Вилосипедниця• 23 июня в 13:14

Напишіть назву самої жахливої

Компанії в якій доводилось працювати
from Ukraine• 23 июня в 13:15
ЗОШ І-ІІІ ступенів)))

Лагшмивара• 23 июня в 13:17
Райффайзен банк, економістом по роботі з клієнтами і начальником відділення. Після цього заріклася працювати на роботі з обслуговування людей і там де є плани.
Може ще третю?• 23 июня в 13:21
Укрпошта- работала начальником отделения. Компания - днище, руководство, менеджеры просто скоты.
Хомо_сапиенс• 23 июня в 13:28
Районна служба у справах неповнолітніх
Яйцеголовая• 23 июня в 13:29
Новус копеечная зарплата, условия ужас (если что работала офисным сотрудником), про сумму отпускных вообще промолчу...дно короче
КохайтесьЧорнобровi• 23 июня в 13:30
Центр дизайна ’Панна’
Тро Нью-Йорку• 23 июня в 13:37
Розетка
Леся Українка• 23 июня в 13:39
Дитячий садок
Не рахую, а вважаю• 23 июня в 13:41
Банк Надра

ФсеСама• 23 июня в 13:42
Укр ритейл ’Брусничка’
Цикавенная• 23 июня в 13:47
Укрсиббанк. Коллектив крысы и змеи.
Солоденька цукОрка• 23 июня в 13:50
Трускавець,санаторій Женева.Зарплата мінімалка,затримували на два місяці регулярно.Працювала з 2003 року.Люди ,які працювали вже після ремонту жалілись,що взагалі не виплачували зарплату, звертались до суду. Працювала на кухні.До побудови нових корпусів на кухні були умови ,як при союзі.Зимою так було холодно,що працювали у верхньому одязі. Готову їжу носили з кухні в інший корпус вулицею.На той час санаторій був в комунальних боргах по вуха.Також постачальники відмовлялись доставляти продукти через борги.Директор казав,щоб кухарі самостійно закупляли їх,а потім бухгалтерія поверне кошти... Постійно були непристойні жарти в сторону працівників від директора. Плинність кадрів була шалена
автор Вилосипедниця • 23 июня в 13:59
Ответ дляТро Нью-Йорку
Розетка
А що там поганого?
ДелиВерка• 23 июня в 14:04
Ответ дляМоже ще третю?
и глава укрпошты - главный скот. на днях в интервью назвал ’козлами’ всех, кто критикует его миллионную зп
Не рахую, а вважаю• 23 июня в 14:05
Ответ дляДелиВерка
Его уже Нацбанк признал профнепридатным и обязал Укрпочту в течение 5 дней его уволить.
Неробименінерви• 23 июня в 15:02
Госмедицина