Тумба-юмба• 26 июня в 21:24
А якщо я вам скажу, що Крим з високою вірогідністю вдасться повернути?
Все йде до цього. Що ви думаєте про це?
Ашолюдискажуть• 26 июня в 21:51
Кави в ялті вже напилися? Бєлгород вже повернули? Самій не смішно?
Бокс-орун• 26 июня в 21:52
Ответ дляОсвічую темряву
Може, для біженців з Криму є різниця?
для тех кто ’по-домашнему так было. не хочу уезжать’))
кого там жалеть?
Суцільна зрада• 26 июня в 21:52
Не хочу повертати, хочу щоб їх просто розху...ли як зараз прифронтові міста і вони лишились бомжами
Точная копия плова• 26 июня в 21:52
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
ЭмчЭндЭм• 26 июня в 21:53
Ответ дляАшолюдискажуть
Про курськ взагалі треба і не згадувати. Як волали тоді і що...
ГейСюда• 26 июня в 21:53
Я песиміст,тому думаю, що той всратий крим обміняють на материкову частину України. А ті злидні хай собі сидять під лютими і фламінгами.
Брюлик в стразах• 26 июня в 21:53
Ответ дляТочная копия плова
Удалено администрацией...
Точная копия плова• 26 июня в 21:56
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
СкокоМнеДадите• 26 июня в 21:55
Ответ дляШирли-Мырли
Удалено администрацией...
Ширли-Мырли• 26 июня в 21:55
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
Ашолюдискажуть• 26 июня в 21:55
Ответ дляСуцільна зрада
Оце вас жаба душить, що криму вдалося оминути обстріли. Ще малітополь вижив. Краще подумайте чому так сталося.
Брюлик в стразах• 26 июня в 21:56
Ответ дляТочная копия плова
Удалено администрацией...
ГрайливаКиця• 26 июня в 21:57
То я вам відповім, що наші діти або внуки або правнуки знов будуть воювати за Крим. Чи варто воно смерті сотень тисяч людей зараз і потім? Для мене відповідь очевидна.
Клевотница• 26 июня в 21:57
Ответ дляЭмчЭндЭм
Балістика у ваших фантазіях. Теж по колу ось почнемо виробляти, і так з 2022 року, але поки Україна говорить і показує потужні відосики, то русня в 12 раз підвищила застосування балістики. В 2023 було 5 ракет на місяць, а в 2026 вже 60. Так що хто кого перестріляє?
Так само і завод Байрактар.
З 2022 року обіцяли запустити у нас і ще в якійсь країні. Там завод вже запрацював, а у нас все закінчилось гундосими риготними відосами
Море_море_я_скучаю• 26 июня в 21:57
Ответ дляТумба-юмба
Ракети звідти перестануть летіти
Ви ж розумієте, якщо кацапи звідти вийдуть, то відразу й почнуть його бомбити, як Херсон.
СкокоМнеДадите• 26 июня в 21:58
Ответ дляШирли-Мырли
Удалено администрацией...
Суцільна зрада• 26 июня в 21:58
Ответ дляАшолюдискажуть
Мене не душить жаба, я хочу щоб вони відчули по повній що це таке. Бо на Одесу і область від цих мразот летить і гинуть люди.
І мова про крим, а не Мелітополь.
Чавонадо• 26 июня в 21:58
Ответ дляГейСюда
Никто ничего менять не будет. Параша уже проиграла, сейчас у неё последние потуги. Денег скоро и на зарплату военным не будет.
Точная копия плова• 26 июня в 21:59
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
Бува і таке• 26 июня в 21:59
Ответ дляВесела пiсенька
Там уже столько русни, что вывести их как тараканов не получится...Это же крысы, которые будут пакостить...нах он уже нужен...Нам бы вернуть то что было до 22го хотя бы...
Ну и что, что там полно русни? Нас украинцев в Донецке было тоже пруд пруди, но с приходом рос говна нам пришлось смотать монатки и бросить родные дома. Так и эти пусть смотают и свалят на свои болота.
Ашолюдискажуть• 26 июня в 22:00
Ответ дляСуцільна зрада
І мова про крим, а не Мелітополь.
Хто вони? Військові? Тобто через рос військових ви зочте помститися всім жителям криму?
ЭмчЭндЭм• 26 июня в 22:01
Ответ дляКлевотница
Так само і завод Байрактар.
Як і зі всіма іншими, що будуть зброю виробляти, а максимум по-відкривалися ремонтні сервіси та обслуговування, а потужності було скільки. Тільки хрипатий щось бельмоче.
Точная копия плова• 26 июня в 22:01
Ответ дляПригаю-цибаю
так і буде, причому набагато швидше ніж деякі думають.
Удалено администрацией...
Бокс-орун• 26 июня в 22:01
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
на украине? ты откуда?
Кавунка• 26 июня в 22:01
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
рф как и всегда может доборовольно отдать Украинские территории, и никаких бойнь не будет.
По-хорошему нужно привязать снятие любых санкций Запада к добровольного ухода с украинских земель.
Захотят снова что бы Запад их жопы научил подтирать - велкам, через покаяние перед Украиной!!
Пригаю-цибаю• 26 июня в 22:02
Ответ дляБокс-орун
на украине? ты откуда?
взагалі похєр на їхню думку, навіть не читаю ті висєри
Маска-0b9f• 26 июня в 22:02
Звичайно,треба повернути Крим.Як вони там живуть без тцк та бусифікаціїї?Ніби не Україна.