Тумба-юмба• 26 июня в 21:24

А якщо я вам скажу, що Крим з високою вірогідністю вдасться повернути?

Все йде до цього. Що ви думаєте про це?
Natal_ka91• 27 июня в 00:11
Ответ дляMilkShake-268d
Смены идут, а я все тут.

Я пью только по праздникам, и дни государства Украины и ее защитников это самые главные праздники в моей жизни.

А не совковые нoвiе годы, и даже дни рождения.
А чим вже вам Новий рік та День народження завинили?
А як же День народження потужного?

MilkShake-268d• 27 июня в 00:11
Ответ дляPiecesofGlass
Та ми в курсі, що ви на зміні. Ви відпочивайте, вам завтра німців знову треба мучити
Удалено администрацией...
PiecesofGlass• 27 июня в 00:16
Ответ дляMilkShake-268d
Удалено администрацией...
Аргументи, факти, докази? Поки всі ознаки робочого бота лише у вас
Christ1na• 27 июня в 00:32
Ответ дляТочная копия плова
Отлично. Я за!
То мабуть у вас рідні не служать)
dajkiri-irina• 27 июня в 00:33
Про Крим не думаю, хочу, щоб Донецьк повернувся. Хочу до мами
kvitanka• 27 июня в 01:04
Скажу ’Дай Боже щоб збулось’. Хотілося б щоб повернули і Луганщину, і всі інші окуповані території. Але при цьому б дуже не хотілося щоб продовжували гинути наші герої. Якби б була чарівна палочка, щоб прогнати кацапів...
Vikki• 27 июня в 01:24
Подумаем,что вам напекло в голову
Или марафон пересмотрели
Vikki• 27 июня в 01:28
Ответ дляВумна, аж страшно
Ясно.По сусідству Наполеон?
Думаю этот- маленький,тупой и гундосый)))
Из Кривого Рога
Vikki• 27 июня в 01:34
Ответ дляМаска-0b9f
Звичайно,треба повернути Крим.Як вони там живуть без тцк та бусифікаціїї?Ніби не Україна.

Vikki• 27 июня в 01:41
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Еленка14• 27 июня в 08:23
Ответ дляСоседка Маши
Удалено администрацией...
Еленка14• 27 июня в 08:27
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
вре_Динка• 27 июня в 08:53
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Мені на вашу думку про мене байдуже. Я ніколи не була на стороні параші і ніколи не буду.
А почитавши ваші відповіді- то це ще й комплімент від ваших вуст
ЗдохниПуйло• 27 июня в 09:23
Ответ дляAnchik1878
Яка наземна? Все ФСБ вже вивезло свої доки та сім´ї на материки і більша части самі звалили, мєнти їхні так само. Ви розумієте, що коли впаде кримській міст їх вже нічого там не спасе, тому тікають вже зараз
Криси будуть чекати на своє пуйло
ЗдохниПуйло• 27 июня в 09:25
Ответ дляВ гости звали?
А шо удалили? Не по плану пошла потужность?
По плану сьогодні вибухи на заводі на впших болотах. Чи ви одним дуплом на двох стільцях?
ЗдохниПуйло• 27 июня в 09:26
Ответ дляItzamna
Уже на пути из Америки летишь прямиком в окоп на
Южное направление? остановись,кофе передам,чтоб было что попить в Ялте на набережной

Крымчане в курсе ,что они хотят вернуться в наш Украинский беспредел ?

А если серьезно,то прискорбно наблюдать ,что не смотря на все события некоторых индивидов ум так и не посетил !
А для чого нам думка кримчан, це наша земля, а болот на рашці досить щоб заселити всіх фашистолюбів
ЗдохниПуйло• 27 июня в 09:30
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Пока она сталіца...мля, всі фєдєрасьи так ненавидять Україну, але мріють про Київ, про то, щоб їх лічинка здохла в Україні убиваючи українців, не мрійте, і не покакуйте тут, всі вже бачать як кацапи піджимають хвости і не ралі цій війні, ваша предсмертна агонія дуже смішна, якесь залякування, перехід на ти зразу видає рашистьку сутність.
ЗдохниПуйло• 27 июня в 09:31
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
hairy• 27 июня в 15:11
Я, як військова, вам скажу, що ви прави. Це звичайно буде не завтра, але вірогідніше і скоріше, ніж багатьма здається.