Цідило правди• 23 июня в 16:00

Реально ли выучить польский быстро, если украинский или русский уже знаешь?

Директриссимо• 23 июня в 16:45
Нет, грамматику так просто не выучить. Если с репетитором то да

ИзЮмрудная• 23 июня в 17:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Я теж польською говорю майже відьно, при чому тут те як ви нею говорите? Мова йде про вивчення з 0 і говорити це ще не все
Те що ви виросли десь під Шегинями не значить що польська легка мова.
Я виросла далеко від Польщі і польська проста, бо я вчила значно складніші мови
Джем Шакіри• 23 июня в 17:06
якщо знаєте українську то так, якщо мокшанську, то ні, бо там взагалі нічого спільного.
ИзЮмрудная• 23 июня в 17:18
Ответ дляГде тут 0?
Ви вчили? Польська одна з найскладніших мов у світі
Спробуйте вивчити угорську, французьку, тоді зрозумієте, що таке складні мови
Где тут 0?• 23 июня в 17:21
Ответ дляИзЮмрудная
Про що ви намагаєтеся зі мною сперечатися?
ИзЮмрудная• 23 июня в 17:38
Ответ дляГде тут 0?
Дивно назвати складною мову, яка україномовним вже базово зрозуміла. Вона може бути складною для інших мовних груп , але ніяк не для нас
Где тут 0?• 23 июня в 18:10
Ответ дляИзЮмрудная
Я вільно розмовляю польською, але це не значить що це є легка мова для вивчення, я не розумію для чого ви сперечаєтеся якщо ви ніколи не вчили польську.
ИзЮмрудная• 23 июня в 18:46
Ответ дляГде тут 0?
Якщо без спеціального вивчення можна вільно розмовляти, читати і розуміти, то мова ніяк не може бути складною
Где тут 0?• 23 июня в 19:09
Ответ дляИзЮмрудная
Мені важко говорити з тупими,я виросла між шегинями і перемешлем це ніяк не відміняє те що мова важка

ИзЮмрудная• 23 июня в 19:19
Ответ дляГде тут 0?
І ви не з тупих, яку складу мову вчили? Я виросла далеко від кордону і тим не менше вона проста