sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Другое
anonim_193
З родзинкою• сегодня в 11:20

Телефон стрімко почав втрачати заряд батареї

В чому може бути причина? Батарею показує 82 відсотки ємність . Днів з 5 як помічаю що дуже швидко зменшується заряд . Ніяких застосунків нових не встановлювала і так далі .
woman_facepalming 1
37 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:22
1
Зайдіть в налаштування і подивіться. Якщо це Андроїд. Там же пише хто винен.
Причиною може бути будь яке оновлення.Виправлять в наступних релізах.
woman_facepalming 1

anonim_187
Фоточки нема• сегодня в 11:21
2
Сколько телефону?
woman_facepalming 1 like 1
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:22
3
на мусорку
woman_facepalming 3 like 1
anonim_193
автор З родзинкою • сегодня в 11:22
4
Ответ дляФоточки нема
Сколько телефону?
Не памʼятаю . Років з 3-4
face_with_tears_of_joy 2
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:22
5
Ответ дляЗ родзинкою
Не памʼятаю . Років з 3-4
на мусорку
woman_facepalming 5 face_with_tears_of_joy 2 like 2
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:23
6
Тут бабки тупіша одна за одну
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:23
7
Ответ дляКрем для арбуза
Тут бабки тупіша одна за одну
Тупая еще тупее
Принимаем заявки на конкурс
face_with_tears_of_joy 1
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:23
8
Тут баби тупіша одна за одну
face_with_tears_of_joy 2
anonim_187
Фоточки нема• сегодня в 11:23
9
Ответ дляЗ родзинкою
Не памʼятаю . Років з 3-4
Вот и ответ (
like 3 woman_facepalming 2

anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:24
10
на мусерку
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:25
11
Ответ дляФоточки нема
Вот и ответ (
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
like 3
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:27
12
Ответ дляФоточки нема
Вот и ответ (
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
P.s.Прошу прощения,если дарит сообщения.РЭБ работает.
anonim_193
автор З родзинкою • сегодня в 11:25
13
Ответ дляФоточки нема
Вот и ответ (
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
anonim_193
автор З родзинкою • сегодня в 11:27
14
Ответ дляКрем для арбуза
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Ось і я про те . Не може різко ж .
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:27
15
Ответ дляКрем для арбуза
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Можно взять молоток и выровнять обновление на телефоне
face_with_tears_of_joy 1
anonim_187
Фоточки нема• сегодня в 11:28
16
Ответ дляЗ родзинкою
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
Родная всегда лучше замены
Проще телефон заменить
like 1
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:28
17
Ответ дляФоточки нема
Родная всегда лучше замены
Проще телефон заменить
Нищебродки меняют акумы
Олигархини телефоны
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_187
Радикальная• сегодня в 11:29
18
Ответ дляЗ родзинкою
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
Телефон при цьому гріється? Чи ні? Не тормозить?
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:30
19
Ответ дляРадикальная
Телефон при цьому гріється? Чи ні? Не тормозить?
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Надо советчицу выключать
Она сильно садить акум
face_with_tears_of_joy 3

anonim_187
Радикальная• сегодня в 11:31
20
Ответ дляЩира українка
Надо советчицу выключать
Она сильно садить акум

Все можливо )
face_with_tears_of_joy 2
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:32
21
Ответ дляЩира українка
Можно взять молоток и выровнять обновление на телефоне
Дегенератам все можно
like 1
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:34
22
Ответ дляКрем для арбуза
Дегенератам все можно
Очень ценный совет
face_with_tears_of_joy 1
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:36
23
Ответ дляЗ родзинкою
Ось і я про те . Не може різко ж .
Не може, за деяким виключенням-значний перегрів/переохолодження батареї.
Зачекайте декілька днів,якщо це ПО,то надійде виправлене оновлення.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_72
Крем для арбуза• сегодня в 11:36
24
Ответ дляЩира українка
Очень ценный совет
Рад был помочь
anonim_193
автор З родзинкою • сегодня в 11:36
25
Ответ дляРадикальная
Телефон при цьому гріється? Чи ні? Не тормозить?
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Ні. Все як завжди
anonim_193
автор З родзинкою • сегодня в 11:41
26
Ответ дляКрем для арбуза
Не може, за деяким виключенням-значний перегрів/переохолодження батареї.
Зачекайте декілька днів,якщо це ПО,то надійде виправлене оновлення.
Не було перегріву . Мабуть дійсно оновлення якесь криве чи криво стало . Дякую за відповідь
anonim_187
Радикальная• сегодня в 11:43
27
Ответ дляЗ родзинкою
Ні. Все як завжди
Фонові процеси дивились? Перезавантажували телефон?
Оновлення коли було останнє?
anonim_89
Щира українка• сегодня в 11:43
28
Ответ дляКрем для арбуза
Рад был помочь
anonim_193
автор З родзинкою • сегодня в 11:48
29
Ответ дляРадикальная
Фонові процеси дивились? Перезавантажували телефон?
Оновлення коли було останнє?
Так. Так. Пробувала знайти коли було останнє оновлення , але не знайшла як подивитись . Було оновлення нещодавно ( бачу зміну кольору галочок у вайбер ) . Мабуть таки в ньому причина
anonim_28
Та_шо_ж_таке• сегодня в 11:49
30
Ответ дляЗ родзинкою
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
Ні, це не допоможе. Щось її розряджає. В мене стоїть заборона на автоматичне оновлення абсолютно всього. Оновлюю додатки лише тоді, коли без оновлення вже не працює.
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff