Незламна• сегодня в 02:19
Пророцтво про крим. Але я його забула
Напишу як чув дзвін, не знаю де він. Читала колись що на (карті?) Крим став «білий» (може і чорний, но наче білий), а потім взагалі «уплив» геть. І що це щось означає для війни чи для чогось такого фундаментального. Хтось памʼятає гарно? і напише нормально? Бо я лише натяк на цю історію от пригадую. Склероз
показать весь текст
26
9
6
1
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Ні. Це начебто на рівні «пророцтва». Чи снів.. Чи подібного рівня. Не Буданов, ні будь хто інший «реальний»
Це мій сон, я тут його написала ще в 2023 році в темі про Непізнане та усіляке таке містичне. Я не пророчиця, іноді сняться сни метафорічні а іноді навіть буквальні, які потім збуваються, але відрізніти від пророчих я їх не можу, зрозуміло лише тоді, коли подія відбулася. Наприклад, я доросла жінка майже 40 років, десь в 9 років бачила яскравий сон про масштабну війну, на нічному небі вогонь літаючий та вибухи, тоді я не розуміла, що бачила сучасні ракети (вогонь у темному небі), які побачила вживу на нічному небі вже в 2022році, тобто пройшло більш 30 років. Тоді я вирішила, що меня наснився якись кінець світу, бо у сні земля наче переветралася, вибухи скрізь, вогонь у небі та на землі.
А ось те, видіння про Крим та Донбас було дуже дивне, яке я й описала в тій темі
А ось те, видіння про Крим та Донбас було дуже дивне, яке я й описала в тій темі
3
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляКовбой Хагис
Ясно вас пару человек обидело и теперь вы готовы уморить весь полуостров прикрываясь великими целями.
Я не ображена була. Я була дитиною. І вони не булили, а казала максимум зверхньо-умєньшительно-ласкатєлтно. Як типу до білих господ приїхала хорошенька така дівчинка , сестра подружки звідкісь з хлопкових плантацій, яка не вміє приборами користуватися. Хоча це я приїхала із столиці чорт зна куди, і це я себе вважала освіченою і знаючою кілька мов (в т.ч. І українську і російську одночасно, вільно), і це я чула «акцент». Ну ми діти були. Образи не пригадую. Просто деяке таке здивування.
1
1
Ума Палата• 2 часа назад
Видіння 2022 р було таке, що означає не знаю, просто описала ось так:
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Як я трактую,а мені 40 років: на свому віку я мабуть, вже не побачу Крим українським, але це тільки моє припущення. Може це взагалі пусте видіння, хто зна
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Це мій сон, я тут його написала ще в 2023 році в темі про Непізнане та усіляке таке містичне. Я не пророчиця, іноді сняться сни метафорічні а іноді навіть буквальні, які потім збуваються, але відрізніти від пророчих я їх не можу, зрозуміло лише тоді, коли подія відбулася. Наприклад, я доросла жінка майже 40 років, десь в 9 років бачила яскравий сон про масштабну війну, на нічному небі вогонь літаючий та вибухи, тоді я не розуміла, що бачила сучасні ракети (вогонь у темному небі), які побачила вживу на нічному небі вже в 2022році, тобто пройшло більш 30 років. Тоді я вирішила, що меня наснився якись кінець світу, бо у сні земля наче переветралася, вибухи скрізь, вогонь у небі та на землі.
А ось те, видіння про Крим та Донбас було дуже дивне, яке я й описала в тій темі
А ось те, видіння про Крим та Донбас було дуже дивне, яке я й описала в тій темі
Вірно. Це тут я прочитала
От я і хотіла - послідовне описання, і відновити в пам’яті
І потім подискутувати
А розвели базар вокзал про знедолених мешканців майбутнього острова
От я і хотіла - послідовне описання, і відновити в пам’яті
І потім подискутувати
А розвели базар вокзал про знедолених мешканців майбутнього острова
1
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Видіння 2022 р було таке, що означає не знаю, просто описала ось так:
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Як я трактую,а мені 40 років: на свому віку я мабуть, вже не побачу Крим українським, але це тільки моє припущення. Може це взагалі пусте видіння, хто зна
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
А, дописали
Бачу
Бачу
1
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Видіння 2022 р було таке, що означає не знаю, просто описала ось так:
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Як я трактую,а мені 40 років: на свому віку я мабуть, вже не побачу Крим українським, але це тільки моє припущення. Може це взагалі пусте видіння, хто зна
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Треба найперше- знайти яким кольором позначають радіаційно-заражені територіі. Якщо білим, то гайки
І чи ж взагалі такі позначення (ну бо раціаційне зарадення це ж не буденна справа)
І чи ж взагалі такі позначення (ну бо раціаційне зарадення це ж не буденна справа)
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Видіння 2022 р було таке, що означає не знаю, просто описала ось так:
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Як я трактую,а мені 40 років: на свому віку я мабуть, вже не побачу Крим українським, але це тільки моє припущення. Може це взагалі пусте видіння, хто зна
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Чорний це копалини
Відплив - це як пішов на ресурси для когось. Сша може потім хотіти копалини копати. В криму є літій той дефіцитний?
Відплив - це як пішов на ресурси для когось. Сша може потім хотіти копалини копати. В криму є літій той дефіцитний?
1
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Треба найперше- знайти яким кольором позначають радіаційно-заражені територіі. Якщо білим, то гайки
І чи ж взагалі такі позначення (ну бо раціаційне зарадення це ж не буденна справа)
І чи ж взагалі такі позначення (ну бо раціаційне зарадення це ж не буденна справа)
Я не думаю.що чорне-то радіація, я не знаю що це, це я дізнаюся тільки якщо якась реальна подія станеться, накшталт того яскравого страшного сну, коли мені було лише 9 років, я навіть уявити собі тоді не могла, що це до реальної війни...Тобто сон збувся десь через 20-30 років( з урахуванням початку війни у 2014 році та того, що я народилася на Донбасі)
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Видіння 2022 р було таке, що означає не знаю, просто описала ось так:
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Як я трактую,а мені 40 років: на свому віку я мабуть, вже не побачу Крим українським, але це тільки моє припущення. Може це взагалі пусте видіння, хто зна
Карта Україна в білому кольорі, а Донбас на цій карті-чорний, Потім Донбас стає білим, а Крим чорного кольору та ніби відпливає, відривається та упливає від України. Ось й все.
Дааа, ще дивіться в чому аналогія чорного кольору: денбас це ж шахти, копалини, розкопки, підземні видобутки (може вугілля, а може щось ще….)
І от крим теж може є родючий на це саме. Тому з часом почорнів. І умлив до тих, хто буде на правах воасника там копати
І от крим теж може є родючий на це саме. Тому з часом почорнів. І умлив до тих, хто буде на правах воасника там копати
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Я не думаю.що чорне-то радіація, я не знаю що це, це я дізнаюся тільки якщо якась реальна подія станеться, накшталт того яскравого страшного сну, коли мені було лише 9 років, я навіть уявити собі тоді не могла, що це до реальної війни...Тобто сон збувся десь через 20-30 років( з урахуванням початку війни у 2014 році та того, що я народилася на Донбасі)
Ні. Біле , біле нада узнать що. Чорне то копання
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Я не думаю.що чорне-то радіація, я не знаю що це, це я дізнаюся тільки якщо якась реальна подія станеться, накшталт того яскравого страшного сну, коли мені було лише 9 років, я навіть уявити собі тоді не могла, що це до реальної війни...Тобто сон збувся десь через 20-30 років( з урахуванням початку війни у 2014 році та того, що я народилася на Донбасі)
Та викладіть своє бачення. Зараз стільки всього з кримом відбувається. Можна спробувати аналогію провести. Ну, на рівні здогадок хоча б
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Дааа, ще дивіться в чому аналогія чорного кольору: денбас це ж шахти, копалини, розкопки, підземні видобутки (може вугілля, а може щось ще….)
І от крим теж може є родючий на це саме. Тому з часом почорнів. І умлив до тих, хто буде на правах воасника там копати
І от крим теж може є родючий на це саме. Тому з часом почорнів. І умлив до тих, хто буде на правах воасника там копати
Хто зна, може то пусте, я пам’ятаю такі сни, але розумію значення постфактум, наприклад, перед руйнуванням дамби був сон, що я спускаюся під воду, бачу ціле місто під водою,людей, відчуваю сум, страх, та швидко випливаю з води, але це ж не можна було передбачити, що то означає, поки подія не трапилася, бо уві сні немає геолокації події
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Та викладіть своє бачення. Зараз стільки всього з кримом відбувається. Можна спробувати аналогію провести. Ну, на рівні здогадок хоча б
То на рівні згадок та з урахуванням мого віку я припускаю, що особисто я вже не побачу при свому житті Крим в Україні, таке моє припущення
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Хто зна, може то пусте, я пам’ятаю такі сни, але розумію значення постфактум, наприклад, перед руйнуванням дамби був сон, що я спускаюся під воду, бачу ціле місто під водою,людей, відчуваю сум, страх, та швидко випливаю з води, але це ж не можна було передбачити, що то означає, поки подія не трапилася, бо уві сні немає геолокації події
Можна було! Ви маєте поглиблено слідкувати за переміщенням військ по карті, запамʼятовувати основну тенденцію яка передувала таким значним підривам (чи іншим визначальним подіям). І вивчити герграфію де що у нас знаходиться. Ну наприклал є ще київське водосховище. Про таку борзоту мова наразі не йде (що на нього зазіхнуть. Плюс тут окупаціі нема, тобто відходу військ яке передує підриву - не намічається). А де намічається? От треба знати
Ви пророк-картограф. Треба карту вивчати
Ви пророк-картограф. Треба карту вивчати
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляНезламна
Можна було! Ви маєте поглиблено слідкувати за переміщенням військ по карті, запамʼятовувати основну тенденцію яка передувала таким значним підривам (чи іншим визначальним подіям). І вивчити герграфію де що у нас знаходиться. Ну наприклал є ще київське водосховище. Про таку борзоту мова наразі не йде (що на нього зазіхнуть. Плюс тут окупаціі нема, тобто відходу військ яке передує підриву - не намічається). А де намічається? От треба знати
Ви пророк-картограф. Треба карту вивчати
Ви пророк-картограф. Треба карту вивчати
Я не пророк, а маю аспект Гекати у натальній карті, це інше, тому не хочу поглиблюватися в пророцтва, бо краще звертатися до Бога у колективній молитві, виправляти кармічні помилки свої та свого роду, ніж гадати.
Майбутнє народу, як й особисте людини, багатоваріантне, залежить від духовного рівня народу, як й окремої людини
Майбутнє народу, як й особисте людини, багатоваріантне, залежить від духовного рівня народу, як й окремої людини
автор
Незламна
• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
То на рівні згадок та з урахуванням мого віку я припускаю, що особисто я вже не побачу при свому житті Крим в Україні, таке моє припущення
Він може і не стати українським взагалі. Да, не бути російським також. А бути чиїмось ще.
Якби знати що там під землею (чи під водою), було б цікаво.
Мотивів війни ми досі не знаємо наприклад.
Для мене в глибині душі це особиста трагедія двох народів. Просто цікаво те, чому так склалося : бо обоє - тупі, чи тут є інтерес третьої сторони, яким не треба була махіна як ссср спершу, а потім не треба стала Україна, якій нах ніхто не треба щоб процвітати.
Мотив війни «убити українців» це якась туфта. Оно не вбили ж, окуповані живуть собі. Рублі заробляють.
Якби знати що там під землею (чи під водою), було б цікаво.
Мотивів війни ми досі не знаємо наприклад.
Для мене в глибині душі це особиста трагедія двох народів. Просто цікаво те, чому так склалося : бо обоє - тупі, чи тут є інтерес третьої сторони, яким не треба була махіна як ссср спершу, а потім не треба стала Україна, якій нах ніхто не треба щоб процвітати.
Мотив війни «убити українців» це якась туфта. Оно не вбили ж, окуповані живуть собі. Рублі заробляють.
1
Ума Палата• 1 час назад
Ответ дляНезламна
Він може і не стати українським взагалі. Да, не бути російським також. А бути чиїмось ще.
Якби знати що там під землею (чи під водою), було б цікаво.
Мотивів війни ми досі не знаємо наприклад.
Для мене в глибині душі це особиста трагедія двох народів. Просто цікаво те, чому так склалося : бо обоє - тупі, чи тут є інтерес третьої сторони, яким не треба була махіна як ссср спершу, а потім не треба стала Україна, якій нах ніхто не треба щоб процвітати.
Мотив війни «убити українців» це якась туфта. Оно не вбили ж, окуповані живуть собі. Рублі заробляють.
Якби знати що там під землею (чи під водою), було б цікаво.
Мотивів війни ми досі не знаємо наприклад.
Для мене в глибині душі це особиста трагедія двох народів. Просто цікаво те, чому так склалося : бо обоє - тупі, чи тут є інтерес третьої сторони, яким не треба була махіна як ссср спершу, а потім не треба стала Україна, якій нах ніхто не треба щоб процвітати.
Мотив війни «убити українців» це якась туфта. Оно не вбили ж, окуповані живуть собі. Рублі заробляють.
Пошукайте інфомацію про компанію Палантир, Пітера Тіля та його недавню скандальну заяву світу,інфо про скрижалі Джоржії, світову еліту, хто спонсорував Гітлера та 2гу світову, хто спонсорував створення Совка та спонсорував Леніна, що той робив в Швейцарії та за що жив,бо не працював, в кого брав мільйони на революцію, пошукайте інфо хто спонсорував створення Ізраїлю у 1948 році як точки вічного конфлікту ...Сучасна війна в Україні зрежисована та спланована( згадайте фільм ’Мадам Держсекретар’ 2015р , де згадується український лідер- воїн Зеленський
Наразі раджу подивитися антиутопію ’Річниця’, 2025 року, де ви побачите світ нашого майбутнього- світовий технофашизм (саме його просуває Палантир та Пітер Тіль). І ще, пуйло в цьому цирку теж гравець їх команди, недарма йому геноцидник Шваб подарував свою книгу про Четверту революцію)))
Наразі раджу подивитися антиутопію ’Річниця’, 2025 року, де ви побачите світ нашого майбутнього- світовий технофашизм (саме його просуває Палантир та Пітер Тіль). І ще, пуйло в цьому цирку теж гравець їх команди, недарма йому геноцидник Шваб подарував свою книгу про Четверту революцію)))
1
автор
Незламна
• 1 час назад
Ответ дляУма Палата
Пошукайте інфомацію про компанію Палантир, Пітера Тіля та його недавню скандальну заяву світу,інфо про скрижалі Джоржії, світову еліту, хто спонсорував Гітлера та 2гу світову, хто спонсорував створення Совка та спонсорував Леніна, що той робив в Швейцарії та за що жив,бо не працював, в кого брав мільйони на революцію, пошукайте інфо хто спонсорував створення Ізраїлю у 1948 році як точки вічного конфлікту ...Сучасна війна в Україні зрежисована та спланована( згадайте фільм ’Мадам Держсекретар’ 2015р , де згадується український лідер- воїн Зеленський
Наразі раджу подивитися антиутопію ’Річниця’, 2025 року, де ви побачите світ нашого майбутнього- світовий технофашизм (саме його просуває Палантир та Пітер Тіль). І ще, пуйло в цьому цирку теж гравець їх команди, недарма йому геноцидник Шваб подарував свою книгу про Четверту революцію)))
Наразі раджу подивитися антиутопію ’Річниця’, 2025 року, де ви побачите світ нашого майбутнього- світовий технофашизм (саме його просуває Палантир та Пітер Тіль). І ще, пуйло в цьому цирку теж гравець їх команди, недарма йому геноцидник Шваб подарував свою книгу про Четверту революцію)))
Стрьом
Чому ж люди в це грають
Чому ж люди в це грають
Та_все_ок_будет• 1 час назад
Ответ дляКовбой Хагис
Тогда не были частично оккупированы Херсонская и Запорожская области. Откройте карту, посмотрите.
Ну посидить Крим трохи без ліків, води, продуктів і світла. Почекає деокупації прилеглих територій. Згадає, як голосували на референдумі. Українську та кримсько - татарську мови підучить.
Все буде добре в українському Криму, не переживайте!
Все буде добре в українському Криму, не переживайте!
Пешеходик• 55 минут назад
Ответ дляКовбой Хагис
Войны с рашкой тогда не было, если вы не забыли.
Ну когда опять не будет, всё и наладится. скорей бы рашиты сгинули отовсюду
автор
Незламна
• 53 минуты назад
Ответ дляКовбой Хагис
Тогда не были частично оккупированы Херсонская и Запорожская области. Откройте карту, посмотрите.
Ну то нам що, прожити життя як є - в війні - в імʼя наявності у них ліків чи харчів? Чи що Ви хочете сказати?
Люди закордоном. Хай їдуть в киів, в львів, в чернівці. Харків, Суми,Черкаси…купа місця, купа роботи.
Крим це не просто кусок землі. Це та сопля на якій тримається віра в перемогу у кацапів. Це єдине досягнення. Плювать що без бою, але це крим-наш. Символ перемоги. Символ того, що вони от от і досягнуть цілей.
А якщо його не стане, то це 15 років і трилліони баксов злито путіним прямісінько в унітаз.
Люди закордоном. Хай їдуть в киів, в львів, в чернівці. Харків, Суми,Черкаси…купа місця, купа роботи.
Крим це не просто кусок землі. Це та сопля на якій тримається віра в перемогу у кацапів. Це єдине досягнення. Плювать що без бою, але це крим-наш. Символ перемоги. Символ того, що вони от от і досягнуть цілей.
А якщо його не стане, то це 15 років і трилліони баксов злито путіним прямісінько в унітаз.
Королева Сарказма• 50 минут назад
Ответ дляКовбой Хагис
Это хорошо, как раз хотела у вас проконсультироваться, каким именно образом кацапы свалят из Запорожской и Херсонской областей. Что их подвинет на это?
рои дронов, которые сделают огромной зону смерти
nabludatel• 47 минут назад
Ответ дляУма Палата
Пошукайте інфомацію про компанію Палантир, Пітера Тіля та його недавню скандальну заяву світу,інфо про скрижалі Джоржії, світову еліту, хто спонсорував Гітлера та 2гу світову, хто спонсорував створення Совка та спонсорував Леніна, що той робив в Швейцарії та за що жив,бо не працював, в кого брав мільйони на революцію, пошукайте інфо хто спонсорував створення Ізраїлю у 1948 році як точки вічного конфлікту ...Сучасна війна в Україні зрежисована та спланована( згадайте фільм ’Мадам Держсекретар’ 2015р , де згадується український лідер- воїн Зеленський
Наразі раджу подивитися антиутопію ’Річниця’, 2025 року, де ви побачите світ нашого майбутнього- світовий технофашизм (саме його просуває Палантир та Пітер Тіль). І ще, пуйло в цьому цирку теж гравець їх команди, недарма йому геноцидник Шваб подарував свою книгу про Четверту революцію)))
Наразі раджу подивитися антиутопію ’Річниця’, 2025 року, де ви побачите світ нашого майбутнього- світовий технофашизм (саме його просуває Палантир та Пітер Тіль). І ще, пуйло в цьому цирку теж гравець їх команди, недарма йому геноцидник Шваб подарував свою книгу про Четверту революцію)))
рос пропаганда не робить з людей дибілів, вона саме на них і розрахована
Там все розмивчато• 19 минут назад
Ответ дляТишком нишком
Меня больше беспокоит, что в 1998г в оф. документах плана развития Украины было написано, что в 2030г. население укр. будет 15млн.
К слову, человек который случайно увидел эти документы, свалил с концами еще где-то в 2005, и близким постоянно повторял - это что такое будет происходить, что нас от 52млн. останется 15 ?
Я это слышала с начала нулевых.
Учитывая, что осталось 3,5г., а нас еще около 28, то боюсь …
Короче, не хочу нагнетать, но мне страшно.
К слову, человек который случайно увидел эти документы, свалил с концами еще где-то в 2005, и близким постоянно повторял - это что такое будет происходить, что нас от 52млн. останется 15 ?
Я это слышала с начала нулевых.
Учитывая, что осталось 3,5г., а нас еще около 28, то боюсь …
Короче, не хочу нагнетать, но мне страшно.
Ого! Ніколи такого не чула
Там все розмивчато• 12 минут назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хто проживав у Криму на початок лютого 2014 і продовжать в ньому проживати - їм спростять процедуру натуралізації і все. Всі, хто служив на окупанта проти України, будуть змушені виїхати або відсидіти реальні терміни, незалежно від громадянства. Гауляйтери окупанти всі тікатимуть. Хто купив нерухомість за узьким законодавством - опиняться без неї і будуть змушені все переоформляти з колишніми власниками за українським законодавством.
Крим вже пройшов депортацію татар під час другої світової. Тоді взагалі все населення просто завантажили у товарні потяги і вивезли як худобу. Зараз такого не буде, звичайно. Частина втече, частина сяде, частина залишиться за українським паспортом. Іншого не буде. Хіба параша застосує ядерку і щось зміниться колосально для всього людства.
Крим вже пройшов депортацію татар під час другої світової. Тоді взагалі все населення просто завантажили у товарні потяги і вивезли як худобу. Зараз такого не буде, звичайно. Частина втече, частина сяде, частина залишиться за українським паспортом. Іншого не буде. Хіба параша застосує ядерку і щось зміниться колосально для всього людства.
Тільки ж тим, хто залишиться за укр.паспортом я б не довіряла. По-друге, як багато наших готово їхати буде в Крим на морє після всього? Я 5-10 років буду елементарно боятись туди їхати, бо хто зна які теракти час від часу переобуті будуть влаштовувати. Бо всі, хто був за Україну виїхали в 2014-2016 роках, а хто прийняв тоді рашку, а зараз прийме Україну - то як їм можна довіряти?
автор
Незламна
• 7 минут назад
Ответ дляТам все розмивчато
Тільки ж тим, хто залишиться за укр.паспортом я б не довіряла. По-друге, як багато наших готово їхати буде в Крим на морє після всього? Я 5-10 років буду елементарно боятись туди їхати, бо хто зна які теракти час від часу переобуті будуть влаштовувати. Бо всі, хто був за Україну виїхали в 2014-2016 роках, а хто прийняв тоді рашку, а зараз прийме Україну - то як їм можна довіряти?
Не буде
Ви бачете сльозних кацапів зараз, які сгиглять до вони тут осіли (в криму), не житло а мрія. Море. Сонце.
І як же мол так, що тепер канєц свєта драма-мєлодрама - треба драпу давать. Вони реально страждають. Бо вони існували в рукушкє. Вони не є за україну, вони не є за росію. Вони просто живуть. Вони просто купити житло там, де типу добре. Вони навіть не здогадуються що Крим- не іхнє! Вони типу навпаки вернули його в родную ґавань!! І на правах хазяів накупили там житла.
Це стосовно нових кримчан
А корінні що - у них нова тема: а как Украіна нас будєт обеспєчивать водой і лєкарствамі
Ви бачете сльозних кацапів зараз, які сгиглять до вони тут осіли (в криму), не житло а мрія. Море. Сонце.
І як же мол так, що тепер канєц свєта драма-мєлодрама - треба драпу давать. Вони реально страждають. Бо вони існували в рукушкє. Вони не є за україну, вони не є за росію. Вони просто живуть. Вони просто купити житло там, де типу добре. Вони навіть не здогадуються що Крим- не іхнє! Вони типу навпаки вернули його в родную ґавань!! І на правах хазяів накупили там житла.
Це стосовно нових кримчан
А корінні що - у них нова тема: а как Украіна нас будєт обеспєчивать водой і лєкарствамі
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу