Галябалована• сегодня в 11:32
Хлопець, спочатку сам запропонував допомогу з переїздом, а потім здав назад.
Дівчата, дуже потрібен ваш погляд збоку і життєвий досвід, без засуджень. Хочу зрозуміти психологію чоловіків у нинішніх реаліях.
Зустрічаюся з 🪖. Стосунки теплі, каже, що кохає, інших жінок (наскільки мені відомо) немає.
Вирішила переїхати в місто ближче до нього. Спочатку він сам ініціював допомогу: сказав, що готовий оплатити перший час, щоб я стала на ноги, а потім, коли в мене піде зарплата, ми зможемо 50 на 50 перекривати комуналку і житло.
Але є нюанс: жити зі мною він не зможе через свої задачі (має жити з хлопцями), тобто спільного побуту в нас би не було. Спочатку я відмовилася. Для мене це виглядало як такий собі ’гостьовий шлюб’, і я відчула, що мене наче тримають ’про запас’ як зручний варіант.
А потім процес пішов: я з´їздила туди по роботі, по співбесідах, вже реально планую переїжджати. Знову підняла тему переїзду. Запропонувала: «А якщо одразу 50 на 50?». Він не сказав прямо «ні», а відповів: «Подивимось».
Я запитала: «А в чому причина?», і перерахувала кілька варіантів. Серед них назвала «небажання брати відповідальність». І він підтвердив, що так, причина саме в цьому — він не готовий зараз брати за мене відповідальність.
При цьому повністю він не відморозився. Сказав, що готовий щомісяця платити відсоток по моїй кредитці, мінімально допомагати фінансово, а також повністю закривати питання по ліках та вітамінах. Щоб ви розуміли — я не утриманка, я шукаю там роботу і готова ділити витрати нарівні.
Питання до тих, хто розуміє чоловічу психологію в таких умовах:
1. Чи це зараз загальна специфіка 🪖 — жити одним днем? Тобто точково підтримувати готовий (кредитка, ліки), але глобальну відповідальність за мій переїзд (навіть 50 на 50) психіка просто не тягне?
2. Чи це класична поведінка: розраховував мати зручну дівчину ’про запас’, а коли я реально поїхала на співбесіди і запропонувала ділити все 50 на 50, зрозумів, що це серйозно, і дав задню?
3. Чи йому просто гріла душу сама ідея ’кохана поруч’, але як тільки дійшло до реальних кроків, він обрав зону комфорту?
Буду дуже вдячна за адекватні думки, що з цього ближче до правди.
Дівчина Гілмор• сегодня в 11:35
Я в відмовилася ще на етапі
’а потім, коли в мене піде зарплата, ми зможемо 50 на 50 перекривати комуналку і житло.’
Первая ласточка инфляции• сегодня в 11:36
Не, я бы не меняла свою жизнь ради мужчины, с которым все ещё не точно
Я переїжджаю не тільки заради нього, а для себе. Я і так планувала змінювати своє життя і будувати його у іншому місті, а бути ближче до нього, це просто плюс.
Яйцеголовая• сегодня в 11:39
Следующим этапом автор предложит, что будет платить за все сама))
Клип не прикрепился, Виа Гра, не оставляй меня, любимый)
Пффф 100%• сегодня в 11:40
Ответ дляПаспортний стіл
И вы задайте назад, делайте как вам удобнее.
Авторка і здала назад. Спочатку вона відмовилась, а потім передумала. І це чомусь норма. А коли передумав хлопець, то це капець...
Слава Українi• сегодня в 11:41
Ближе к правде тут только одно. Он не заинтересован в вас. Вы такой себе вариант…Эм.. «ну пусть будет». Этот мужчина не ваш. Если вы хотите счастья в отношениях, значит, вам нужно искать для этого другого мужчину.
Тяжка справа• сегодня в 11:42
Ответ дляБезлім на все
Чат джипити писал?
Ага, знак ’ тире’ великий
Білка в колесі• сегодня в 11:43
Чё вообще за хрень?
Он вам кто?Простой прохожий.Надеяться нужно исключительно на себя.
Сама вумна тутички• сегодня в 11:48
Оце ви реально дивна! Не просто так із хлопцями живе, вони сьогодні тут, завтра в іншому місці, післязавтра в третьому! Це безглузда ідея переїжджати туди!
Малинка• сегодня в 11:48
Автор, я думаю виглядає це так, що тільки вам це треба. Ніколи не нав´язуйтеся чоловікові. Якщо вам варіант не підходить коли чоловік ініциює, то повинен бути точно варіант - робити кроки назустріч по черзі. Я не знаю що там у вас за відносини, але думаю що нічого серйозного. Зупиніться і почекайте хоть якихось дій від чоловіка. Треба будувати своє життя не підстраючись під когось, тим паче ще коли ця людина по суті ніхто вам.
Раджу почитати вам Робін Норвуд ’жінки, що кохають до нестями’. Повірте, вона пояснить вам багато моментів
Путающаяся• сегодня в 11:50
Он просто вас не любит и не готов вкладываться в ваши отношения. Не переезжать ни в коем случае и вообще я бы уже другого искала. Какие-то 2т в месяц на покрытие витамин и лекарств это пшик. Ни о чем. Проститутки в час и то дороже стоят. А он хочет приезжать к вам на оплаченную вами квартиру, жрать, срать, трахаться на шару под настроение и девизом ´мы друг другу никто’. Фу а не мужик
Первая ласточка инфляции• сегодня в 11:51
Ответ дляДобра_киця
Так тогда почему от него финансы требуете, если сама планировали переезд ради себя?
Начальник Анонимов• сегодня в 11:52
он боиться что вы сядете ему на голову, с вашими проблемами и кредитками какими-то ...вы сами должны строить свою жизнь, если хор.работа конечно переезжайте, если надеетесь на него -то лучше нет, сейчас мало кто из мужчин хочет кого-то содержать, особенно если у самого не большой достаток...он просто не торопится...сколько он вас знает?и сколько ему лет?
Рання пташка• сегодня в 11:52
Ответ дляДобра_киця
Що саме він повинен вам оплачувати? Оренду? Харчування? Машину для переїзду?
Ви йому ніхто, а він вам ще й кредит закриває. Яка це сума?
Рання пташка• сегодня в 11:53
Ответ дляЯйцеголовая
А за що - все?
Королева ганделику• сегодня в 11:54
Что значит он должен жить з хлопцями? Почему должен? Он военный и служит?
Рання пташка• сегодня в 11:56
Ответ дляКоролева ганделику
Саме так. Це чітко зазначено в старпості. І приїжджати він буде не часто. А в якийсь період може і не буде взагалі. Для чого йому це все на себе брати?
Незламна Україна• сегодня в 11:56
Извините,но вы хуже ’утриманки’.
Это ж надо быть иакой бестолковой,автор.
На вас что вообще никто не смотрит?
Чего вы в этого хлопца вцепились как клещ?!
На вас что вообще никто не смотрит?
к.Буланова• сегодня в 11:58
Автор, мне не совсем понятно насчет того, что он с вами пока не может жить. Не может или не хочет? Здесь это самое главное. Я не знаю специфику их работы, поэтому сложно именно этот момент прокомментировать. Если он обязан жить только с коллегами по службе тогда к нему вопросов нет.
Касательно финансовой части. Конечно, каждая из нас хочет чувствовать себя защищённой. Как женщину вас прекрасно понимаю. Но учитывайте, что у него зарплата скорее всего так себе и разогнаться там нет с чего. При этом, он вам не отказывает в поддержке. Просто взять полную ответсвенность он не может и прямо об этом говорит. Это во всяком случае честно.
Я незамужем, поэтому рынок мужчин знаю. Хочу вам сказать найти того, кто будет оплачивать на этапе отношений все или почти все непросто. Не сильно широко мужчины раскрывают свои карманы. Это общая тенденция, исключения бывают. Кафе, рестораны оплатят, а на жизнь чаще всего женщина зарабатывает себе сама. Почему так? Потому что не у всех есть возможность. У тех у кого есть возможность еще должно быть желание.
Я бы на вашем месте больших надежд не возлагала, но и полностью не списывала. Дайте ему 1-2 месяца. Далее вы саме все что нужно увидите и поймёте надо оно вам или нет.
Королева ганделику• сегодня в 11:57
Ответ дляРання пташка
Не увидела иконку каски. Ну такое конечно, она за ним бежит, а он и не сильно рад…
Королева ганделику• сегодня в 11:59
Автор, по факту он получит секс в любое время за ваши усилия. Такое себе.
Я бы сказала, извини дорогой, все отменяется, поняла что сама не потяну переезд, остаюсь там где есть. И дальше ясно увидите нужна вы ему или нет.