Незламна• сегодня в 02:19
Пророцтво про крим. Але я його забула
Напишу як чув дзвін, не знаю де він. Читала колись що на (карті?) Крим став «білий» (може і чорний, но наче білий), а потім взагалі «уплив» геть. І що це щось означає для війни чи для чогось такого фундаментального. Хтось памʼятає гарно? і напише нормально? Бо я лише натяк на цю історію от пригадую. Склероз
показать весь текст
26
9
6
1
автор
Незламна
• сегодня в 10:33
Ответ дляКашка-маняшка
У цій темі. Скажіть прямо, ви банду збираєте? Крим звільняти підемо? Чи як завжди, потриндимо і спати?
Я в цілому питала про ту історію з абстрактним описом як крим «упливає «
Бо я не пам’ятаю чого він там упливає, як, куди і від кого.
А коли б хтось відповів, то й обговорювати. Просто завернули не в ту стєпь ще на початку теми
Бо я не пам’ятаю чого він там упливає, як, куди і від кого.
А коли б хтось відповів, то й обговорювати. Просто завернули не в ту стєпь ще на початку теми
Ковбой Хагис• сегодня в 10:33
Ответ дляНезламна
Навіщо воно Вам треба. Якась відморожена істота
Приречь людей смерть от голода и жажды, ради идеи что-то хуйлу доказать, как вы выше пишете, ни разу не отмороженность.
1
Ковбой Хагис• сегодня в 10:34
Ответ дляКашка-маняшка
Ви можете заблокувати аноніма? Це неймовірно, хай прибуде з вами сила Ктулху!
Азатот ей в рот!
1
автор
Незламна
• сегодня в 10:34
Ответ дляВорожу на каві
Ану розкажіть як будемо наступати через Дніпро?
Наступати на Крим сенсу не має. Це неможливо
Белоснежко• сегодня в 10:47
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дурниці пишете. Яка анексія свого ж? Просто витягнуть українські паспорти і сховають парашинські. Виняток - окупанти понаєхі з параші, які оселилися у Криму починаючи з 2014. Тим доведеться звіздувати на історичну батьківщину.
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
1
Кашка-маняшка• сегодня в 10:49
Ответ дляНезламна
Наступати на Крим сенсу не має. Це неможливо
Так що, коня сьогодні можна не підковувати і шашку не точити?
1
Миссис Буркул• сегодня в 10:49
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
Прям таки. У каждого своя история. Не все захотели бросить все и уехать.
1
Кашка-маняшка• сегодня в 10:50
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
Ви навіть не уявляєте, як вони страждали усі ці роки, без ТЦК та бусифікації. Ми повинні все виправити і допомогти їм негпйно, за будь-яку ціну.
2
1
Белоснежко• сегодня в 10:51
Ответ дляМиссис Буркул
Прям таки. У каждого своя история. Не все захотели бросить все и уехать.
Они уже более 10 лет живут в России
Что станет лучше для них, если Крым станет украинским ?
Что станет лучше для них, если Крым станет украинским ?
Моя улюблена страшко• сегодня в 10:52
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
То це деякі кримчани донатять на зсу, бо хочуть жити на росії? Потім їх ще в тюрми узькі показово садять на десятки років за це. Всякі є кримчани. Тому фільтрація після деокупації має бути однозначно.
Моя улюблена страшко• сегодня в 10:53
Ответ дляКашка-маняшка
Ви навіть не уявляєте, як вони страждали усі ці роки, без ТЦК та бусифікації. Ми повинні все виправити і допомогти їм негпйно, за будь-яку ціну.
Спіть спокійно: на сосії є госуслугі. Повістку прислали - і ти в армії у 18. Не прийшов? 10 років тюрми.
автор
Незламна
• сегодня в 10:54
Ответ дляКовбой Хагис
Приречь людей смерть от голода и жажды, ради идеи что-то хуйлу доказать, как вы выше пишете, ни разу не отмороженность.
А вся материкова Україна ні разу не в ризику щоденної смерті? Нехай виїзджають. І про яких людей Ви говорите. Там і росіяни понаїхали. Вас гребе на що їх прирікати?
І я прошу звернути увагу, що якщо вірити слухам, відосікам тощо, то понаїхавші - як раз таки позбирали лахи, і намагаються вийти звідти, поки не стало пізно. Вони розумніші? Вони не гидують на свій державний материк повернутися? А українці що? Ждуть поки за них все зроблять так, щоб і сраку свою не рухать, і щоб Росії не стало в Криму? Що хтось в галубом вєртольотє прилетить? То схід був такий неподйомний, то тепер що, ще й Крим буде? Так ми так ніколи далеко не заїдемо🤷♀️. Щоб утюжить, гарно утюжить щось - там не має бути громадян. Співвітчизників. Про яку відмороженість Ви говорите? Ви в Криму бували , жили? Які там українці? Ті до там були до війни і які святкували Дєнь російського флота? І на годинниках яких стояло масковскоє врємя? Та пішли вони куди хочуть. Може вже перевзулися, бо я років 15-20 не була там. Але особисті спогади- дуже стрьомні. Мене, коли сестра знайомила з іі друзями, назвали хохолкою, акцент мій ім не сподобався, бо я російськомовна була з дитинства.
І скажіть, у нас війна ? Чи у нас гуманітарна місія, як забезпечити базовими речами мешканців Криму. Чи сходу. От що в нас? І якщо війна, то давайте відштовхуватись від таких понять як «звільнення від окупації». І якщо треба ізоляція Криму, то значить або сраки підняли і виіхали в Миколаїв, або шо хочете те й робіть 🤷♀️
Бо поки ці добровільні заручники жопи гріють, в той час гинуть і гинуть військові. І тому період поки вони гинуть, треба максимально скорочувати, а не соплі жувать.
Це як що…ну от як уявіть операцію хірургічну. Ти можеш оперувати хоч 10 годин, хоч 20, хоч 30. Ти дивишся на мету операції в комплексі. Якщо є мета зберегти орган - бо на столі дитина - , то ти стоїш і оперуєш хоч вічність. Забивши на свої спину, пальці і очі. Хоч в памперсі стоїш. Без їжі. А якщо на столі стара людина, і їй вже той орган не треба - ти його за 40 хв видаляєш. (Ну, я маю на увазі гінекологію, не будь яку хірургію).
Так і тут. Якщо пішла справа із Кримом, вперше за 15 років! То вибачте. Яка ще вода і їжа?
І я прошу звернути увагу, що якщо вірити слухам, відосікам тощо, то понаїхавші - як раз таки позбирали лахи, і намагаються вийти звідти, поки не стало пізно. Вони розумніші? Вони не гидують на свій державний материк повернутися? А українці що? Ждуть поки за них все зроблять так, щоб і сраку свою не рухать, і щоб Росії не стало в Криму? Що хтось в галубом вєртольотє прилетить? То схід був такий неподйомний, то тепер що, ще й Крим буде? Так ми так ніколи далеко не заїдемо🤷♀️. Щоб утюжить, гарно утюжить щось - там не має бути громадян. Співвітчизників. Про яку відмороженість Ви говорите? Ви в Криму бували , жили? Які там українці? Ті до там були до війни і які святкували Дєнь російського флота? І на годинниках яких стояло масковскоє врємя? Та пішли вони куди хочуть. Може вже перевзулися, бо я років 15-20 не була там. Але особисті спогади- дуже стрьомні. Мене, коли сестра знайомила з іі друзями, назвали хохолкою, акцент мій ім не сподобався, бо я російськомовна була з дитинства.
І скажіть, у нас війна ? Чи у нас гуманітарна місія, як забезпечити базовими речами мешканців Криму. Чи сходу. От що в нас? І якщо війна, то давайте відштовхуватись від таких понять як «звільнення від окупації». І якщо треба ізоляція Криму, то значить або сраки підняли і виіхали в Миколаїв, або шо хочете те й робіть 🤷♀️
Бо поки ці добровільні заручники жопи гріють, в той час гинуть і гинуть військові. І тому період поки вони гинуть, треба максимально скорочувати, а не соплі жувать.
Це як що…ну от як уявіть операцію хірургічну. Ти можеш оперувати хоч 10 годин, хоч 20, хоч 30. Ти дивишся на мету операції в комплексі. Якщо є мета зберегти орган - бо на столі дитина - , то ти стоїш і оперуєш хоч вічність. Забивши на свої спину, пальці і очі. Хоч в памперсі стоїш. Без їжі. А якщо на столі стара людина, і їй вже той орган не треба - ти його за 40 хв видаляєш. (Ну, я маю на увазі гінекологію, не будь яку хірургію).
Так і тут. Якщо пішла справа із Кримом, вперше за 15 років! То вибачте. Яка ще вода і їжа?
1
автор
Незламна
• сегодня в 10:55
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
Вот імєнно
А ми мажмо опікуватися їх снабженієм водою і їжею. Не бачу жодного резону
А ми мажмо опікуватися їх снабженієм водою і їжею. Не бачу жодного резону
Миссис Буркул• сегодня в 10:58
Ответ дляБелоснежко
Они уже более 10 лет живут в России
Что станет лучше для них, если Крым станет украинским ?
Что станет лучше для них, если Крым станет украинским ?
Я думаю, нет. Только никого это не воднует, как и наша судьба.
автор
Незламна
• сегодня в 10:55
Ответ дляКашка-маняшка
Так що, коня сьогодні можна не підковувати і шашку не точити?
Звичайно
Кашка-маняшка• сегодня в 10:55
Ответ дляМоя улюблена страшко
Спіть спокійно: на сосії є госуслугі. Повістку прислали - і ти в армії у 18. Не прийшов? 10 років тюрми.
Воювати треба не на форумі, а в армії! Чим ви тут зайняті? Писанина нічого не вирішує. Ви повинні взяти в ліву руку кулемет, у праву - базуку, і з ножем у зубах кинутися кришити проклятих москалів, шаткувати їх у капусту!
1
Белоснежко• сегодня в 10:56
Ответ дляМоя улюблена страшко
То це деякі кримчани донатять на зсу, бо хочуть жити на росії? Потім їх ще в тюрми узькі показово садять на десятки років за це. Всякі є кримчани. Тому фільтрація після деокупації має бути однозначно.
Это вы в марафоне услышали?
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?
вам в уши бред льют - а вы верите
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?
вам в уши бред льют - а вы верите
1
Кашка-маняшка• сегодня в 10:57
Ответ дляБелоснежко
Это вы в марафоне услышали?
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?
вам в уши бред льют - а вы верите
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?
вам в уши бред льют - а вы верите
Весь світ із нами! Кажуть, донатять навіть опозиціонери в Північній Кореї, Віталій Кім провів виховну роботу!
2
автор
Незламна
• сегодня в 10:58
Ответ дляМиссис Буркул
Прям таки. У каждого своя история. Не все захотели бросить все и уехать.
Так стоп! Мова не про «захотєлі» (в момент), а мова про 15 років. Вже давно час визначитися. Їх ніхто не підганяв.
Ну от уявіть що розжилася Україна ракетами, і хоче утюжить Крим. Без розбору. Просто щоб окупаційна армія давала драпу. А тут «громадяни» живим щитом засіли. Ну як бути?
Ну от уявіть що розжилася Україна ракетами, і хоче утюжить Крим. Без розбору. Просто щоб окупаційна армія давала драпу. А тут «громадяни» живим щитом засіли. Ну як бути?
автор
Незламна
• сегодня в 10:59
Ответ дляМоя улюблена страшко
То це деякі кримчани донатять на зсу, бо хочуть жити на росії? Потім їх ще в тюрми узькі показово садять на десятки років за це. Всякі є кримчани. Тому фільтрація після деокупації має бути однозначно.
А для чого вони донатять, будучі саме в Криму, щоб їх саджали? Ну яка мета їх перебування в російському Криму?
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляКашка-маняшка
Воювати треба не на форумі, а в армії! Чим ви тут зайняті? Писанина нічого не вирішує. Ви повинні взяти в ліву руку кулемет, у праву - базуку, і з ножем у зубах кинутися кришити проклятих москалів, шаткувати їх у капусту!
Да чому ж треба брати стрілецьку зброю?? Ви про що, господі ісусє
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Так стоп! Мова не про «захотєлі» (в момент), а мова про 15 років. Вже давно час визначитися. Їх ніхто не підганяв.
Ну от уявіть що розжилася Україна ракетами, і хоче утюжить Крим. Без розбору. Просто щоб окупаційна армія давала драпу. А тут «громадяни» живим щитом засіли. Ну як бути?
Ну от уявіть що розжилася Україна ракетами, і хоче утюжить Крим. Без розбору. Просто щоб окупаційна армія давала драпу. А тут «громадяни» живим щитом засіли. Ну як бути?
Если сразу на эмоциях не уехали, то потом мог возникнуть вопрос А зачем?То, что вы пишете - чистая теория. Вот представьте, что пыпа проснулся с утра и от скуки всадил ядеркой по Вене. Или что высадились инопланетяне и нас всех скоро сожрут. Ну як бути?
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
А для чого вони донатять, будучі саме в Криму, щоб їх саджали? Ну яка мета їх перебування в російському Криму?
Вам когда то в голову приходило, что люди разные, мыслят по разному, имеют свои желания и причины, и что если вам что то непонятно -это не значит, что это неправильно и не может быть?
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Если сразу на эмоциях не уехали, то потом мог возникнуть вопрос А зачем?То, что вы пишете - чистая теория. Вот представьте, что пыпа проснулся с утра и от скуки всадил ядеркой по Вене. Или что высадились инопланетяне и нас всех скоро сожрут. Ну як бути?
Ну звісно вопрос «зачєм»)
В тому і річ. Їм «зачєм». І нам так само ж - зачєм іх пітримувати і розробляти операціі відповідно до гуманітарної складовоі цієї. Нєзачєм
В тому і річ. Їм «зачєм». І нам так само ж - зачєм іх пітримувати і розробляти операціі відповідно до гуманітарної складовоі цієї. Нєзачєм
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Ну звісно вопрос «зачєм»)
В тому і річ. Їм «зачєм». І нам так само ж - зачєм іх пітримувати і розробляти операціі відповідно до гуманітарної складовоі цієї. Нєзачєм
В тому і річ. Їм «зачєм». І нам так само ж - зачєм іх пітримувати і розробляти операціі відповідно до гуманітарної складовоі цієї. Нєзачєм
Пральна, всех запейсать в ждуны и ватники, их не жалко. Вперед, товарищ.
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Вам когда то в голову приходило, что люди разные, мыслят по разному, имеют свои желания и причины, и что если вам что то непонятно -это не значит, что это неправильно и не может быть?
Звісно приходило. Але яке це має значення які погляди і резони у них там сидіти? Мені що, під них підлаштовуватись? Чи Вам. Чи арміі. Чи всій Україні?
Які такі сенси фундаментальні можуть бути у людини, що там живе, щоб ми із розумінням і повагою це сприймали? Ми ж не про прості оцінки говоримо. Ми говоримо про «курс» яким нам би логічніше йти в звільненні крима…
Просто якщо так міркувати (про їх резони), то можна взагалі відʼєбатися від Крима. Хай живуть. І взагалі Крим Україні презентували. Росіян - презентували. Передали нам. То чого ми іх по-перше взагалі чіпаємо, а по друге ще й переселитися до материку схиляємо)) це руські люди.
Які такі сенси фундаментальні можуть бути у людини, що там живе, щоб ми із розумінням і повагою це сприймали? Ми ж не про прості оцінки говоримо. Ми говоримо про «курс» яким нам би логічніше йти в звільненні крима…
Просто якщо так міркувати (про їх резони), то можна взагалі відʼєбатися від Крима. Хай живуть. І взагалі Крим Україні презентували. Росіян - презентували. Передали нам. То чого ми іх по-перше взагалі чіпаємо, а по друге ще й переселитися до материку схиляємо)) це руські люди.
Баррикадница• 2 часа назад
У крымчан насколько мозг промыт пропагандой за эти годы, что мне даже страшно. Как они будут себя вести, когда его вернут ?
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Пральна, всех запейсать в ждуны и ватники, их не жалко. Вперед, товарищ.
Ще раз: на одній чаші соплі про іх резони, на іншій - рокі кривавої бойні на інших 90% Украіни.
Ну наведіть мені приклад, чи що. Поважну причину. Бо не розумію. Ну або Ви порівнюєте непорівнюване, я хз
Ну наведіть мені приклад, чи що. Поважну причину. Бо не розумію. Ну або Ви порівнюєте непорівнюване, я хз
Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ длязадумчивая мордочка
Где вы 28 млн насчитали сейчас?Уже давно около 20,как ни прискорбно это слышать,Украина уменьшается катастрофически,во всех смыслах.
Просто ужас...
Просто ужас...
Даже не знаю, огорчили вы меня сейчас или успокоили. Потому как, каждый раз, когда я слышу про ядерку, я вспоминаю его слова.
5млн. еще уедут за 3 года. Выдохнула )
5млн. еще уедут за 3 года. Выдохнула )
Ковбой Хагис• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
А вся материкова Україна ні разу не в ризику щоденної смерті? Нехай виїзджають. І про яких людей Ви говорите. Там і росіяни понаїхали. Вас гребе на що їх прирікати?
І я прошу звернути увагу, що якщо вірити слухам, відосікам тощо, то понаїхавші - як раз таки позбирали лахи, і намагаються вийти звідти, поки не стало пізно. Вони розумніші? Вони не гидують на свій державний материк повернутися? А українці що? Ждуть поки за них все зроблять так, щоб і сраку свою не рухать, і щоб Росії не стало в Криму? Що хтось в галубом вєртольотє прилетить? То схід був такий неподйомний, то тепер що, ще й Крим буде? Так ми так ніколи далеко не заїдемо🤷♀️. Щоб утюжить, гарно утюжить щось - там не має бути громадян. Співвітчизників. Про яку відмороженість Ви говорите? Ви в Криму бували , жили? Які там українці? Ті до там були до війни і які святкували Дєнь російського флота? І на годинниках яких стояло масковскоє врємя? Та пішли вони куди хочуть. Може вже перевзулися, бо я років 15-20 не була там. Але особисті спогади- дуже стрьомні. Мене, коли сестра знайомила з іі друзями, назвали хохолкою, акцент мій ім не сподобався, бо я російськомовна була з дитинства.
І скажіть, у нас війна ? Чи у нас гуманітарна місія, як забезпечити базовими речами мешканців Криму. Чи сходу. От що в нас? І якщо війна, то давайте відштовхуватись від таких понять як «звільнення від окупації». І якщо треба ізоляція Криму, то значить або сраки підняли і виіхали в Миколаїв, або шо хочете те й робіть 🤷♀️
Бо поки ці добровільні заручники жопи гріють, в той час гинуть і гинуть військові. І тому період поки вони гинуть, треба максимально скорочувати, а не соплі жувать.
Це як що…ну от як уявіть операцію хірургічну. Ти можеш оперувати хоч 10 годин, хоч 20, хоч 30. Ти дивишся на мету операції в комплексі. Якщо є мета зберегти орган - бо на столі дитина - , то ти стоїш і оперуєш хоч вічність. Забивши на свої спину, пальці і очі. Хоч в памперсі стоїш. Без їжі. А якщо на столі стара людина, і їй вже той орган не треба - ти його за 40 хв видаляєш. (Ну, я маю на увазі гінекологію, не будь яку хірургію).
Так і тут. Якщо пішла справа із Кримом, вперше за 15 років! То вибачте. Яка ще вода і їжа?
І я прошу звернути увагу, що якщо вірити слухам, відосікам тощо, то понаїхавші - як раз таки позбирали лахи, і намагаються вийти звідти, поки не стало пізно. Вони розумніші? Вони не гидують на свій державний материк повернутися? А українці що? Ждуть поки за них все зроблять так, щоб і сраку свою не рухать, і щоб Росії не стало в Криму? Що хтось в галубом вєртольотє прилетить? То схід був такий неподйомний, то тепер що, ще й Крим буде? Так ми так ніколи далеко не заїдемо🤷♀️. Щоб утюжить, гарно утюжить щось - там не має бути громадян. Співвітчизників. Про яку відмороженість Ви говорите? Ви в Криму бували , жили? Які там українці? Ті до там були до війни і які святкували Дєнь російського флота? І на годинниках яких стояло масковскоє врємя? Та пішли вони куди хочуть. Може вже перевзулися, бо я років 15-20 не була там. Але особисті спогади- дуже стрьомні. Мене, коли сестра знайомила з іі друзями, назвали хохолкою, акцент мій ім не сподобався, бо я російськомовна була з дитинства.
І скажіть, у нас війна ? Чи у нас гуманітарна місія, як забезпечити базовими речами мешканців Криму. Чи сходу. От що в нас? І якщо війна, то давайте відштовхуватись від таких понять як «звільнення від окупації». І якщо треба ізоляція Криму, то значить або сраки підняли і виіхали в Миколаїв, або шо хочете те й робіть 🤷♀️
Бо поки ці добровільні заручники жопи гріють, в той час гинуть і гинуть військові. І тому період поки вони гинуть, треба максимально скорочувати, а не соплі жувать.
Це як що…ну от як уявіть операцію хірургічну. Ти можеш оперувати хоч 10 годин, хоч 20, хоч 30. Ти дивишся на мету операції в комплексі. Якщо є мета зберегти орган - бо на столі дитина - , то ти стоїш і оперуєш хоч вічність. Забивши на свої спину, пальці і очі. Хоч в памперсі стоїш. Без їжі. А якщо на столі стара людина, і їй вже той орган не треба - ти його за 40 хв видаляєш. (Ну, я маю на увазі гінекологію, не будь яку хірургію).
Так і тут. Якщо пішла справа із Кримом, вперше за 15 років! То вибачте. Яка ще вода і їжа?
Ясно вас пару человек обидело и теперь вы готовы уморить весь полуостров прикрываясь великими целями.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу