західний_діалект• 24 июня в 20:24

Как вы смирились

С возрастом? Что вам уже не 25, не 30 и даже не 35
Душа компанії• 24 июня в 20:40
Ответ дляВинник
Бо я реаліст.
Дякую, що зайшли знецінити мої слова.
Та що ви усюди це «знецінити» пхаєте? Я прийшла вас підбадьорити та закинути зернятко оптимізму
Знецінити 🤦‍♀️

Борщичок• 24 июня в 20:42
Ответ дляДопоможіть знайти
И тоскуешь по рейву,хотя рядом уже лучший мужчина
Утром папу ,дети и фемели Дэй,а ночью
Я минимал люблю )
Дую на вітер• 24 июня в 20:42
Мені скоро 50.Я назад не хочу абсолютно.Життя йде вперед і все.
Винник• 24 июня в 20:43
Ответ дляДуша компанії
Знецінити 🤦‍♀️
Ви перша, кому є озвучила це слово.
Це слова підбадьоріння?
’Якщо так подивитись, то всі ми виживаємо, просто кожен на своєму рівні’
Борщичок• 24 июня в 20:44
Ответ дляДуша компанії
Мені вчора ФБ підкинув фото 4 роки тому, як раз з початку війни повноцінно відновила тренування. Звісно різниця є, я там така молода та легка. Але якщо не порівнювати, а жити теперішнім, то я і зараз нічого так 😉 просто на 5 кг важча 🤣 і на 4 роки старша
Я до сих пор молодая, хоть тоже тяжелее на 5 кг ))
постою_послушаю• 24 июня в 20:44
Ответ дляДуша компанії
Майже все. В 50 років народжувати вже пізно, це я як лікар кажу
Ну кроме родов есть еще очень много интересного в жизни
Гарантую неперелевки• 24 июня в 20:44
Радуюсь всем плюсам, принимаю минусы как норму, наслаждаюсь своим опытом и тем, что неважное перестало быть важным
Твердая валюта• 24 июня в 20:44
Тю, просто дальше будет ещё хуже. Поэтому радуемся тому что имеем сейчас
постою_послушаю• 24 июня в 20:46
Ответ дляВинник
41.
Реальність така.
Объективной реальности не существует, все очень субъективно. Вы очень молодая еще, и если есть здоровье, то в ваших руках все изменить

Борщичок• 24 июня в 20:46
Ответ дляпостою_послушаю
Давно роды стали интересными? 🤣
ЗаведУющая• 24 июня в 20:48
Ответ дляЗрадорозганячка
50, 120 кг, радуюсь жизни больше, чем в 25 и 60 кг
у меня 75 кг ,мне очень тяжело с таким весом- не понимаю,где тут радость.мне тоже 50. на жару суставы все выкручивает и тд
Винник• 24 июня в 21:05
Ответ дляпостою_послушаю
Нема здоров´я.
ПультОт_БМВ• 24 июня в 21:07
Ответ дляЗрадорозганячка
А как вам удаётся? Без сарказма.
НеВРотик• 24 июня в 21:07
не смирилась(( И не могу смириться. Не хочу, *лять, девки, стареть (где ревущий навзрыд смайл?)
Ананомчикус• 24 июня в 21:09
Мені 42, все чудово, я поки що огінь)
СамавиховуюКота• 24 июня в 21:19
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну 45 ну и что? Сколько есть, столько есть
+1, мені через місяць 58.... аж не віриться, що так роки пролетіли.... дякую Богу за кожний прожитий день, бо скількох вже моїх однокласників нема
СамавиховуюКота• 24 июня в 21:23
Ответ дляДуша компанії
А я все згадую своє весілля, батькам тоді було 50 і 51. І скажу Вам, мені вони тоді виглядали підстаркуваті трохи. А зараз дивлюсь на себе - щось зовсім себе підстаркуватою не почуваю
Кусачая Я• 24 июня в 21:41
Досі не розумію де мої 39 взялись, реально інколи в шоці
Душа компанії• 24 июня в 21:44
Ответ дляБорщичок
Все відносно і все в порівнянні

Душа компанії• 24 июня в 21:46
Ответ дляВинник
Ви перша, кому є озвучила це слово.
Це слова підбадьоріння?
Для вас - ні
Вкотре маю підтвердження, що якщо пацієнту зручно бути хворим, то медицина безсила. У вашому випадку вам зручно бути нещасною
Душа компанії• 24 июня в 21:47
Ответ дляпостою_послушаю
Не сперечаюсь, дійсно життя це не тільки народження дитини. Просто для декого бездітність іноді виступає на перший план
Тра Ля Ля• 24 июня в 21:58
Я в 23 уже загоняюсь. Семья, дети..
Душа компанії• 24 июня в 22:03
Ответ дляпостою_послушаю
Звісно там нема здоровʼя. Але з іншого боку нема здорових людей. Взяти мене, на приклад, обидві дитини КР, молодша недоношена, я з великою крововтратою та реанімацією, втрачена вагітность, позаматкова вагітність та лапароскопія, гіпотиреоз, множинні протрузіі по всьому хребту, розрив звʼязки коліна,, остеофіти обох пʼяткових кісток, перименопауза с*ка повним ходом, ліворуч «заморожене» плече, праворуч - синдром плечового сплетіння і онеміння руки, безсоння, настрій скаче періодично, памʼять та концентрація уваги іноді на нулі, припливи навіть бувають, зір впав і вже буває що в окулярах читаю, але по мені цього не скажеш. І це тому, що я сконцентрована не на проблемах, а на позитиві. Я знаходжу привід радіти життю, відчувати себе щасливою, знаходжу сили не лише працювати, а й жити життя, займатися в залі, садити квіточки на дачі тощо
Душа компанії• 24 июня в 22:05
Ответ дляЗаведУющая
В мене сестра 110 кг, до 100 кг вона своєї ваги майже не відчувала. А зараз вік вже під 40 і за зиму +10 кг, то почала відчувати
Душа компанії• 24 июня в 22:06
Ответ дляНеВРотик
Ось цей😭? Не ревіть, а то очі ще швидше старитимуть
Душа компанії• 24 июня в 22:07
Ответ дляТра Ля Ля
Я в 23 уже загоняюсь. Семья, дети..
Рокам к 30 це пройде, потім накриє ближче к 45
Дайте подуться• 24 июня в 22:10
65.
Згадую маму,бо казала,що зморшки її не лякають.
Якось це в мені і тримається
ВундерКІНГ• 24 июня в 22:30
Ответ дляДуша компанії
Смысл же не в том, чтобы родить. А в том, чтобы стать мамой.
ВундерКІНГ• 24 июня в 22:31
Ответ дляВинник
41.
Реальність така.
Я в шоке
Бува і таке• 25 июня в 01:17
Когда война началась мне было 32...Я только выдохнула от пеленок, только жить начала и ....война... За эти 4,5 года ощущение, что постарела на 9...и выглядеть начала так же. Я не на возраст смотрю, а на отражение в зеркале и не могу понять кто эта уставшая, растолстевшая и постаревшая женщина... потому что сравнить меня в 32 и сейчас это два разных человека...