Галябалована• 26 июня в 11:32

Хлопець, спочатку сам запропонував допомогу з переїздом, а потім здав назад.

Дівчата, дуже потрібен ваш погляд збоку і життєвий досвід, без засуджень. Хочу зрозуміти психологію чоловіків у нинішніх реаліях.
Зустрічаюся з 🪖. Стосунки теплі, каже, що кохає, інших жінок (наскільки мені відомо) немає.
Вирішила переїхати в місто ближче до нього. Спочатку він сам ініціював допомогу: сказав, що готовий оплатити перший час, щоб я стала на ноги, а потім, коли в мене піде зарплата, ми зможемо 50 на 50 перекривати комуналку і житло.
Але є нюанс: жити зі мною він не зможе через свої задачі (має жити з хлопцями), тобто спільного побуту в нас би не було. Спочатку я відмовилася. Для мене це виглядало як такий собі ’гостьовий шлюб’, і я відчула, що мене наче тримають ’про запас’ як зручний варіант.
А потім процес пішов: я з´їздила туди по роботі, по співбесідах, вже реально планую переїжджати. Знову підняла тему переїзду. Запропонувала: «А якщо одразу 50 на 50?». Він не сказав прямо «ні», а відповів: «Подивимось».
Я запитала: «А в чому причина?», і перерахувала кілька варіантів. Серед них назвала «небажання брати відповідальність». І він підтвердив, що так, причина саме в цьому — він не готовий зараз брати за мене відповідальність.
При цьому повністю він не відморозився. Сказав, що готовий щомісяця платити відсоток по моїй кредитці, мінімально допомагати фінансово, а також повністю закривати питання по ліках та вітамінах. Щоб ви розуміли — я не утриманка, я шукаю там роботу і готова ділити витрати нарівні.
Питання до тих, хто розуміє чоловічу психологію в таких умовах:
1. Чи це зараз загальна специфіка 🪖 — жити одним днем? Тобто точково підтримувати готовий (кредитка, ліки), але глобальну відповідальність за мій переїзд (навіть 50 на 50) психіка просто не тягне?
2. Чи це класична поведінка: розраховував мати зручну дівчину ’про запас’, а коли я реально поїхала на співбесіди і запропонувала ділити все 50 на 50, зрозумів, що це серйозно, і дав задню?
3. Чи йому просто гріла душу сама ідея ’кохана поруч’, але як тільки дійшло до реальних кроків, він обрав зону комфорту?

Буду дуже вдячна за адекватні думки, що з цього ближче до правди.
автор Добра_киця • 26 июня в 16:53
Ответ дляПополняю_Карму
Может я не так поняла, но вы написали ’Знову підняла тему переїзду. Запропонувала: «А якщо одразу 50 на 50?». Він не сказав прямо «ні», а відповів: «Подивимось».’ я так поняла, что он предложил вас содержать первое время, вы отказались, потом решили переехать и сама предложили ему сразу 50 на 50. Или нет?
Він сказав подивимось, потім я перелічила можливі причини чому подивимось І на що дивитись, він сказав що так я зараз не готовий брати всю відповідальність на себе, тут і через те що він локацію періодично міняє, хоча і в одному регіоні, ну і те що хоче партнерських стосунків, а не просто воювати кожен день зі смертю стикатися, і ще віддавати велику суму, котрі заробив...

Задолбулька• 26 июня в 16:56
Ответ дляДобра_киця
Вам вже хтось писав, що він одружений, чи я перша?
Язвочка• 26 июня в 17:35
Ответ дляЯйцеголовая
Где ваша самооценка? На мусорке?
А до чого тут самооцінка? З тої дурні що накатала автор, там взагалі не зрозуміло чомусь хтось має їй платити 50/50
Язвочка• 26 июня в 17:37
Ответ дляДобра_киця
Я переїжджаю не тільки заради нього, а для себе. Я і так планувала змінювати своє життя і будувати його у іншому місті, а бути ближче до нього, це просто плюс.
Так яким боком до ваших витрат хлопець, як й з вами ще не живе? Про які 50/50 йде мова? Типу він платить 50 і буде вас юзати при потребі? Якісь дивні відносини
автор Добра_киця • 26 июня в 18:16
Ответ дляЗадолбулька
Не одружений)
автор Добра_киця • 26 июня в 18:22
Ответ дляЯзвочка
Та заспокойтесь, він сам це запропонував, а відчуття, що тут всіх від такої ініціативи чоловіка бомбить.
Бавовна• 26 июня в 18:41
Одна я не розумію, чого чекати від чоловіка покриття 50% твоїх витрат, якщо чоловік ні заміж тебе не зве, ні жити разом?
Для чого йому це?
Бавовна• 26 июня в 18:42
Ответ дляДобра_киця
То чому ваш бенкет має він оплачувати?
Бавовна• 26 июня в 18:45
Ответ дляДобра_киця
Так він не проти борги по відсотках щомісячно закривати, АД оплачувати, вітаміни, психотерапевта мені.
Ого. З таким набором зрозумілі його сумніви.

Так точно!• 26 июня в 18:56
Ответ дляДобра_киця
У мене схожий ’актівіст’, який не готовий брати відповідальність.
Авторе, я не зацікавлена в сім’ї та дітях, нічого не маю проти 50/50, підтримати, допомогти, потерпіти. Але при таких розкладах дуже легко скотитися в ’рятівника’, чия допомога, компроміси та поміч нахєр не треба.
Не залипайте, не будуйте в себе в голові якесь майбутнє, не тяніть його, особливо, якщо це метрвий груз. Запропонував, потім дав задню? Це просто показує його характер, невизначеність і тд. Орієнтуйтеся тільки на себе і, поки ви ще не залипли і не ’розгойдалися’ остаточно, диіться на нього тверезими очима, пам’ятайте, що треба ВАМ, а не вам і йому.
Задолбулька• 26 июня в 18:57
Ответ дляДобра_киця
Не одружений)
У мене теж в паспорті штампу не має, але я офіційно одружена)
Садоводница• 26 июня в 19:18
Ответ дляЯйцеголовая
Где ваша самооценка? На мусорке?
Не приведи Господи так оголодати
Жирафовое варьенье• 26 июня в 19:24
Ответ дляДобра_киця
Вот именно, что инициатива была, а на деле - ничего, он же ничего так и не сделал и даже ответил Вам, что таки не готов прямым текстом. Вас успокаивает мысль, что он вообще Вам что-то предложил-озвучил и Вам этого достаточно? Он ляпнул возможно, не подумав, а Вы сразу схватились за это и не выпускаете из рук... дальше что? Вы ж написали тему, иначе бы темы не было, если бы все сложилось.
Садоводница• 26 июня в 19:25
Ответ дляДобра_киця
Жити у міств, у котре планувала переїздити, він територіально близько за регіоном навіть із своїми переміщеннями.
Ого, та від вас хлопові і кадилом не відбитись))))
Жирафовое варьенье• 26 июня в 19:25
Ответ дляБавовна
Для чого йому це?
Потому что так хочется, чтоб это было началом серьезных отношений
Садоводница• 26 июня в 19:42
Ответ для100pudov
Но это автоматически ближе к фронту и обстрелам,зачем?
Перспектива стати багатою вдовою гонить автора, судячи з її постів. Боїться упустити
Луноликая Вика• 26 июня в 19:42
А що цей грибочок означає? Чи що це за символ?
Садоводница• 26 июня в 19:45
Ответ дляРання пташка
Автор вас послухає і зробить йому пропозицію. Тільки спочатку скаже, щоб він кільце купив)
Сама й купить)))
100pudov• 26 июня в 19:50
Ответ дляСадоводница
Ну это единственный толк из этой ситуации

Садоводница• 26 июня в 19:53
Ответ дляДобра_киця
Бомбить лишень вас, аж тему створили)))
Люблю ВалЄру• 26 июня в 23:41
Ответ дляЯйцеголовая
Где ваша самооценка? На мусорке?
на кредитке
Хи хи, ну ну• 27 июня в 00:08
Ответ дляДобра_киця
может, вы неправильно поняли?
1 он вам предложил оплачивать полностью первое время, потом 50/50
2 вы сказали ’давай сразу 50-50?’
его ’посмотрим’ могло значить, что он все-таки готов сам вам все оплачивать? и вам не нужно вкладываться
Хи хи, ну ну• 27 июня в 00:19
автор удалила акк?
Путающаяся• 27 июня в 09:05
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
У тебя такой же долбодятел жлоб?)) соболезную, терпила