Галябалована• сегодня в 11:32
Хлопець, спочатку сам запропонував допомогу з переїздом, а потім здав назад.
Дівчата, дуже потрібен ваш погляд збоку і життєвий досвід, без засуджень. Хочу зрозуміти психологію чоловіків у нинішніх реаліях.
Зустрічаюся з 🪖. Стосунки теплі, каже, що кохає, інших жінок (наскільки мені відомо) немає.
Вирішила переїхати в місто ближче до нього. Спочатку він сам ініціював допомогу: сказав, що готовий оплатити перший час, щоб я стала на ноги, а потім, коли в мене піде зарплата, ми зможемо 50 на 50 перекривати комуналку і житло.
Але є нюанс: жити зі мною він не зможе через свої задачі (має жити з хлопцями), тобто спільного побуту в нас би не було. Спочатку я відмовилася. Для мене це виглядало як такий собі ’гостьовий шлюб’, і я відчула, що мене наче тримають ’про запас’ як зручний варіант.
А потім процес пішов: я з´їздила туди по роботі, по співбесідах, вже реально планую переїжджати. Знову підняла тему переїзду. Запропонувала: «А якщо одразу 50 на 50?». Він не сказав прямо «ні», а відповів: «Подивимось».
Я запитала: «А в чому причина?», і перерахувала кілька варіантів. Серед них назвала «небажання брати відповідальність». І він підтвердив, що так, причина саме в цьому — він не готовий зараз брати за мене відповідальність.
При цьому повністю він не відморозився. Сказав, що готовий щомісяця платити відсоток по моїй кредитці, мінімально допомагати фінансово, а також повністю закривати питання по ліках та вітамінах. Щоб ви розуміли — я не утриманка, я шукаю там роботу і готова ділити витрати нарівні.
Питання до тих, хто розуміє чоловічу психологію в таких умовах:
1. Чи це зараз загальна специфіка 🪖 — жити одним днем? Тобто точково підтримувати готовий (кредитка, ліки), але глобальну відповідальність за мій переїзд (навіть 50 на 50) психіка просто не тягне?
2. Чи це класична поведінка: розраховував мати зручну дівчину ’про запас’, а коли я реально поїхала на співбесіди і запропонувала ділити все 50 на 50, зрозумів, що це серйозно, і дав задню?
3. Чи йому просто гріла душу сама ідея ’кохана поруч’, але як тільки дійшло до реальних кроків, він обрав зону комфорту?
Буду дуже вдячна за адекватні думки, що з цього ближче до правди.
Зустрічаюся з 🪖. Стосунки теплі, каже, що кохає, інших жінок (наскільки мені відомо) немає.
Вирішила переїхати в місто ближче до нього. Спочатку він сам ініціював допомогу: сказав, що готовий оплатити перший час, щоб я стала на ноги, а потім, коли в мене піде зарплата, ми зможемо 50 на 50 перекривати комуналку і житло.
Але є нюанс: жити зі мною він не зможе через свої задачі (має жити з хлопцями), тобто спільного побуту в нас би не було. Спочатку я відмовилася. Для мене це виглядало як такий собі ’гостьовий шлюб’, і я відчула, що мене наче тримають ’про запас’ як зручний варіант.
А потім процес пішов: я з´їздила туди по роботі, по співбесідах, вже реально планую переїжджати. Знову підняла тему переїзду. Запропонувала: «А якщо одразу 50 на 50?». Він не сказав прямо «ні», а відповів: «Подивимось».
Я запитала: «А в чому причина?», і перерахувала кілька варіантів. Серед них назвала «небажання брати відповідальність». І він підтвердив, що так, причина саме в цьому — він не готовий зараз брати за мене відповідальність.
При цьому повністю він не відморозився. Сказав, що готовий щомісяця платити відсоток по моїй кредитці, мінімально допомагати фінансово, а також повністю закривати питання по ліках та вітамінах. Щоб ви розуміли — я не утриманка, я шукаю там роботу і готова ділити витрати нарівні.
Питання до тих, хто розуміє чоловічу психологію в таких умовах:
1. Чи це зараз загальна специфіка 🪖 — жити одним днем? Тобто точково підтримувати готовий (кредитка, ліки), але глобальну відповідальність за мій переїзд (навіть 50 на 50) психіка просто не тягне?
2. Чи це класична поведінка: розраховував мати зручну дівчину ’про запас’, а коли я реально поїхала на співбесіди і запропонувала ділити все 50 на 50, зрозумів, що це серйозно, і дав задню?
3. Чи йому просто гріла душу сама ідея ’кохана поруч’, але як тільки дійшло до реальних кроків, він обрав зону комфорту?
Буду дуже вдячна за адекватні думки, що з цього ближче до правди.
показать весь текст
31
4
2
Рання пташка• сегодня в 12:20
Ответ дляДобра_киця
Так він не проти борги по відсотках щомісячно закривати, АД оплачувати, вітаміни, психотерапевта мені.
Яка це приблизно сума?
Думаю, це оплачувати, була не його ідея. Виклянчили?
Думаю, це оплачувати, була не його ідея. Виклянчили?
Ответ дляРання пташка
Яка це приблизно сума?
Думаю, це оплачувати, була не його ідея. Виклянчили?
Думаю, це оплачувати, була не його ідея. Виклянчили?
10-12 к
3
1
Поміркована думка• сегодня в 12:19
Ответ дляДобра_киця
Так він не проти борги по відсотках щомісячно закривати, АД оплачувати, вітаміни, психотерапевта мені.
Що за борги по відсотках?
Рання пташка• сегодня в 12:19
Ответ дляДобра_киця
Кілька разів на місяць, тимчасово тут не працюю, а там вже знайшла хорошу роботу з високою зарплатнею.
Ну то їдьте. Його не чіпайте. Ви хочете витягти з нього якісь обіцянки і гарантії, а він вам дати їх не може.
2
Малявка ще та• сегодня в 12:19
Психология простая: ему пбсолютно пофигу приедете вы, переедете, работаете или будете сидеть дома. Трындежь про поддержку и кредиты так и останется трындежом. Но он не против заходить на палку чая если вы переберетесь туда. Остальное - сама сама и он вам ничего не обещал и не должен.
7
Ответ дляРання пташка
Автор, зараз вам хто оплачує квартиру?
Власний будинок, за оренду не плачу.
3
Ответ дляМалявка ще та
Психология простая: ему пбсолютно пофигу приедете вы, переедете, работаете или будете сидеть дома. Трындежь про поддержку и кредиты так и останется трындежом. Но он не против заходить на палку чая если вы переберетесь туда. Остальное - сама сама и он вам ничего не обещал и не должен.
Ви по собі судите, триндеж по вашому вже є переказами на мій рахунок.
3
Рання пташка• сегодня в 12:21
Ответ дляДобра_киця
10-12 к
А ви скільки хочете щоб він платив після переїзду?
Ответ дляРання пташка
А ви скільки хочете щоб він платив після переїзду?
Щоб на початку з орендою допоміг, а з 2-3 місяця вже мені легше буде, бо з/п.
4
Рання пташка• сегодня в 12:22
Ответ дляМалявка ще та
Психология простая: ему пбсолютно пофигу приедете вы, переедете, работаете или будете сидеть дома. Трындежь про поддержку и кредиты так и останется трындежом. Но он не против заходить на палку чая если вы переберетесь туда. Остальное - сама сама и он вам ничего не обещал и не должен.
А що, 10-12 тис, це не гроші? Він повинен її кредити платити грошима, які йому так нелегко дістаються? А для чого йому це все?
3
Рання пташка• сегодня в 12:23
Ответ дляДобра_киця
Власний будинок, за оренду не плачу.
Скільки ви з ним часу зустрічаєтеся?
Аноним_Русалка• сегодня в 12:23
Ответ дляДобра_киця
Ви по собі судите, триндеж по вашому вже є переказами на мій рахунок.
Сдайте ваш дом в аренду, будет вам дополнительный доход. Покроете ими аренду и проценты по кредиту
3
Рання пташка• сегодня в 12:24
Ответ дляДобра_киця
Щоб на початку з орендою допоміг, а з 2-3 місяця вже мені легше буде, бо з/п.
Конкретніше. Суму напишіть. Ви знаєте його зарплату?
1
Ответ дляРання пташка
А що, 10-12 тис, це не гроші? Він повинен її кредити платити грошима, які йому так нелегко дістаються? А для чого йому це все?
Мабуть, тому що кохає, не кохав би, то і не допомагав би, враховуюч, яяк йому на тих бойових, ті кошти важко дістаються...
3
2
Ответ дляРання пташка
Конкретніше. Суму напишіть. Ви знаєте його зарплату?
Ні
Рання пташка• сегодня в 12:25
Ответ дляДобра_киця
Мабуть, тому що кохає, не кохав би, то і не допомагав би, враховуюч, яяк йому на тих бойових, ті кошти важко дістаються...
Ну так. То не наглійте. Йдіть на роботу.
Втретє запитаю - скільки ви часу разом?
Втретє запитаю - скільки ви часу разом?
2
Баба на горошині• сегодня в 12:25
Ответ дляДобра_киця
Ви по собі судите, триндеж по вашому вже є переказами на мій рахунок.
То есть Ваши мечты о переезде, как Вы тут нас пытаетесь убедить, зависят только от финансовой помощи посторонних людей.
Без этих вложений переезда не будет?
Без этих вложений переезда не будет?
3
Ответ дляРання пташка
Яка це приблизно сума?
Думаю, це оплачувати, була не його ідея. Виклянчили?
Думаю, це оплачувати, була не його ідея. Виклянчили?
Його ідея, я нічого не просила, він сам запропонував мені у тому допомогти.
2
1
Аноним_Русалка• сегодня в 12:26
Ответ дляРання пташка
А що, 10-12 тис, це не гроші? Він повинен її кредити платити грошима, які йому так нелегко дістаються? А для чого йому це все?
А на что же ему жить остаётся? На 8 тысяч из которых ещё скорее всего в складчину с другими он оплачивает аренду и коммунальные. В ещё нужно купить еду и другие расходы
вкрации• сегодня в 12:26
Ответ дляДобра_киця
Я переїжджаю не тільки заради нього, а для себе. Я і так планувала змінювати своє життя і будувати його у іншому місті, а бути ближче до нього, це просто плюс.
Ві понимаете, что у вас какая-то нестандартная ситуация, начиная от необходимости жить с парнями?
2
1
Ответ дляРання пташка
Ну так. То не наглійте. Йдіть на роботу.
Втретє запитаю - скільки ви часу разом?
Втретє запитаю - скільки ви часу разом?
Третій місяць.
12
Рання пташка• сегодня в 12:26
Ответ дляДобра_киця
Ні
Я вам можу підказати. Якщо він не на нулі, то отримую тисяч 30. То що ви ще від нього хочете?
6
Баба на горошині• сегодня в 12:27
Ответ дляДобра_киця
Його ідея, я нічого не просила, він сам запропонував мені у тому допомогти.
И дальше что. Он не обязан Вас спонсировать, если передумает.
3
Дую на вітер• сегодня в 12:27
Взагалі-то, за ці трольні піздостраждання про військових треба банити ще на першій сторінці. Але, на жаль, це не про Порадницю і порадниць.
5
Рання пташка• сегодня в 12:28
Ответ дляАноним_Русалка
А на что же ему жить остаётся? На 8 тысяч из которых ещё скорее всего в складчину с другими он оплачивает аренду и коммунальные. В ещё нужно купить еду и другие расходы
Їх годують. Оренду платять не всі. І отримує він на 20 тис. Але це не значить, що він має все автору віддати. Може людина теж на щось збирає - на житло, на нередбачуване, поранити може і що завгодно
Малявка ще та• сегодня в 12:29
Ответ дляДобра_киця
Так він не проти борги по відсотках щомісячно закривати, АД оплачувати, вітаміни, психотерапевта мені.
Ого вы проблемная, свят-свят-свят
4
Дую на вітер• сегодня в 12:30
Ответ дляДобра_киця
Ви по собі судите, триндеж по вашому вже є переказами на мій рахунок.
Ой, а хто це в нас спеціально новий профіль зареєстрував? 😂😂😂
1
1
Ответ дляРання пташка
Я вам можу підказати. Якщо він не на нулі, то отримую тисяч 30. То що ви ще від нього хочете?
Не цікавилась його зарплатою, знаю, що коли до нього приїжджаю, він все оплачує і нормально так викладається фінансово.
4
1
Рання пташка• сегодня в 12:30
Ответ дляДобра_киця
Третій місяць.
Кіно, чесне слово)) а бачилися скільки разів??
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу