Разгуляшка• 25 июня в 19:23

Сейчас многие переводят имена? Если например Алена,то Олена?

Пластилин_Колец• 25 июня в 19:58
Ответ дляиз желе я
Если мир настолько узок, то да, а так люди спрашивают, как к вам обращаться
Звичайно, запитують. І будуть звертатися як скажуть. І будуть дивуватися, що чоловік називається жіночим іменем.

из желе я• 25 июня в 19:58
Ответ дляПластилин_Колец
Малограмотные да
Пластилин_Колец• 25 июня в 19:59
Ответ дляГолодаю
Вище є відповідь на ваше питання, від давньогрецького, воно звучить саме на Ні, а не на Ми... Взагалі це право батьків давати ім´я дитини і воно не має відповідати прийнятним в Україні аналогам.
А Іван за вашою логікою має починатися на Йох..? Від Йоханан?
из желе я• 25 июня в 19:59
Ответ дляПластилин_Колец
За кордоном виховані знають це ім´я як жіноче) На відміну від Микити. Тому тут ще невідомо чи дійсно йому краще спілкуватися з вихованими, чи краще з неучами.
Мой пасынок давно живет в Мюнхене. И он Никита , и никто не обращается НикитА.
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:00
Ответ дляиз желе я
Малограмотные да
Особливо прикольно буде, якщо в одному офісі будуть працювати два Нікіти - чоловік і жінка)))
из желе я• 25 июня в 20:01
Ответ дляПластилин_Колец
Это не будет проблемой людей, которые вышли из детского возраста и хихикают на имена
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:01
Ответ дляиз желе я
Ваш пасинок за паспортом Микита, а не Нікіта. Хіба тільки не щ кацапстану. Вибачте, не повірю, що жодного разу не виникло питання щодо дивного вибору імені для хлопця. У місцевих таке питання точно виникло б.
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:02
Ответ дляиз желе я
Звичайно, уявляю у київському офісі дві Люсі - жінку і чоловіка з таким іменем.
из желе я• 25 июня в 20:02
Ответ дляПластилин_Колец
Вы просто глупышка. Мягко говоря, он в паспорте Нікіта и нет проблем . В Болгарии есть женское имя Петя, вот вы бы хохотали , правда?

из желе я• 25 июня в 20:03
Ответ дляПластилин_Колец
Уровень развития 5 класс
Голодаю• 25 июня в 20:03
Ответ дляПластилин_Колец
За моєю логікою імена не перекладаються, людину звуть так,як її назвали батьки і як вона записана в документах і як представляється, якщо це Іван, то він Іваном і залишається, якщо це Йохан, то він теж таким і лишається. Ну наче ж очевидні речі. Моя донька зараз в Польщі і там є місцевий аналог їх імені, але ж це не означає, що вона має називатися тепер інакше
из желе я• 25 июня в 20:05
Ответ дляПластилин_Колец
У нас в Киевском офисе есть Саша и Саша, Женя и Женя. Но недалеких нет слава Богу
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:06
Ответ дляиз желе я
У мене колега Petya, оскільки жодного кацапа нема, то всім ок, бо тут нема такого чоловічого імені. І вона дійсно з Болгарії.
В Україні дівчину Пєтю чи Сєрьожу затюкали б. Ті самі, що зараз розказують у цій темі про вихованість.
из желе я• 25 июня в 20:07
Ответ дляПластилин_Колец
Вы бы были первая! Гарантирую
Голодаю• 25 июня в 20:07
Ответ дляПластилин_Колец
Нормальні люди і діти і дорослі не затюкали б
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:08
Ответ дляГолодаю
Але для вас це не працює чомусь у бік імені Микита) Микита має бути дівчинкою Нікітою, а ось Іван може вже й не бути Йохананом, а залишатися Іваном. Цікаво, чому ж логіка дала збій?
из желе я• 25 июня в 20:09
Ответ дляПластилин_Колец
Уровень Папуас
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:11
Ответ дляиз желе я
Саша - скорочена форма двох різних імен: Олександр і Олександра.
Вашого колегу чоловіка звати жіночим ім´ям Олександра? Оце і є порівняння з Нікітою.
Голодаю• 25 июня в 20:12
Ответ дляПластилин_Колец
Якщо він Нікіта за документами і має чоловічу стать, то він ніяка не дівчинка. Люкс Бесона передивилися? Так то ваші особисті таракани. Мою доньку звати Ніколь, і 20 років тому так взягалі дівчаток не називали, так от мій недалекий дядько досі зве її Колею, ну нема в деяких людей розуму, з цим вже нічого не поробиш, ви з тої ж категорії

Пластилин_Колец• 25 июня в 20:12
Ответ дляиз желе я
Вы бы были первая! Гарантирую
З логікою у вас не дуже.
ротцвеники• 25 июня в 20:12
Ответ дляТрактор Віка
Если хочет - то пусть хоть Никитосом зовется)) его дело. А то, что для Украины выглядит и звучит максимально трешово, - факт
Угу. Эвангелины, Люциферы и Барби, это норм, а прям Нікіта или Кіріл раздражают. Скоро все нормальные выедут из этого дурдома.
И.О. людини• 25 июня в 20:12
Ответ дляБритоножка
Нікіта
Дмітрій це пздц
Я как Марына категорически не согласна!
из желе я• 25 июня в 20:13
Ответ дляПластилин_Колец
З логікою у вас не дуже.
Навязывать всему миру украиномовные варианты указывает на низкий уровень развития и манию величия
из желе я• 25 июня в 20:14
Ответ дляПластилин_Колец
Никита это мужское имя. Если вы думаете, что заграницей парятся Микитами, то я вас разочарую
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:15
Ответ дляГолодаю
У мене є колега Нікіта. Це жінка 40+. Поява чоловіка Нікіта викликало б у офісі жарти у бік носія такого імені. Це не озвучувалося б прямо, але не раз поставило б його власника у не дуже зручне становище. Батьки мають думати головою, до того як дати дитині певне ім´я.
из желе я• 25 июня в 20:16
Ответ дляПластилин_Колец
Бред троля
Пластилин_Колец• 25 июня в 20:17
Ответ дляиз желе я
Крім парашастану існує безліч розвинених країн, де україномовний варіант імені не викликає асоціацій з жінкою, а узькомовне Нікіта - так. Але це вибір батьків. Як ти човник назвеш, так він і попливе.
Голодаю• 25 июня в 20:17
Ответ дляПластилин_Колец
Дивний у вас в офісі контингент, де дорослі люди сміються з імен, можу вам лише поспівчувати. В Департаменті, де я працюю, є українці, євреї, причини та грузини, відповідно з різними іменами, деякі незвичні для України, але нікому в голову не приходить сміятися з імен. Це у вас від неосвідченнлсті і відсутності елементарної культури та вихованності
Джавеліна• 25 июня в 20:17
Ответ дляТрактор Віка
А ім´я прив´язане до країни? Це в якому законі написано?
из желе я• 25 июня в 20:18
Ответ дляГолодаю
Та несет бред , троллит