sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Непознанное
anonim_144
Незламна• сегодня в 02:19

Пророцтво про крим. Але я його забула

Напишу як чув дзвін, не знаю де він. Читала колись що на (карті?) Крим став «білий» (може і чорний, но наче білий), а потім взагалі «уплив» геть. І що це щось означає для війни чи для чогось такого фундаментального. Хтось памʼятає гарно? і напише нормально? Бо я лише натяк на цю історію от пригадую. Склероз
показать весь текст
clown_face 26 face_with_tears_of_joy 9 woman_facepalming 6 heart 1
146 23
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:33
91
Ответ дляКашка-маняшка
У цій темі. Скажіть прямо, ви банду збираєте? Крим звільняти підемо? Чи як завжди, потриндимо і спати?
Я в цілому питала про ту історію з абстрактним описом як крим «упливає «
Бо я не пам’ятаю чого він там упливає, як, куди і від кого.
А коли б хтось відповів, то й обговорювати. Просто завернули не в ту стєпь ще на початку теми

anonim_152
Ковбой Хагис• сегодня в 10:33
92
Ответ дляНезламна
Навіщо воно Вам треба. Якась відморожена істота
Приречь людей смерть от голода и жажды, ради идеи что-то хуйлу доказать, как вы выше пишете, ни разу не отмороженность.
woman_facepalming 1
anonim_152
Ковбой Хагис• сегодня в 10:34
93
Ответ дляКашка-маняшка
Ви можете заблокувати аноніма? Це неймовірно, хай прибуде з вами сила Ктулху!
Азатот ей в рот!
face_with_tears_of_joy 1
anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:34
94
Ответ дляВорожу на каві
Ану розкажіть як будемо наступати через Дніпро?
Наступати на Крим сенсу не має. Це неможливо
anonim_34
Белоснежко• сегодня в 10:47
95
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дурниці пишете. Яка анексія свого ж? Просто витягнуть українські паспорти і сховають парашинські. Виняток - окупанти понаєхі з параші, які оселилися у Криму починаючи з 2014. Тим доведеться звіздувати на історичну батьківщину.
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
like 1
anonim_121
Кашка-маняшка• сегодня в 10:49
96
Ответ дляНезламна
Наступати на Крим сенсу не має. Це неможливо
Так що, коня сьогодні можна не підковувати і шашку не точити?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_63
Миссис Буркул• сегодня в 10:49
97
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
Прям таки. У каждого своя история. Не все захотели бросить все и уехать.
like 1
anonim_121
Кашка-маняшка• сегодня в 10:50
98
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
Ви навіть не уявляєте, як вони страждали усі ці роки, без ТЦК та бусифікації. Ми повинні все виправити і допомогти їм негпйно, за будь-яку ціну.
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_34
Белоснежко• сегодня в 10:51
99
Ответ дляМиссис Буркул
Прям таки. У каждого своя история. Не все захотели бросить все и уехать.
Они уже более 10 лет живут в России
Что станет лучше для них, если Крым станет украинским ?

anonim_118
Моя улюблена страшко• сегодня в 10:52
100
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
То це деякі кримчани донатять на зсу, бо хочуть жити на росії? Потім їх ще в тюрми узькі показово садять на десятки років за це. Всякі є кримчани. Тому фільтрація після деокупації має бути однозначно.
anonim_118
Моя улюблена страшко• сегодня в 10:53
101
Ответ дляКашка-маняшка
Ви навіть не уявляєте, як вони страждали усі ці роки, без ТЦК та бусифікації. Ми повинні все виправити і допомогти їм негпйно, за будь-яку ціну.
Спіть спокійно: на сосії є госуслугі. Повістку прислали - і ти в армії у 18. Не прийшов? 10 років тюрми.
anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:54
102
Ответ дляКовбой Хагис
Приречь людей смерть от голода и жажды, ради идеи что-то хуйлу доказать, как вы выше пишете, ни разу не отмороженность.
А вся материкова Україна ні разу не в ризику щоденної смерті? Нехай виїзджають. І про яких людей Ви говорите. Там і росіяни понаїхали. Вас гребе на що їх прирікати?

І я прошу звернути увагу, що якщо вірити слухам, відосікам тощо, то понаїхавші - як раз таки позбирали лахи, і намагаються вийти звідти, поки не стало пізно. Вони розумніші? Вони не гидують на свій державний материк повернутися? А українці що? Ждуть поки за них все зроблять так, щоб і сраку свою не рухать, і щоб Росії не стало в Криму? Що хтось в галубом вєртольотє прилетить? То схід був такий неподйомний, то тепер що, ще й Крим буде? Так ми так ніколи далеко не заїдемо🤷‍♀️. Щоб утюжить, гарно утюжить щось - там не має бути громадян. Співвітчизників. Про яку відмороженість Ви говорите? Ви в Криму бували , жили? Які там українці? Ті до там були до війни і які святкували Дєнь російського флота? І на годинниках яких стояло масковскоє врємя? Та пішли вони куди хочуть. Може вже перевзулися, бо я років 15-20 не була там. Але особисті спогади- дуже стрьомні. Мене, коли сестра знайомила з іі друзями, назвали хохолкою, акцент мій ім не сподобався, бо я російськомовна була з дитинства.
І скажіть, у нас війна ? Чи у нас гуманітарна місія, як забезпечити базовими речами мешканців Криму. Чи сходу. От що в нас? І якщо війна, то давайте відштовхуватись від таких понять як «звільнення від окупації». І якщо треба ізоляція Криму, то значить або сраки підняли і виіхали в Миколаїв, або шо хочете те й робіть 🤷‍♀️
Бо поки ці добровільні заручники жопи гріють, в той час гинуть і гинуть військові. І тому період поки вони гинуть, треба максимально скорочувати, а не соплі жувать.
Це як що…ну от як уявіть операцію хірургічну. Ти можеш оперувати хоч 10 годин, хоч 20, хоч 30. Ти дивишся на мету операції в комплексі. Якщо є мета зберегти орган - бо на столі дитина - , то ти стоїш і оперуєш хоч вічність. Забивши на свої спину, пальці і очі. Хоч в памперсі стоїш. Без їжі. А якщо на столі стара людина, і їй вже той орган не треба - ти його за 40 хв видаляєш. (Ну, я маю на увазі гінекологію, не будь яку хірургію).
Так і тут. Якщо пішла справа із Кримом, вперше за 15 років! То вибачте. Яка ще вода і їжа?
like 1
anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:55
103
Ответ дляБелоснежко
Кто хотел жить в Украине- выехал с Крыма
кто сейчас живет в Крыму - в Украину не хотят возвращаться
Вот імєнно
А ми мажмо опікуватися їх снабженієм водою і їжею. Не бачу жодного резону
anonim_63
Миссис Буркул• сегодня в 10:58
104
Ответ дляБелоснежко
Они уже более 10 лет живут в России
Что станет лучше для них, если Крым станет украинским ?
Я думаю, нет. Только никого это не воднует, как и наша судьба.
anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:55
105
Ответ дляКашка-маняшка
Так що, коня сьогодні можна не підковувати і шашку не точити?
Звичайно
anonim_121
Кашка-маняшка• сегодня в 10:55
106
Ответ дляМоя улюблена страшко
Спіть спокійно: на сосії є госуслугі. Повістку прислали - і ти в армії у 18. Не прийшов? 10 років тюрми.
Воювати треба не на форумі, а в армії! Чим ви тут зайняті? Писанина нічого не вирішує. Ви повинні взяти в ліву руку кулемет, у праву - базуку, і з ножем у зубах кинутися кришити проклятих москалів, шаткувати їх у капусту!
like 1
anonim_34
Белоснежко• сегодня в 10:56
107
Ответ дляМоя улюблена страшко
То це деякі кримчани донатять на зсу, бо хочуть жити на росії? Потім їх ще в тюрми узькі показово садять на десятки років за це. Всякі є кримчани. Тому фільтрація після деокупації має бути однозначно.
Это вы в марафоне услышали?
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?

вам в уши бред льют - а вы верите
like 1
anonim_121
Кашка-маняшка• сегодня в 10:57
108
Ответ дляБелоснежко
Это вы в марафоне услышали?
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?

вам в уши бред льют - а вы верите
Весь світ із нами! Кажуть, донатять навіть опозиціонери в Північній Кореї, Віталій Кім провів виховну роботу!
face_with_tears_of_joy 2
anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:58
109
Ответ дляМиссис Буркул
Прям таки. У каждого своя история. Не все захотели бросить все и уехать.
Так стоп! Мова не про «захотєлі» (в момент), а мова про 15 років. Вже давно час визначитися. Їх ніхто не підганяв.
Ну от уявіть що розжилася Україна ракетами, і хоче утюжить Крим. Без розбору. Просто щоб окупаційна армія давала драпу. А тут «громадяни» живим щитом засіли. Ну як бути?

anonim_144
автор Незламна • сегодня в 10:59
110
Ответ дляМоя улюблена страшко
То це деякі кримчани донатять на зсу, бо хочуть жити на росії? Потім їх ще в тюрми узькі показово садять на десятки років за це. Всякі є кримчани. Тому фільтрація після деокупації має бути однозначно.
А для чого вони донатять, будучі саме в Криму, щоб їх саджали? Ну яка мета їх перебування в російському Криму?
anonim_144
автор Незламна • 2 часа назад
111
Ответ дляКашка-маняшка
Воювати треба не на форумі, а в армії! Чим ви тут зайняті? Писанина нічого не вирішує. Ви повинні взяти в ліву руку кулемет, у праву - базуку, і з ножем у зубах кинутися кришити проклятих москалів, шаткувати їх у капусту!
Да чому ж треба брати стрілецьку зброю?? Ви про що, господі ісусє
anonim_63
Миссис Буркул• 2 часа назад
112
Ответ дляНезламна
Так стоп! Мова не про «захотєлі» (в момент), а мова про 15 років. Вже давно час визначитися. Їх ніхто не підганяв.
Ну от уявіть що розжилася Україна ракетами, і хоче утюжить Крим. Без розбору. Просто щоб окупаційна армія давала драпу. А тут «громадяни» живим щитом засіли. Ну як бути?
Если сразу на эмоциях не уехали, то потом мог возникнуть вопрос А зачем?То, что вы пишете - чистая теория. Вот представьте, что пыпа проснулся с утра и от скуки всадил ядеркой по Вене. Или что высадились инопланетяне и нас всех скоро сожрут. Ну як бути?
anonim_63
Миссис Буркул• 2 часа назад
113
Ответ дляНезламна
А для чого вони донатять, будучі саме в Криму, щоб їх саджали? Ну яка мета їх перебування в російському Криму?
Вам когда то в голову приходило, что люди разные, мыслят по разному, имеют свои желания и причины, и что если вам что то непонятно -это не значит, что это неправильно и не может быть?
anonim_144
автор Незламна • 2 часа назад
114
Ответ дляМиссис Буркул
Если сразу на эмоциях не уехали, то потом мог возникнуть вопрос А зачем?То, что вы пишете - чистая теория. Вот представьте, что пыпа проснулся с утра и от скуки всадил ядеркой по Вене. Или что высадились инопланетяне и нас всех скоро сожрут. Ну як бути?
Ну звісно вопрос «зачєм»)
В тому і річ. Їм «зачєм». І нам так само ж - зачєм іх пітримувати і розробляти операціі відповідно до гуманітарної складовоі цієї. Нєзачєм
anonim_63
Миссис Буркул• 2 часа назад
115
Ответ дляНезламна
Ну звісно вопрос «зачєм»)
В тому і річ. Їм «зачєм». І нам так само ж - зачєм іх пітримувати і розробляти операціі відповідно до гуманітарної складовоі цієї. Нєзачєм
Пральна, всех запейсать в ждуны и ватники, их не жалко. Вперед, товарищ.
anonim_144
автор Незламна • 2 часа назад
116
Ответ дляМиссис Буркул
Вам когда то в голову приходило, что люди разные, мыслят по разному, имеют свои желания и причины, и что если вам что то непонятно -это не значит, что это неправильно и не может быть?
Звісно приходило. Але яке це має значення які погляди і резони у них там сидіти? Мені що, під них підлаштовуватись? Чи Вам. Чи арміі. Чи всій Україні?
Які такі сенси фундаментальні можуть бути у людини, що там живе, щоб ми із розумінням і повагою це сприймали? Ми ж не про прості оцінки говоримо. Ми говоримо про «курс» яким нам би логічніше йти в звільненні крима…

Просто якщо так міркувати (про їх резони), то можна взагалі відʼєбатися від Крима. Хай живуть. І взагалі Крим Україні презентували. Росіян - презентували. Передали нам. То чого ми іх по-перше взагалі чіпаємо, а по друге ще й переселитися до материку схиляємо)) це руські люди.
anonim_67
Баррикадница• 2 часа назад
117
У крымчан насколько мозг промыт пропагандой за эти годы, что мне даже страшно. Как они будут себя вести, когда его вернут ?
anonim_144
автор Незламна • 2 часа назад
118
Ответ дляМиссис Буркул
Пральна, всех запейсать в ждуны и ватники, их не жалко. Вперед, товарищ.
Ще раз: на одній чаші соплі про іх резони, на іншій - рокі кривавої бойні на інших 90% Украіни.
Ну наведіть мені приклад, чи що. Поважну причину. Бо не розумію. Ну або Ви порівнюєте непорівнюване, я хз
anonim_129
Тишком нишком• 2 часа назад
119
Ответ длязадумчивая мордочка
Где вы 28 млн насчитали сейчас?Уже давно около 20,как ни прискорбно это слышать,Украина уменьшается катастрофически,во всех смыслах.
Просто ужас...
Даже не знаю, огорчили вы меня сейчас или успокоили. Потому как, каждый раз, когда я слышу про ядерку, я вспоминаю его слова.
5млн. еще уедут за 3 года. Выдохнула )
anonim_152
Ковбой Хагис• 2 часа назад
120
Ответ дляНезламна
А вся материкова Україна ні разу не в ризику щоденної смерті? Нехай виїзджають. І про яких людей Ви говорите. Там і росіяни понаїхали. Вас гребе на що їх прирікати?

І я прошу звернути увагу, що якщо вірити слухам, відосікам тощо, то понаїхавші - як раз таки позбирали лахи, і намагаються вийти звідти, поки не стало пізно. Вони розумніші? Вони не гидують на свій державний материк повернутися? А українці що? Ждуть поки за них все зроблять так, щоб і сраку свою не рухать, і щоб Росії не стало в Криму? Що хтось в галубом вєртольотє прилетить? То схід був такий неподйомний, то тепер що, ще й Крим буде? Так ми так ніколи далеко не заїдемо🤷‍♀️. Щоб утюжить, гарно утюжить щось - там не має бути громадян. Співвітчизників. Про яку відмороженість Ви говорите? Ви в Криму бували , жили? Які там українці? Ті до там були до війни і які святкували Дєнь російського флота? І на годинниках яких стояло масковскоє врємя? Та пішли вони куди хочуть. Може вже перевзулися, бо я років 15-20 не була там. Але особисті спогади- дуже стрьомні. Мене, коли сестра знайомила з іі друзями, назвали хохолкою, акцент мій ім не сподобався, бо я російськомовна була з дитинства.
І скажіть, у нас війна ? Чи у нас гуманітарна місія, як забезпечити базовими речами мешканців Криму. Чи сходу. От що в нас? І якщо війна, то давайте відштовхуватись від таких понять як «звільнення від окупації». І якщо треба ізоляція Криму, то значить або сраки підняли і виіхали в Миколаїв, або шо хочете те й робіть 🤷‍♀️
Бо поки ці добровільні заручники жопи гріють, в той час гинуть і гинуть військові. І тому період поки вони гинуть, треба максимально скорочувати, а не соплі жувать.
Це як що…ну от як уявіть операцію хірургічну. Ти можеш оперувати хоч 10 годин, хоч 20, хоч 30. Ти дивишся на мету операції в комплексі. Якщо є мета зберегти орган - бо на столі дитина - , то ти стоїш і оперуєш хоч вічність. Забивши на свої спину, пальці і очі. Хоч в памперсі стоїш. Без їжі. А якщо на столі стара людина, і їй вже той орган не треба - ти його за 40 хв видаляєш. (Ну, я маю на увазі гінекологію, не будь яку хірургію).
Так і тут. Якщо пішла справа із Кримом, вперше за 15 років! То вибачте. Яка ще вода і їжа?
Ясно вас пару человек обидело и теперь вы готовы уморить весь полуостров прикрываясь великими целями.
woman_facepalming 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff