Точу ляси• 23 июня в 12:23

Що ви будете робити щодня Уявімо типовий робочий день. Наприклад, держава планує

Що ви будете робити щодня
Уявімо типовий робочий день.
Наприклад, держава планує змінити правила оподаткування металургійних підприємств.
Ваші завдання можуть бути такими:
проаналізувати, як ці зміни вплинуть на бізнес;
зібрати інформацію від фінансового, юридичного, виробничого та податкового департаментів;
підготувати презентацію для керівництва з можливими сценаріями;
організувати зустрічі з бізнес-асоціаціями або представниками державних органів;
координувати роботу консультантів, якщо їх залучили до проєкту;
контролювати виконання плану проєкту до його завершення.
Дівчина Гілмор• 23 июня в 12:24
Якщо ви тут питаєте, що робити то вас мабуть на роботу по блату взяли?

Бабульція• 23 июня в 12:25
Ирина конор, опять ты с своими глубоками темами?
Щедрик ведрик• 23 июня в 12:25
Якийсь потік тем по яким відчувається що канікули у школі
Пацелуйнитуда• 23 июня в 12:29
Ви на співбесіді проходите тест?)
Чи на екзамені?)
БолеИменее• 23 июня в 12:28
А в нас такі ще лишились? Рашисти суки все забрали
Бабульція• 23 июня в 12:36
Ответ дляБолеИменее
еще остались, Ахметов же не с пустыми руками сидит
Щедрик ведрик• 23 июня в 12:40
Доречі, нові люди часто після того як освояться, дійсно починають генерувати усілякі геніальні ідеї. 10 років ми працювали неправильно, прийшла нова Настя і зараз нас навчить як правильно. Ініціатива швидко починає ї*ати ініціатора, Настя познає дзен і все якось зводиться на нівець
Бюст Березуцкого• 23 июня в 12:52
Вам надо- вот вы и уявляйте и робыте.
Chaterbox• 23 июня в 12:53
Ви навіть заголовок і текст поста не змогли акуратно оформити, тож і аналітик з вас не альо.

Царевна_несушка• 23 июня в 14:01
У вас же все написано, что надо делать, вот и делайте.
Царевна_несушка• 23 июня в 14:13
Кстати, автор, это не вы про зарплаты в Метинвесте спрашивали и как туда попасть?
БолеИменее• 23 июня в 20:07
Ответ дляБабульція
Так в нього зелена енергетика ще ж