Галябалована• 26 июня в 11:32

Хлопець, спочатку сам запропонував допомогу з переїздом, а потім здав назад.

Дівчата, дуже потрібен ваш погляд збоку і життєвий досвід, без засуджень. Хочу зрозуміти психологію чоловіків у нинішніх реаліях.
Зустрічаюся з 🪖. Стосунки теплі, каже, що кохає, інших жінок (наскільки мені відомо) немає.
Вирішила переїхати в місто ближче до нього. Спочатку він сам ініціював допомогу: сказав, що готовий оплатити перший час, щоб я стала на ноги, а потім, коли в мене піде зарплата, ми зможемо 50 на 50 перекривати комуналку і житло.
Але є нюанс: жити зі мною він не зможе через свої задачі (має жити з хлопцями), тобто спільного побуту в нас би не було. Спочатку я відмовилася. Для мене це виглядало як такий собі ’гостьовий шлюб’, і я відчула, що мене наче тримають ’про запас’ як зручний варіант.
А потім процес пішов: я з´їздила туди по роботі, по співбесідах, вже реально планую переїжджати. Знову підняла тему переїзду. Запропонувала: «А якщо одразу 50 на 50?». Він не сказав прямо «ні», а відповів: «Подивимось».
Я запитала: «А в чому причина?», і перерахувала кілька варіантів. Серед них назвала «небажання брати відповідальність». І він підтвердив, що так, причина саме в цьому — він не готовий зараз брати за мене відповідальність.
При цьому повністю він не відморозився. Сказав, що готовий щомісяця платити відсоток по моїй кредитці, мінімально допомагати фінансово, а також повністю закривати питання по ліках та вітамінах. Щоб ви розуміли — я не утриманка, я шукаю там роботу і готова ділити витрати нарівні.
Питання до тих, хто розуміє чоловічу психологію в таких умовах:
1. Чи це зараз загальна специфіка 🪖 — жити одним днем? Тобто точково підтримувати готовий (кредитка, ліки), але глобальну відповідальність за мій переїзд (навіть 50 на 50) психіка просто не тягне?
2. Чи це класична поведінка: розраховував мати зручну дівчину ’про запас’, а коли я реально поїхала на співбесіди і запропонувала ділити все 50 на 50, зрозумів, що це серйозно, і дав задню?
3. Чи йому просто гріла душу сама ідея ’кохана поруч’, але як тільки дійшло до реальних кроків, він обрав зону комфорту?

Буду дуже вдячна за адекватні думки, що з цього ближче до правди.
Рання пташка• 26 июня в 11:59
Ответ дляКоролева ганделику
Не увидела иконку каски. Ну такое конечно, она за ним бежит, а он и не сильно рад…
Він не те, щоб не радий. Він дійсно не може дати ніяких гарантій - ні як часто зможе приїжджати, ні за що зможе платити… він цього просто не знає. Тому не хоче смикати автора з міс я, а потім виявитьс, що його перевели, чи що він взагалі довго не приїде.

Рання пташка• 26 июня в 11:59
Ответ дляДобра_киця
Я переїжджаю не тільки заради нього, а для себе. Я і так планувала змінювати своє життя і будувати його у іншому місті, а бути ближче до нього, це просто плюс.
Автор, зараз вам хто оплачує квартиру?
Королева ганделику• 26 июня в 12:01
Ответ дляРання пташка
Жизнь такая штука, вообще никто ничего не знает. Вот только между не знает и не хочет большая разница.
Рання пташка• 26 июня в 12:03
Ответ дляКоролева ганделику
Автор, по факту он получит секс в любое время за ваши усилия. Такое себе.
Я бы сказала, извини дорогой, все отменяется, поняла что сама не потяну переезд, остаюсь там где есть. И дальше ясно увидите нужна вы ему или нет.
Яке це - любое время? Да він може раз на місяць-два приїде. Так він може і в те місто приїхати, де зараз автор.
Фактично, йому цей переїзд автора не потрібен взагалі.
Королева ганделику• 26 июня в 12:04
Ответ дляРання пташка
Вот и я о том же. Автору надо строить жизнь вокруг себя. А там уже приехал / не приехал, кому надо, тот приедет.
Рання пташка• 26 июня в 12:04
Ответ дляКоролева ганделику
Думаю, тут і те, і інше.
У них просто не ті ще стосунки і бачаться не так часто, не мають спільний побут, спільних інтересів, щоб це стало чимось серйозним
Баба на горошині• 26 июня в 12:04
Если Вы планируете переезд ради себя, почему Вы связываете его с финансами мужчины. Он Вам никто, чтобы требовать.
Не обижаюсь• 26 июня в 12:06
Перед тем как письку присунуть всегда обещают воз и тележку (я так тебя хочу, но расстояния нас разлучают))). В принципе это и была основная идея. А вы так серьезно вцепились, что пришлось выруливать в «с тобой жить никак не могу» (читай как «не хотел, не хочу и не захочу»).
Рання пташка• 26 июня в 12:05
Ответ дляКоролева ганделику
Саме так. Навіщо за ним зараз пертися, якщо завтра він може опинитися дуже далеко і від нього це ніяк не залежить

Рання пташка• 26 июня в 12:08
Ответ дляНе обижаюсь
Він не може жити з автором, це обʼєктивно. Його бажання тут значення не має.
Але оскільки не може, то і не хоче її утримувати. Йому нормально поки що так, як є зараз.
Баба на горошині• 26 июня в 12:13
И с чего Вы взяли, что Вам предлагают строить отношения?
Вы определитесь, если едете, чтобы изменить свою жизнь, езжайте. Если ради мужчины все менять, то оно того не стоит.
Сама вумна тутички• 26 июня в 12:09
Ответ дляПутающаяся
Он просто вас не любит и не готов вкладываться в ваши отношения. Не переезжать ни в коем случае и вообще я бы уже другого искала. Какие-то 2т в месяц на покрытие витамин и лекарств это пшик. Ни о чем. Проститутки в час и то дороже стоят. А он хочет приезжать к вам на оплаченную вами квартиру, жрать, срать, трахаться на шару под настроение и девизом ´мы друг другу никто’. Фу а не мужик
Удалено администрацией...
Поміркована думка• 26 июня в 12:11
Ответ дляДобра_киця
Запропонуйте 80/20. Не здавайтесь
Ви така дурепа, сорі(((
Рання пташка• 26 июня в 12:11
Ответ дляДобра_киця
Автор , якщо це був ваш давній план, то їдьте і робіть як вам зручно. Розраховуйте на себе.
А якщо ви через таку велику любов поїдете з Чернівців в Краматорськ, то точно не варто.
автор Добра_киця • 26 июня в 12:11
Ответ дляРання пташка
Автор, зараз вам хто оплачує квартиру?
Живу у своєму будинку.
Сама вумна тутички• 26 июня в 12:11
Ответ дляКоролева ганделику
Что значит он должен жить з хлопцями? Почему должен? Он военный и служит?
Так, ви шо не зрозуміли цього по малюнку шолома?
Замрійлива• 26 июня в 12:12
Ну а если завтра вашей 🪖 не станет? Ну он же 🪖, это реальность.
Кто тогда будет 50 оплачивать?
Поміркована думка• 26 июня в 12:12
Ответ дляДобра_киця
Живу у своєму будинку.
І живіть. Військовіна місці не сидять, ви будете за ним швендяти всюди чи що?
Рання пташка• 26 июня в 12:13
Ответ дляДобра_киця
Живу у своєму будинку.
Ну і живіть. Для чого вам ще оренду платити? І йому це не треба, зайві витрати. Він також не міліони отримує.

автор Добра_киця • 26 июня в 12:14
Ответ дляПоміркована думка
Жити у міств, у котре планувала переїздити, він територіально близько за регіоном навіть із своїми переміщеннями.
Не обижаюсь• 26 июня в 12:14
Ответ дляРання пташка
Замуж хочется
Королева ганделику• 26 июня в 12:14
Ответ дляДобра_киця
Живу у своєму будинку.
Автор, вы решили зайти из-за угла. Типа ну я же и так планировала переезд. Чувак технично спрыгнул, ну раз планировала так планировала… давай сама дорогая, я в тебя верю!
Кузякин• 26 июня в 12:14
Ответ дляДобра_киця
Так у вас кредит на дом?
Рання пташка• 26 июня в 12:15
Ответ дляДобра_киця
Ок. Як часто ви бачитеся зараз і як часто зможете бачитися, якщо ви там будете жити?
І взагалі, скільки тривають ваші стосунки?
Поміркована думка• 26 июня в 12:14
Ответ дляДобра_киця
То ваші плани, в нього вони не пов´язані з вами
Баба на горошині• 26 июня в 12:15
Ответ дляДобра_киця
Ещё раз, если Вы и без него планировали туда переехать, переезжайте и рассчитывайте только на себя. Не привязывайте свой переезд к его финансам.
Рання пташка• 26 июня в 12:15
Ответ дляПоміркована думка
У нього нема планів. Він живе сьогоднішнім днем. Там інакше не буває.
автор Добра_киця • 26 июня в 12:15
Ответ дляПоміркована думка
Так він не проти борги по відсотках щомісячно закривати, АД оплачувати, вітаміни, психотерапевта мені.
автор Добра_киця • 26 июня в 12:16
Ответ дляРання пташка
Кілька разів на місяць, тимчасово тут не працюю, а там вже знайшла хорошу роботу з високою зарплатнею.
Баба на горошині• 26 июня в 12:17
Ответ дляДобра_киця
Сегодня помог, завтра не смог и просто не захотел. Вы не слышите, что Вам пишут. Рассчитывайте на себя.