Не будь КакСвета• 25 июня в 12:34
Чому Ви не дивитесь український контент? Пишіть!
Я не злізу з вас! Переважна більшість українців дивляться російськомовний контент. Тепер я потребую, щоб ви написали канали, які Ви дивитесь україномовні, пишіть, я перевірю!
Тантрический кекс• 25 июня в 14:11
Пишу в поиске что интересно, какой контент вылез то и смотрю.
Книги фильмы пиратские легче найти на рус.яз.
Ms. Доброта• 25 июня в 14:34
Дивлюсь:
Per Aspera
Засновано на реальних подіях
The documentalist
Фарід говорить
Останній капіталіст
Яновська про географію.
І ще канал Марії Сушко і ше з десяток українських блогерів. Не постійно, а коли є час
Олексія Безмежного слухала, але він перестав вести канал
Per Aspera
Засновано на реальних подіях
The documentalist
Фарід говорить
Останній капіталіст
Яновська про географію.
Дикая Роза• 25 июня в 15:14
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я люблю фігурне катання, а україномовного контенту просто немає в принципі. Тому дивлюся англомовні матеріали, іноді російськомовні, якщо про міжнародку, але рідко, бо там стоїть плач ’пачему нас ни пускають’.
Всякі фітнес відео, то теж або англійською або російською, хоча є непоганий канал про біг українською, але все одно цього мало.
Історичні канали люблю українські, але не люблю оцей вічний плач, які ми жертви, і як нас всі гнобили. Або інша крайність - до совєтів всі куркулями були і ананаси з шампанським в кафе їли.
О, сестра по фігурці
Мене теж ці волання не перестають дивувати, якби просто тупо волали, типу що не згідні з цим, але більша половина щиро волає-вопрошає «за що??»
Дійсно, навіть не знаємо, за що ж
Колдунья-вещунья• 25 июня в 15:34
Ответ дляМаю рацію
Я и фильмы выбираю на русском смотреть. На украинском только, если не найду на русском.
Я навпаки, російською дивлюся, якщо українською не знайду. Мені більше наш дубляж подобається
Колдунья-вещунья• 25 июня в 15:40
Ответ дляДикая Роза
О, сестра по фігурці
Дійсно, навіть не знаємо, за що ж
Так, і ще ніби вони всіх порвуть, якщо вийдуть на міжнародку, зараз немає російського президента міжнародної федерації фігурного катання, ніхто стрибки 3.25 обертань не зараховуватимуть за четверний стрибок. В танцях теж, їх хіба за десятку боротьба очікувала би. В парах, хіба так, можливо лідирували, але вони зашкварилися фоточками з путіним і виступами на зетних шоу.
Сумка з негодою• 25 июня в 16:23
Я смотрю тру крайм и смішно не буде
Ще Дурневі, он уже на украинском норм говорит