 июня в 08:06
Ми завжди біоконом спреєм користуємося, 70. І лонгслівами для купання, і шортами :))))
Туфли в чешуе• 23 июня в 09:56
я завжди беру дитячий і водостійкий. оновлюю постійно і товстим шаром.
з тих, що сподобались дитячі ля рош і віши - і .
зараз гаренієровський - не дуже сподобався, не сильно водостійкий. і коли намастився їм, залазиш у воду він біліє на шкірі.
наступного разу візьму - - водостійке, є фізичний фільтр діоксид титану.