Весела моль• 24 июня в 12:34
Подруга хоче зі мною у відпустку - чоловік відмовляє.
Їдемо в серпні у відпустку.
У мене дочка 10 років. Їдемо в Хорватію на нашій автівці.
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік каже, що компанія не дуже в пацан буде заважати. Він маленький, активний і його багато.
Типу їдь краще сама за дочкою, бо якась кооперація нерівноцінна виходить.
Якби у мене була маленька дитина, то ніхто тебе не брав би із собою.
Де в чому чоловік правий хлопчик дуже говірливий і його дійсно буває забагато.
А з іншого боку двоє дорослих в машині. Трати можна розділити на житло і бензин.
Хоче мені не критичний цей момент. Грошей вистачає поїхати вдвох з дитиною
Чоловік має рацію?
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік має рацію?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Кооперуватися з подругою
Ні в якому разі! Чоловік прав
Ашолюдискажуть• 24 июня в 18:51
Ответ дляВесела моль
Це хреновий варіант. Моя в навушниках спить часто.
Але саме про таке не думала
А це дуже навіть реальна ситуація.
Покращена• 24 июня в 18:51
Ответ дляПатріотка з дивану
Мне никакого. Я к тому, что вы похоже вообще не осознаете какие неудобства могут создавать чужие дети в путешествиях, любого возраста. Особенно сейчас с проходом границы часов 12-15 где нибудь на Порубне без туалета. Но мы не будем больше вас отговаривать - езжайте и «кайфуйте», возможно станете первой путешественницей кто не разосрался с подругой из-за детей.
у нас был прикол на отдыхе, где мы кушали в дороге вместе в кафе пару раз, и оба раза был шкандаль. девочка орала я не буду это есть, я хочу в макдональдс, и с истерикой вскакивала и убегала, а мама бежала за ней - дуть в попу и убажать капризную деточку. при этом мальчик второй мамы прекрасно ел еду из меню кафе, был сыт и доволен. причем девочка была старше, но дюже балувана.
Шукаю трусики• 24 июня в 18:53
Ответ дляВесела моль
Дочка на передньому їздить вже давно.
Вони на задніх сидіннях
висока 150см вже, а подруга дитяче крісло вже знайшла? чи ви її забезпечуєте? Почитайте ще правила перевезення, в різних країнах різні умови
ЖонДуан• 24 июня в 18:55
Вообщем, автор, если, как некоторые отписавшиеся, не боитесь ездить вдвоём с ребенком, то не ищи себе геморрой на задницу. Езжайте и отдыхайте вдвоём с дочерью…
Весела моль
• 24 июня в 18:55
Ответ дляШукаю трусики
У подруги є машина в родині, то звісно і крісло є.
Якось же вони їздять. Без крісла я нікого нікуди не повезу. Бо це одразу штраф
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:04
Я для себе остаточно зрозуміла, що відпочивати потрібно лише своєю сімʼєю.
Син просив поїхати з другом, вони добре спілкуються, але живемо ми зараз в різних країнах. Домовилися, там зустрічаємося, бо вони їдуть на 5 днів одним шляхом , а ми на 14 іншим. Друг мав їхати з мамою, ми не прямо подруги, але добрі знайомі , є по ти що поспілкуватися, разом вже відпочивали таким складом в горах взимку, все було ок. В останній момент забажав їхати і їхній тато. Ну я ж не скажу, ні , я проти. Це їх сімʼя, їх гроші. Жили вони , звичайно, окремо. Пляж великий, нам треба було йти ближче до них, бо їх троє і вони там хочуть. А син мій звичайно тільки з другом же хоче. Ну з мамою нормально не поспілкуєшся при чужому абсолютно мені чоловікові, якого я бачу вперше. У мене було відчуття, що я в їхню сімʼю влізла. Не знаєш, де межа. Лягли подалі і мовчати - якось дико. Вести з ними бесіди - ніби наважуюся, може їм і вдвох добре.Ввечері чоловік не хоче йти пройтися , відповідно і мама залишається. Хлопці товчуться у мене, в компʼютері грають. Коротше нюансів багато, і коли вони поїхали, я видихнула. Хоча прямо сильно вони мені не заважали. Іди ми все включено, ділити було нічого. Жили вони в корпусі, ми в бугнгало.
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:07
Ответ дляЖонДуан
И часто вы так с подругами ездите? Попробуйте без чужих отдыхать. Удивитесь, насколько комфортно
Зараз взагалі не їжджу. І так, зазвичай або з сестрою, або з чоловіком. Я ще не зовсім з розуму зійшла, щоб самій з дітьми кудись пхатись без страховки.
Царівна Жабка• 24 июня в 19:08
Ответ дляПатріотка з дивану
Прочтите предыдущую тему автора которую здесь кинули ссылкой, я в ней тоже отписывалась. Автора не здорово клинит, и это еще никто никуда не едет.
В той теме они уже половину про отдыхали , подруга не горит желанием общаться, и автор чувствует себя использованной
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:09
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Їжджу з сином скрізь сама, йому правда вже 14, але і в 10-13 спокійно їздила також
Весела моль
• 24 июня в 19:09
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Чому без страховки?
Вас без зеленої карти не випустять.
А медичну страховку зробити не дорого.
Вас без зеленої карти не випустять.
А медичну страховку зробити не дорого.
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:09
Ответ дляЖонДуан
И? Подруга чем ей поможет? Она адвокат? Врач? Или работник дипустановы?
Вона доросла людина, яка може взяти відповідальність за неповнолітню дитину. А ви точно дорослі люди, якщо це треба пояснювати?
Весела моль
• 24 июня в 19:09
Ответ дляЦарівна Жабка
Це не моя тема, ви замахали😆
ЖонДуан• 24 июня в 19:09
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А зачем вы без страховки ездите? Вроде в Украине на любой кошелек можно сделать. Даже совсем без франшизы.
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:09
Ответ дляВесела моль
Чому без страховки?
Вас без зеленої карти не випустять.
А медичну страховку зробити не дорого.
Вас без зеленої карти не випустять.
А медичну страховку зробити не дорого.
То мабуть мається на увазі без підстраховки)
Патріотка з дивану• 24 июня в 19:10
Ответ дляПокращена
Та детские истерики на отдыхе в кафе это вообще классика. Я уже писала выше, много раз едили и со взрослыми и детьми разных возрастов - это срака всегда и всегда пущенные по звизде планы. Было всякое: приехали на экскурсию, 10 мин до начала, говорю надо сходить всем в туалет, мы сходили - остальные стоят, зашли бродить, пол часа - им приспичило, они бегут искать сортир, а мы вынуждены стоять минут 20 на солнце их ждать в этом месте, потому что мама забыла телефон в машине и отойди мы потом не найдемся. В магазинах и тц: обсуждаем на парковке, что у нас 2 часа на все про все (перекус и шоппинг), у каждого свои задачи какие то. Мы за 2 часа перекусили, купили воды / еду и пошопились в декатлоне, те опаздывают на пол часа, приходят злые и голодные.
Прошу выключить орущий на всю машину телефон с игрой ребенка, потому что сильно отвлекает от навигации - скривилась. И таких мелочей тысячи на дню. Мы на третий день готовы были поубивать друг друга на ровном месте. Но больше всего бесил даже не ребенок, а отношение к происходящему их папы: полный пох*изм и вседозволенность. В конце трипа потребовали с нас компенсацию за надувной детский матрас, который проткнулся на отдыхе, даже не знаю где и кем, за 200 грн такие в атб.
ЖонДуан• 24 июня в 19:11
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що завгодно. Ситуації різні.
И часто у вас эти ситуации происходят?
Вы б не придумывали, а честно писали, что нянька вам нужна. Не детям, а вам. Ну бывает. Есть и такие как вы женщины.
Покращена• 24 июня в 19:11
Ответ дляПатріотка з дивану
Вы их не послали вслед за матрасом?
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:14
Тобто в моєму випадку, що я вище написала, у нас не було конфліктів, не було непорозумінь. Але для мене був дискомфорт якийсь внутрішній. А для чого це мені на морі?
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:15
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну ви не вбачаєте в тому ризиків, то й добре. Нехай і надалі все добре буде. А я вже зі зламаною ногою здорову зображала, більше не хочу.
ЖонДуан• 24 июня в 19:16
Ответ дляАшолюдискажуть
Дама явно инфантил. Бывает. Но зачем проецировать на всех свои страхи и опасения неясно. Езжу с сыном с 5 лет сама. В том числе и машиной. Уже 17 лет отроку. Полёт нормальный. Мы большую часть Европы вдвоём посетили. С 11 лет я вообще не влажу в его разговоры с окружающими. Практика английского шикарная. Ну и международный язык мигов, пальцев или махов руками никто не отменяет. 😂
Патріотка з дивану• 24 июня в 19:16
Ответ дляПокращена
Вы их не послали вслед за матрасом?
Они не первые и не вторые такие попутчики, говорю же много кринжа про совсместные отпуска повидала. Я уже который год никуда толком и не еду без мужа, ей богу, эти кооперации с прицелом сэкономить - нервы не стоящие никаких экономий. А сейчас читаю про жесть на наших границах - даже себе своим движом ехать никуда не хочется.
Малинка Алинка• 24 июня в 19:16
Ответ дляВесела моль
Чоловік залишається вдома через відомі обставини.
У нас такий самий сімейний відпочинок, як і у них. Там теж тато не їде
То чому ви в нас питаєте? Я б послухала чоловіка. Бо знаю як ваш, а мій дає слушні поради завжди
Царівна Жабка• 24 июня в 19:17
Ответ дляВесела моль
Це не моя тема, ви замахали😆
На скрине вы не залогинены 🤷🏻♀️
ЖонДуан• 24 июня в 19:17
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Борисфенка, вы?
Покращена• 24 июня в 19:17
Ответ дляПатріотка з дивану
это правда. чужие люди - чужие приколы. потом еще и обидки за глаза, какие же вы сволочи )))
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:17
Ответ дляЖонДуан
И часто у вас эти ситуации происходят?
Всім нянька потрібна. Просто більшість про це не знають. Ну і добре, якщо пощастить - то і не дізнаються. А як не пощастить, то наступного разу трохи будуть думати головами. Весь досвід наживний, це типово.
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:19
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А який зміст щось зображати? Мій син чудово скрізь орієнтується, знає кілька мов, завжди допоможе і нормально зреагує. Він би по Європі транспортом сам будь-куди добрався, я впевнена)) Так, я за ним теж дивлюся уважно, особливо в воді.