Весела моль• 24 июня в 12:34
Подруга хоче зі мною у відпустку - чоловік відмовляє.
Їдемо в серпні у відпустку.
У мене дочка 10 років. Їдемо в Хорватію на нашій автівці.
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік каже, що компанія не дуже в пацан буде заважати. Він маленький, активний і його багато.
Типу їдь краще сама за дочкою, бо якась кооперація нерівноцінна виходить.
Якби у мене була маленька дитина, то ніхто тебе не брав би із собою.
Де в чому чоловік правий хлопчик дуже говірливий і його дійсно буває забагато.
А з іншого боку двоє дорослих в машині. Трати можна розділити на житло і бензин.
Хоче мені не критичний цей момент. Грошей вистачає поїхати вдвох з дитиною
Чоловік має рацію?
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік має рацію?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Кооперуватися з подругою
Ні в якому разі! Чоловік прав
ЖонДуан• 24 июня в 19:19
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Всім нянька потрібна. Просто більшість про це не знають. Ну і добре, якщо пощастить - то і не дізнаються. А як не пощастить, то наступного разу трохи будуть думати головами. Весь досвід наживний, це типово.
Еще раз спрашиваю, у вас лично какой опыт? Вы хоть одну поездку без сопровождения сделали?
ЖонДуан• 24 июня в 19:21
Ответ дляАшолюдискажуть
А який зміст щось зображати? Мій син чудово скрізь орієнтується, знає кілька мов, завжди допоможе і нормально зреагує. Він би по Європі транспортом сам будь-куди добрався, я впевнена)) Так, я за ним теж дивлюся уважно, особливо в воді.
Скажите, насколько быстрее дети взрослеют в таких поездках. И разговорная практика сама собой появляется, даже при минимальном знании языка. Если что то очень хочет- придется пойти и договорится)
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:23
Ответ дляАшолюдискажуть
Якщо ви втратите дієздатність, хто буде турбуватись про вашу дитину? Це просте питання. І ви прекрасно знаєте на нього відповідь. В найкращому разі він опиниться в якомусь притулку, доки родичі не заберуть. Бо проживання неповнолітніх без супроводу досі не передбачено в жодній країні світу законодавчо. Тож навіщо ці пози незрозуміло, чесно кажучи. Сам може, це якщо є відповідальний дорослий. А єдиний його дорослий - ви. І це ризик. Це просто факт. Ви цим ризиком нехтуєте - на здоров´я, але ж не розказуйте, що його немає.
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:22
Ответ дляЖонДуан
Це однозначно) мій вільно володіє англ і німецькою, комунікабельний. У нього є додатки з всіх можливих залізниць, автобусних перевізників тощо)) не бачу проблем з ним в дорозі
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:24
Ответ дляЖонДуан
Особисто? Так. З дітьми - ні. Я ще маю трохи здорового глузду.
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:27
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Притулок в Європі, де треба почекати інших дорослих - це не кінець світу. Там його не зʼїдять . Тим більше, якщо у нього є всі можливі гаджети і звʼязок з усіма. Ну це якщо вже я зовсім вмерла)
А якщо ви поїхали з подругою і дітьми і ви, дорослі, вдвох втратили працездатність?)) як тоді?
Патріотка з дивану• 24 июня в 19:26
Ответ дляПокращена
это правда. чужие люди - чужие приколы. потом еще и обидки за глаза, какие же вы сволочи )))
За глаза то ладно. А мой муж чуть не подрался с близким приятелем по бизнесу, с которым мы приехали на их машине. Прикиньте? Я на полном серьезе готова была послать их и забрать свои вещи из их машины и продолжить дорогу отдельно. И это без детей ехали, на второй день людей как перемкнуло, то одно то другое и все не так. Так они как услышали, что мы собрались спрыгнуть, потребовали компенсировать им нашу часть топлива за всю дорогу, 4 тыщи км на минутку. О нашем влете на деньги даже не заикнулись. Из-за чего и чуть не подрались.
Увы, но их жадность заставила их извинится и мы продолжили поездку, но осадочек сами понимаете. А муж меня убедил, что шоркаться с чемоданами сейчас лишнее и мне пришлось тоже попустится. Но выводы я сделала.
Творческий типаж• 24 июня в 19:27
потом сами ныть будете что подруга начала сракой крутить перед мужем
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 19:27
Ответ дляАшолюдискажуть
Не обов´язково вмирати. Ну для вас притулок нормально, мені ця ідея якось не дуже. Люди різні.
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:28
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Статися може і з двома дорослими що завгодно - аварія, отруїлися тощо. Так що, тепер з собою десятьох везти?
Весела моль
• 24 июня в 19:29
Ответ дляТворческий типаж
Чоловіки не їдуть
Весела моль
• 24 июня в 19:29
Ответ дляПатріотка з дивану
Ви ще та штучка, що людям вас з машини виганяти прийшлося. Але що попустилися, то добре))
Khmelnichanka• 24 июня в 19:34
Коментів не ситала, та думаю, що такий варіант вже пропонували.
Їхати разом, розділити витрати на дорогу, але жити окремо поруч.
При бажанні разом гуляти і спільно проводити час , але залишити за собою і можливість автономіі ;)
Ашолюдискажуть• 24 июня в 19:35
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Притулок для мене нормально в прямо дуже критичній ситуації, це максимум доба.
ЖонДуан• 24 июня в 19:35
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы смешны)))
Завтра вы вместе с вашим сопровождающим отравились морепродуктами, например… или вы берете сопровождающих и для сопровождающих 😂
ЖонДуан• 24 июня в 19:37
Ответ дляВесела моль
Вообщем все больше я прихожу к мысли, что вы мама мальчика, а подруга с дочерью вас брать не хотят. Пришли за поддержкой. И в духе советчицы рассчитывали, что как обычно на автора накинут тону говна. Но что то пошло не по плану 😂
Флюорография гуся• 24 июня в 19:40
А ее ребенок уже ездил в машине в такие дальние путешествия? Если бы чуть постарше или спокойный ребенок, то конечно да. А вот именно четырехлетки они активные, капризные вот это вот все. Будете все втроем вокруг него скакать.
Съездите с подругой поближе, чтобы не было такой длинной дороги, а в эту поездку возьмите дочь. Вам и вдвоем хорошо будет. Не нужно общежитие в отпуске и напряги в виде гавканья на чужого ребенка или оправданий, почему не хотите с ними на пляж.
Злива інформації• 24 июня в 19:51
Автор,я б їхала за умови, що живуть всі окремо. Вона з дитиною в інших аппартаментах. Я так їздила з подругою але діти у нас однолітки. Жили окремо, ні яких кімнат. Окремий номер чи окремі апартаменти.
Тролю як можу• 24 июня в 19:55
Ответ дляМалинка Алинка
слухайте чоловіка ,поки він у вас є.
скажіть, що це СІМЕЙНИЙ відпочинок. і у вас з родиною свої плани
Чукча не чітатєль?
СільськаЛеді• 24 июня в 20:33
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А хто їй допоможе, якщо навіть тітки з дитиною не буде? У неї самої не так щоб доросла дитина. Те, що вона висока, не робить її самостійною. Так автора забрала швидка, де в цей час її донька (якщо тьотка вас не влаштовує)
В больнице с матерью будет ребенок. Да и вообще, странные у вас мысли. По такой логике никому нельзя одному путешествовать
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 20:45
Ответ дляАшолюдискажуть
Не везіть, хіба я вам щось писала? Це ваші діти і ваші рішення.
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 20:49
Ответ дляЖонДуан
Вы смешны)))
Я роблю так, як вважаю за потрібне. І, помітьте, вам не рекомендую з кимось їздити, це ви прийшли мене переконувати, яка я неправа . Тобто це питання підсвідомо вас хвилює. Тож до чого тут я? Знайдіть собі супровід, чи не шукайте. Це ваші подорожі, ваші діти, ваші морепродукти. Я написала автору свою аргументацію, не більше того. Вам вона не подобається - не робіть. Нащо ви мені пишите ці простирадла.
ЖонДуан• 24 июня в 20:57
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Перечитайте свои сообщения. Вы точно так же пришли всех переубеждать как и я…
40каградусная• 24 июня в 20:59
Ответ дляПатріотка з дивану
Та детские истерики на отдыхе в кафе это вообще классика. Я уже писала выше, много раз едили и со взрослыми и детьми разных возрастов - это срака всегда и всегда пущенные по звизде планы. Было всякое: приехали на экскурсию, 10 мин до начала, говорю надо сходить всем в туалет, мы сходили - остальные стоят, зашли бродить, пол часа - им приспичило, они бегут искать сортир, а мы вынуждены стоять минут 20 на солнце их ждать в этом месте, потому что мама забыла телефон в машине и отойди мы потом не найдемся. В магазинах и тц: обсуждаем на парковке, что у нас 2 часа на все про все (перекус и шоппинг), у каждого свои задачи какие то. Мы за 2 часа перекусили, купили воды / еду и пошопились в декатлоне, те опаздывают на пол часа, приходят злые и голодные.
Прошу выключить орущий на всю машину телефон с игрой ребенка, потому что сильно отвлекает от навигации - скривилась. И таких мелочей тысячи на дню. Мы на третий день готовы были поубивать друг друга на ровном месте. Но больше всего бесил даже не ребенок, а отношение к происходящему их папы: полный пох*изм и вседозволенность. В конце трипа потребовали с нас компенсацию за надувной детский матрас, который проткнулся на отдыхе, даже не знаю где и кем, за 200 грн такие в атб.
по-этому на отдых я езжу с любовником. отдых без детей
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 21:00
Ответ дляЖонДуан
Тим не менше я не писала ні вам, ні автору коментарів, до яких ви долучились. Це ви взялись коментувати мій пост для автора цього допису. Навіщось. Навіщо, якби вас не зачепило? А якщо зачепило... То до чого тут я
Единая страна!• 24 июня в 21:24
со своей подругой я бы поехала. это действительно легче. А вы там сами смотрите
Малинка Алинка• 24 июня в 21:29
Ответ дляТролю як можу
Чукча не чітатєль?
То ж мама з донькою - це не родина? Ну і що з того, що тато лишається вдома. Тато дає слушну пораду своїй дружині
Уходя дверю не хлопать• 24 июня в 21:41
Я їздила, але там дівчинка була доросліша. Були розбіжності в графіку, але я одразу сказала, що ми ходимо на пляж вранці і ввечері і що не обовʼязково з нами пертися, якщо хочеться повалятися .
ЖонДуан• 24 июня в 21:41
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы написали рандомный ответ одному из тех, кто отписывается в теме автора. Непонятно в чем претензии у вас? В том, что вы инфантил и вам во взрослом возрасте нужна нянька? Так это ваше личное горе. Большинство прекрасно справляется с детьми даже на отдыхе.
КАПСЛОЧНИЦА• 24 июня в 22:29
Ответ дляЖонДуан
Дивно. Без страховки з дитиною їздите ви, а інфантил я. Ви точно знаєте значення цього слова? Бо так то ще подивитись, чия поведінка більш дитяча.
І ні, я ще раз перевірила. Я першою нікому не писала. Всі коментарі виключно відкритого типу. Байдужа людина пройде повз. Чому ви не пройшли, знову ж, не мої питання.