Забрала і не сказала• 24 июня в 22:04
Вы моете пол после гостей сразу, или сначала отдыхаете от людей
а грязь пусть подождёт?
4
3
Незламна• 24 июня в 22:05
Ответ дляКолдунья-вещунья
Они с огорода в галошах к вам заходят?🤣
В кирзовых сапогах.
IQ 80• 24 июня в 22:06
Я мою перед встречей гостей и потом когда он станет грязный. Что за бред , они что в обуви там ходят ?
12
Люблю ВалЄру• 24 июня в 22:09
Сразу мою с солью и окуриваю помещение ладаном. На слндующий день обязательно вызываю священника.
15
Аноним_1859• 24 июня в 22:11
Ні поки за столом сидять я вже мию. Потім клінінг, хлоркою посипаємо, дезінфекція. Все міняємо- посуд, рушники,все нове. Мікроби ж кругом.
9
Чавонадо• 24 июня в 22:11
В мене гості не брудні і знімають взуття в коридорі, тому немає необхідності одразу мити підлогу
2
Янгол в камуфляжі• 24 июня в 22:11
Ответ дляБабулька
сразу вызываю службу дезинфекции
Правильно!!! мало шо вони там принесли. Тільки дизефекція, потім відпосивати.
Не соромлюсь• 24 июня в 22:12
Я до 12 ночі з посудом і залишками їжі розбираюсь. Не до підлоги якось. Вранці вже мию.
Але загалом я брезглива. Зранку першим ділом унітаз
Але загалом я брезглива. Зранку першим ділом унітаз
2
Репетиторша• 24 июня в 22:12
Ответ дляНе соромлюсь
Я до 12 ночі з посудом і залишками їжі розбираюсь. Не до підлоги якось. Вранці вже мию.
Але загалом я брезглива. Зранку першим ділом унітаз
Але загалом я брезглива. Зранку першим ділом унітаз
Так а що там розбиратися?)
Скласти в ПММ , та й усе.
Скласти в ПММ , та й усе.
Аноним_1859• 24 июня в 22:12
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Сразу мою с солью и окуриваю помещение ладаном. На слндующий день обязательно вызываю священника.
Ще треба обряд з екзорцистом, раптом пороблено
4
1
Чавонадо• 24 июня в 22:12
Ответ дляАноним_1859
Ні поки за столом сидять я вже мию. Потім клінінг, хлоркою посипаємо, дезінфекція. Все міняємо- посуд, рушники,все нове. Мікроби ж кругом.
Раджу ще УФ лампу придбати, таку як для кварцування операційних 🤣
5
Пані_Перчик• 24 июня в 22:12
Последний раз гости были три года назад, и то, родители приезжали. А вообще, не парюсь с мытьём полов.
Аноним_1859• 24 июня в 22:14
Ответ дляЧавонадо
Раджу ще УФ лампу придбати, таку як для кварцування операційних 🤣
І провітрювання. Як в роддомі. Лампу врубала, вікна навстежень.
Чавонадо• 24 июня в 22:14
Ответ дляIQ 80
Я мою перед встречей гостей и потом когда он станет грязный. Что за бред , они что в обуви там ходят ?
В мене так само. Щоправда перед приходом гостей мию не я, а робот пилосос, інакше я можу втомитися
Не соромлюсь• 24 июня в 22:15
Ответ дляРепетиторша
Так а що там розбиратися?)
Скласти в ПММ , та й усе.
Скласти в ПММ , та й усе.
В мене нема пмм.
Я б вже давно поставила, але все ждала кухню помінять. Поняла, щотвона не ломається. Шкода викидать. Буду перероблювать відсік під пмм. На це літо запланувала собі цю прєлєсть.
Думпю 45 чи 60 брати
Я б вже давно поставила, але все ждала кухню помінять. Поняла, щотвона не ломається. Шкода викидать. Буду перероблювать відсік під пмм. На це літо запланувала собі цю прєлєсть.
Думпю 45 чи 60 брати
Янгол в камуфляжі• 24 июня в 22:15
Ответ дляАноним_1859
Ще треба обряд з екзорцистом, раптом пороблено
Або гості заражені зомбі вірусом 😂
5
Аноним_1859• 24 июня в 22:15
Ответ длясою не люблю
Сразу сжигаю дом, он осквернен.
З гостями разом?
4
Чавонадо• 24 июня в 22:16
Ответ дляАноним_1859
І провітрювання. Як в роддомі. Лампу врубала, вікна навстежень.
А гостей коли прийшли на вході в квартиру обробити антисептиком і видати їм одноразові захисні костюми. І маски, щоб не дихали своїми бацилами
3
Чавонадо• 24 июня в 22:17
Ответ длясою не люблю
Сразу сжигаю дом, он осквернен.
О, багаті увірвалися в тему
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу