З родзинкою• сегодня в 11:20
Телефон стрімко почав втрачати заряд батареї
В чому може бути причина? Батарею показує 82 відсотки ємність . Днів з 5 як помічаю що дуже швидко зменшується заряд . Ніяких застосунків нових не встановлювала і так далі .
1
Крем для арбуза• сегодня в 11:22
Зайдіть в налаштування і подивіться. Якщо це Андроїд. Там же пише хто винен.
Причиною може бути будь яке оновлення.Виправлять в наступних релізах.
Причиною може бути будь яке оновлення.Виправлять в наступних релізах.
1
автор
З родзинкою
• сегодня в 11:22
Ответ дляФоточки нема
Сколько телефону?
Не памʼятаю . Років з 3-4
2
Щира українка• сегодня в 11:23
Ответ дляКрем для арбуза
Тут бабки тупіша одна за одну
Тупая еще тупее
Принимаем заявки на конкурс
Принимаем заявки на конкурс
1
Крем для арбуза• сегодня в 11:25
Ответ дляФоточки нема
Вот и ответ (
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
3
Крем для арбуза• сегодня в 11:27
Ответ дляФоточки нема
Вот и ответ (
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
P.s.Прошу прощения,если дарит сообщения.РЭБ работает.
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
P.s.Прошу прощения,если дарит сообщения.РЭБ работает.
автор
З родзинкою
• сегодня в 11:25
Ответ дляФоточки нема
Вот и ответ (
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
автор
З родзинкою
• сегодня в 11:27
Ответ дляКрем для арбуза
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Ось і я про те . Не може різко ж .
Щира українка• сегодня в 11:27
Ответ дляКрем для арбуза
Для дураков. Внезапно батарея не деградирует
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Она сдает постепенно.А если у автора все было ок,а теперь резко плохо,то это какое то обновление криво встало.
Можно взять молоток и выровнять обновление на телефоне
1
Фоточки нема• сегодня в 11:28
Ответ дляЗ родзинкою
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
Родная всегда лучше замены
Проще телефон заменить
Проще телефон заменить
1
Щира українка• сегодня в 11:28
Ответ дляФоточки нема
Родная всегда лучше замены
Проще телефон заменить
Проще телефон заменить
Нищебродки меняют акумы
Олигархини телефоны
Олигархини телефоны
2
1
Радикальная• сегодня в 11:29
Ответ дляЗ родзинкою
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
Телефон при цьому гріється? Чи ні? Не тормозить?
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Щира українка• сегодня в 11:30
Ответ дляРадикальная
Телефон при цьому гріється? Чи ні? Не тормозить?
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Надо советчицу выключать
Она сильно садить акум
Она сильно садить акум
3
Радикальная• сегодня в 11:31
Ответ дляЩира українка
Надо советчицу выключать
Она сильно садить акум
Она сильно садить акум
Все можливо )
2
Крем для арбуза• сегодня в 11:32
Ответ дляЩира українка
Можно взять молоток и выровнять обновление на телефоне
Дегенератам все можно
1
Щира українка• сегодня в 11:34
Ответ дляКрем для арбуза
Дегенератам все можно
Очень ценный совет
1
Крем для арбуза• сегодня в 11:36
Ответ дляЗ родзинкою
Ось і я про те . Не може різко ж .
Не може, за деяким виключенням-значний перегрів/переохолодження батареї.
Зачекайте декілька днів,якщо це ПО,то надійде виправлене оновлення.
Зачекайте декілька днів,якщо це ПО,то надійде виправлене оновлення.
1
автор
З родзинкою
• сегодня в 11:36
Ответ дляРадикальная
Телефон при цьому гріється? Чи ні? Не тормозить?
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Подивіться, можливо якийсь застосунок фоном фігачить постійно.
Ні. Все як завжди
автор
З родзинкою
• сегодня в 11:41
Ответ дляКрем для арбуза
Не може, за деяким виключенням-значний перегрів/переохолодження батареї.
Зачекайте декілька днів,якщо це ПО,то надійде виправлене оновлення.
Зачекайте декілька днів,якщо це ПО,то надійде виправлене оновлення.
Не було перегріву . Мабуть дійсно оновлення якесь криве чи криво стало . Дякую за відповідь
Радикальная• сегодня в 11:43
Ответ дляЗ родзинкою
Ні. Все як завжди
Фонові процеси дивились? Перезавантажували телефон?
Оновлення коли було останнє?
Оновлення коли було останнє?
автор
З родзинкою
• сегодня в 11:48
Ответ дляРадикальная
Фонові процеси дивились? Перезавантажували телефон?
Оновлення коли було останнє?
Оновлення коли було останнє?
Так. Так. Пробувала знайти коли було останнє оновлення , але не знайшла як подивитись . Було оновлення нещодавно ( бачу зміну кольору галочок у вайбер ) . Мабуть таки в ньому причина
Та_шо_ж_таке• сегодня в 11:49
Ответ дляЗ родзинкою
Так може батарею замінити просто? Але ємність наче ж не дуже критична , аби потребувала заміни
Ні, це не допоможе. Щось її розряджає. В мене стоїть заборона на автоматичне оновлення абсолютно всього. Оновлюю додатки лише тоді, коли без оновлення вже не працює.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу