Незламна• вчера в 02:19
Пророцтво про крим. Але я його забула
Напишу як чув дзвін, не знаю де він. Читала колись що на (карті?) Крим став «білий» (може і чорний, но наче білий), а потім взагалі «уплив» геть. І що це щось означає для війни чи для чогось такого фундаментального. Хтось памʼятає гарно? і напише нормально? Бо я лише натяк на цю історію от пригадую. Склероз
Ковбой Хагис• вчера в 14:54
Ответ дляol_kin
Тільки дуже тупа людина може не розуміти, що Запоріжська і Херсонська області їх окупація це наслідок саме окупації Криму і кримчани які розеазували, що ’’глвное у нас нет войньі’’ саме вони відповідальні за окупацію південних областей і трагедії Маріуполя. Ці смерті на їх совісті. Якщо Крим буде ізольований, то Південні області звільняться набагато швидше і простіше. Тому що логістистика і усе постачання було через Крим.
Спасибо за комплимент, вы обладаете исключительной вежливостью и тактом.)
Ковбой Хагис• вчера в 15:04
Ответ дляol_kin
Я писала це безвідносно до конкретної людини і особисто до вас. Прошу вибачення, якщо ви сприйняли мій допис по іншому.
Но обращались ко мне.) Вот чего я не люблю, когда взрослый, считающий себя умным, человек юлит и падает на дурочку после попытки оскорбить.) Счастливо оставаться.)
Муркошечка• вчера в 15:11
Ответ дляОбижулька
Потужная потужность форумных амазонок.
Сегодня весь день пытаюсь понять как эта потужность формируется. У нас тоже пропаганда видимо. Сегодня был разговор с мамой от которого я тоже от потужности немного в шоках. Марафон не смотрит, но подозреваю что и в новостях промывают дай Боже
Незламна
• вчера в 15:33
Ответ дляТам все розмивчато
Та ну ладно, ви не дуже зрозуміло пишете, но то таке. Люди, які поїхали за часи руського режиму в Крим - автоматично (осознонно чи не осознонно) підтримують рашку. То скажіть, нафіг нам такі там треба?
Так саме ці люди зараз і виїжджають же, ні?
Незламна
• вчера в 15:35
Ответ дляМуркошечка
Що значить відімо. Звичайно ж є
Муркошечка• вчера в 15:37
Ответ дляНезламна
Що значить відімо. Звичайно ж є
Ми стільки говоримо про пропаганду в расєє але ніхто не говорить про пропаганду у нас. І це страшно. А головне який буде результат цього всього, бо народ ведеться рівно також як і в них
Моя улюблена страшко• вчера в 15:38
Ответ дляБелоснежко
Это вы в марафоне услышали?
подумайте сами - зачем им донатить, если они могут выехать из крыма? и они рублями донатят?
вам в уши бред льют - а вы верите
Люди чинять опір як можуть. І і Криму, і на інших окупованих. Вам цього не зрозуміти, бо у болотних нема поняття батьківщини. Для болотних то норма не мати грошей, їм на унітаз не вистачає. У українців є рахунки в українських банках, крім болотних.
Моя улюблена страшко• вчера в 15:45
Ответ дляНезламна
А для чого вони донатять, будучі саме в Криму, щоб їх саджали? Ну яка мета їх перебування в російському Криму?
Вони не перебувають у Криму, вони там живуть. І вважають батьківщиною Україну, а кацапів окупантами. Вас чомусь не дивували партизани під час другої світової?
Белоснежко• вчера в 15:51
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не розумію тоді за вашою логікою чому патріоти залишаються на окупованих теріторіях більше 10 років, отримують зп в рублях і працюють на росію. В криму продати нерухомість - не проблема
Незламна
• вчера в 16:22
Ответ дляМуркошечка
Та добрий день , ну як не говорять-то? Ну якась купка дебілів є. А інші розуміють.
Незламна
• вчера в 16:23
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну в тому і проблема, вони своїм житієм там - карти плутають і голову морочать. Подивіться скільки вже про них (і їх колег зі сходу) вже написано!
Муркошечка• вчера в 16:24
Ответ дляНезламна
Ну наприклад тут. Якщо взяти коментарі то це не купка дебілів. Це половина 🤪 дай боже мені помилятися. Але я досі чомусь під впливом розмови з мамою((( я навіть не впізнала її справжню в сьогоднішній риториці 😭
Мастер Пис• вчера в 16:29
Я помню пророцтво что через 15 лет они сами попросятся в Украину.
Но от какой даты надо было считать не помню.
Незламна
• вчера в 16:30
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не вважають. Вони просто «живуть» як Ви кажете. Тих хто живе в центрі і на заході - це не торкнулося (щось рішать). А тих хто окупований - торкнулося. І вони просто живуть🤷♀️ як наче нічого не сталося. Поки була вода-бензини-світло - то заїбіся їм було. А зараз що - зараз «а як Україна нам збирається організувати всі блага цивілізації⁉️» тобто смію продовжити іх думку можливу - «нехай значить Україна припиняє оброблять Крим, бо ми тут не можемо сидіти без благ і без ліків, а їхати звідси ми не збираємося теж. Їбіться як хочете з війною, а Крим не чіпайте, бо це вам в Києвах легко казати «виїжджайте»!»
От і весь тобі патріотизм.
Добродійка• вчера в 16:49
Ответ длямаска Ілона
Удалено администрацией...
Валіза - вокзал - педарасія
Незламна
• вчера в 17:05
Ответ длямаска Ілона
Удалено администрацией...
Та хуй на них, кого хвилює кут їх сприйняття?
boni_fathiy• вчера в 17:30
Ответ длялюбименькая
Гнилая русня сильно думала? Прилезли и все. Зомбоящик с пропагандой врубили про киевский режимничегонепостроили.
Они вот сейчас настроили, только все за колючей проволокой для самих крымчан. Сломается зомбоящик, и люди увидят, что там настроили конкретно для них - ничего хо- ро- ше-го
А что за колючей проволокой для крымчан, просветите? Фантазеры
boni_fathiy• вчера в 17:32
Ответ дляСтильна штучка
Платить пенсии, зарплаты, социалку
Содержать больницы и школы
За какой хер? Что вообще Украина может дать Крыму?
дожену і ощасливлю• вчера в 17:40
Ответ дляНезламна
Ну то нам що, прожити життя як є - в війні - в імʼя наявності у них ліків чи харчів? Чи що Ви хочете сказати?
Люди закордоном. Хай їдуть в киів, в львів, в чернівці. Харків, Суми,Черкаси…купа місця, купа роботи.
Крим це не просто кусок землі. Це та сопля на якій тримається віра в перемогу у кацапів. Це єдине досягнення. Плювать що без бою, але це крим-наш. Символ перемоги. Символ того, що вони от от і досягнуть цілей.
А якщо його не стане, то це 15 років і трилліони баксов злито путіним прямісінько в унітаз.
Долбанут серьезно по мосту и так будет все это в унитаз, даже если война при этом номинально не закончится. Потому крысы в колонне 2800 машин и бегут сейчас из Крыма
Незламна
• вчера в 18:00
Ответ длядожену і ощасливлю
Вони? Чи хто довбануть по мосту сєрйозно?
дожену і ощасливлю• вчера в 18:08
Ответ дляНезламна
Мадяр
любименькая• вчера в 20:42
Ответ дляboni_fathiy
О, шариковы проспались. Поприкидывайтесь, не знающим
любименькая• вчера в 20:44
Ответ дляМуркошечка
Ну одно радует, что ваша мама не в старческом маразме. Правда, беда у нее, такое, как вы
Успокойся_Успокойся• вчера в 22:06
Ответ дляТишком нишком
Меня больше беспокоит, что в 1998г в оф. документах плана развития Украины было написано, что в 2030г. население укр. будет 15млн.
К слову, человек который случайно увидел эти документы, свалил с концами еще где-то в 2005, и близким постоянно повторял - это что такое будет происходить, что нас от 52млн. останется 15 ?
Я это слышала с начала нулевых.
Учитывая, что осталось 3,5г., а нас еще около 28, то боюсь …
Короче, не хочу нагнетать, но мне страшно.
Я это слышала с начала нулевых.
Подскажите пожалуйста, а есть где то в сети эта информация? Интересно было бы источник почитать, спасибо
Бурундучиха• вчера в 22:50
Ответ дляКовбой Хагис
Что мешает поставкам через Ростов, к примеру?
дрончики