З родзинкою• 27 июня в 11:20
Телефон стрімко почав втрачати заряд батареї
В чому може бути причина? Батарею показує 82 відсотки ємність . Днів з 5 як помічаю що дуже швидко зменшується заряд . Ніяких застосунків нових не встановлювала і так далі .
Спішу - перекидаюсь• 27 июня в 11:53
Ну так то 82% это уже убитая батарея. У меня на старом айфоне 74%, садиться быстро, но на полдня при активном использовании хватает все равно
Радикальная• 27 июня в 11:53
Ответ дляЗ родзинкою
Так. Так. Пробувала знайти коли було останнє оновлення , але не знайшла як подивитись . Було оновлення нещодавно ( бачу зміну кольору галочок у вайбер ) . Мабуть таки в ньому причина
Колір галочок то суто вайбера оновлення. Воно не не повинно систему напрягати, якщо тільки вайбер не глюкнуло. Але якщо вайбер не тормозить, все норм працює то скоріш за все проблеми з батареєю не через нього..
У Вас айфон?
З родзинкою
• 27 июня в 11:56
Ответ дляРадикальная
У Вас айфон?
Так. Довбанутий айфон
Радикальная• 27 июня в 11:58
Ответ дляЗ родзинкою
Так. Довбанутий айфон
Та чого Ви так ) у всіх телефонів бувають іноді глюки )
Перезавантажували просто вимкненням? Чи комбо кнопками?
З родзинкою
• 27 июня в 12:03
Ответ дляРадикальная
Кнопками
Радикальная• 27 июня в 12:07
Ответ дляЗ родзинкою
Кнопками
Якщо після цього не «відпустило» то схоже на баг системи якийсь..
Я б сходила в магазин типа Ябко, чи в майстерню, попросила глянути, може «мозог» телефону щось закрутив.. вони з компа можуть приєднатись, подивитись.
А може і справді вже просто батарея втомилась.. хоча у мене телефон на 76% тягнув пів дня, а на 80 ще більш менш норм був..
З родзинкою
• 27 июня в 12:10
Ответ дляРадикальная
Дякую