Кидстаффовка• 11 июня в 22:10
А что там по налогам на продажу б/у?
Разъясните. Вроде как уже ввели налог на все площадки где есть продажи? 10% вроде? А то я как здрасьте, все никак не могла выложить что хочу продать. Дождалась называется.
3
2
Без образів• 11 июня в 22:17
Якщо менше 30 продажів за рік або за рік загальна сума продажів менша за 2000 євро, то немає податку. В іншому випадку (якщо не фоп), то 5% пдфо+5% військовий збір.
1
графиняВишенка• 11 июня в 22:19
Ответ дляБез образів
Якщо менше 30 продажів за рік або за рік загальна сума продажів менша за 2000 євро, то немає податку. В іншому випадку (якщо не фоп), то 5% пдфо+5% військовий збір.
А якщо 31 продаж- то оподатковується цей один зайвий, чи всі 31?
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:20
Ответ дляграфиняВишенка
А якщо 31 продаж- то оподатковується цей один зайвий, чи всі 31?
Да уж, 30 так мало
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:21
Ответ дляБез образів
Якщо менше 30 продажів за рік або за рік загальна сума продажів менша за 2000 євро, то немає податку. В іншому випадку (якщо не фоп), то 5% пдфо+5% військовий збір.
Это лимит 30 вещей правильно?
Или можна больше, но чтоб не больше 2000 евро?
Или можна больше, но чтоб не больше 2000 евро?
графиняВишенка• 11 июня в 22:22
Ответ дляКидстаффовка
Да уж, 30 так мало
Напевне вони враховуватимуть тільки олх-доставки. Якщо домовитесь напряму оплата на карту, чи наложка, то такі продажі не будуть рахувати
1
графиняВишенка• 11 июня в 22:23
Ответ дляКидстаффовка
Это лимит 30 вещей правильно?
Или можна больше, но чтоб не больше 2000 евро?
Или можна больше, но чтоб не больше 2000 евро?
Чого досягнете швидше-або 30 продаж, або 2000 євро.
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:24
Ответ дляграфиняВишенка
Напевне вони враховуватимуть тільки олх-доставки. Якщо домовитесь напряму оплата на карту, чи наложка, то такі продажі не будуть рахувати
Логично. Но там же ещё на НП тоже лимиты вроде. По полной оплате редко кто заказывает.
Без образів• 11 июня в 22:27
Ответ дляКидстаффовка
Это лимит 30 вещей правильно?
Или можна больше, но чтоб не больше 2000 евро?
Или можна больше, но чтоб не больше 2000 евро?
30 продажів. Що в цьому незрозуміло? В одній продажі може бути пакет речей.
муха в кедах• 11 июня в 22:27
Вони зроблять, як на Розетці щоб не могли обходити податок. Або на Пром. Всі продажі через кошик.
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:28
Ответ дляБез образів
30 продажів. Що в цьому незрозуміло? В одній продажі може бути пакет речей.
Мало. На нет у меня таких пакетов «оптом»
1
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:28
Ответ длямуха в кедах
Вони зроблять, як на Розетці щоб не могли обходити податок. Або на Пром. Всі продажі через кошик.
Ну так же и на олх как я понимаю?
Ну розетка и пром вроде и так только для бизнеса
Ну розетка и пром вроде и так только для бизнеса
Без образів• 11 июня в 22:32
Ответ дляКидстаффовка
Мало. На нет у меня таких пакетов «оптом»
Тоді це у вас вже підприємницька діяльність
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
4
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:33
Ответ дляБез образів
Тоді це у вас вже підприємницька діяльність
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
Какая? Свои сумки продать, которые я лично носила, это предпринимательство? Ну и другие подобные вещи. Я к тому что у меня нет вот этого «пакет детских вещей 500 грн»)
4
3
1
Без образів• 11 июня в 22:34
Ответ дляКидстаффовка
Какая? Свои сумки продать, которые я лично носила, это предпринимательство? Ну и другие подобные вещи. Я к тому что у меня нет вот этого «пакет детских вещей 500 грн»)
Звичайна підприємницька діяльність. Регулярність це ознака підприємницької діяльності.
6
автор
Кидстаффовка
• 11 июня в 22:37
Ответ дляБез образів
Звичайна підприємницька діяльність. Регулярність це ознака підприємницької діяльності.
Понятно) не вижу смысла дальше в переписке с Вами)
3
2
Гербарія сушу• 11 июня в 22:48
Ответ дляБез образів
Звичайна підприємницька діяльність. Регулярність це ознака підприємницької діяльності.
А в чем предпринимательство, скажите пожалуйста, если она продает сумки дешевле чем купила? Вы не разбираетесь совсем что-ли?
6
2
Гербарія сушу• 11 июня в 22:48
Ответ дляБез образів
Тоді це у вас вже підприємницька діяльність
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
Вот такие тупые и пишут законы в Украине. Прям живой пример, так сказать!
6
2
1
мадамГрицацуева• 11 июня в 22:52
Ответ дляБез образів
Тоді це у вас вже підприємницька діяльність
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
оформлюйте фоп і платіть податки, як фоп.
Какое оформление,человек продает свои вещи.
4
2
мадамГрицацуева• 11 июня в 22:54
Ответ дляГербарія сушу
Вот такие тупые и пишут законы в Украине. Прям живой пример, так сказать!
Они считают себя умными,платят налоги даже с 1 грн и все рассказывают это бред
1
Милота• 12 июня в 03:23
А де інфа про 30 продажів? Я сьогодні слухала адвоката на цю тему, так він казав лише за 2000єв, якщо оборот вище - податок 10%(5+5%) для для вітчизняних макретплейсів та для закордонних 18+5%. І так до обороту 5 млн (ну точніше там якась кількість мін зп). Якщо більше - треба вже ФОП
Якщо ФОП і так то, ліміт обороту не збільшується (тобто все що продано не як ФОП, а фіз соба все одно буде зараховано в ліміт оборот ФОП).
Але як фізособа можна продати те, на що не відкриті КВЕД, або те що потребує фіскалізації, а РРО на ФОП нема (наприклад основний вид діяльності репетиторство через ФОП - РРо по безготівці не треба, а хочу продати крутку на ОЛХ - ото її можна продати не через ФОП офіційно на маркетплейсі, але сума продажу піде в рахунок ліміту ФОП).
З цікавого - наразі закон такий, що виходить під 0% до 2000єв, або під 10% визе 2000єв можна зробити первині доки на товари бех первинки.
Якщо ФОП і так то, ліміт обороту не збільшується (тобто все що продано не як ФОП, а фіз соба все одно буде зараховано в ліміт оборот ФОП).
Але як фізособа можна продати те, на що не відкриті КВЕД, або те що потребує фіскалізації, а РРО на ФОП нема (наприклад основний вид діяльності репетиторство через ФОП - РРо по безготівці не треба, а хочу продати крутку на ОЛХ - ото її можна продати не через ФОП офіційно на маркетплейсі, але сума продажу піде в рахунок ліміту ФОП).
З цікавого - наразі закон такий, що виходить під 0% до 2000єв, або під 10% визе 2000єв можна зробити первині доки на товари бех первинки.
Милота• 12 июня в 03:30
Ответ длямадамГрицацуева
Какое оформление,человек продает свои вещи.
Що значить ’свої’ речі? Що це за така дивна категорія товару? Якщо продає двоє труселів, то це ’свої речі’? А якщо 10 шт то вже не свої? Чи ще свої?
Ну ви серйозно вважаєте що категорія ’свої речі’ і ’не свої’ можливо описати в законі? (за кримінал мову не ведемо звісно)
Ну ви серйозно вважаєте що категорія ’свої речі’ і ’не свої’ можливо описати в законі? (за кримінал мову не ведемо звісно)
1
1
мадамГрицацуева• 12 июня в 07:39
Ответ дляМилота
Що значить ’свої’ речі? Що це за така дивна категорія товару? Якщо продає двоє труселів, то це ’свої речі’? А якщо 10 шт то вже не свої? Чи ще свої?
Ну ви серйозно вважаєте що категорія ’свої речі’ і ’не свої’ можливо описати в законі? (за кримінал мову не ведемо звісно)
Ну ви серйозно вважаєте що категорія ’свої речі’ і ’не свої’ можливо описати в законі? (за кримінал мову не ведемо звісно)
Криминал это мощно ))платите налоги за свои трусы удачи)
1
Милота• 12 июня в 08:32
Ответ длямадамГрицацуева
Криминал это мощно ))платите налоги за свои трусы удачи)
Про кримінал написано, щоб уникнути ідіотських аргументів типу ’а якщо продають крадене, то ж чужі речі’.
Стосовно іншого - ви ж самі прекрасні о розумієте, що поняття’продаю свої речі’ не існує.
Стосовно іншого - ви ж самі прекрасні о розумієте, що поняття’продаю свої речі’ не існує.
1
Ненька наша• 12 июня в 08:39
Ответ дляБез образів
Звичайна підприємницька діяльність. Регулярність це ознака підприємницької діяльності.
А якщо я купую собі почитати книги, часто вживані на тих же платформах, а потім продаю їх дешевше ніж купила, щоб мати трохи більше грошей на покупку наступних книг? Теж підприємництво? Там більше 30 за рік виходить і це нормально для читаючої людини.
Без образів• 12 июня в 09:27
Ответ дляНенька наша
А якщо я купую собі почитати книги, часто вживані на тих же платформах, а потім продаю їх дешевше ніж купила, щоб мати трохи більше грошей на покупку наступних книг? Теж підприємництво? Там більше 30 за рік виходить і це нормально для читаючої людини.
Так, це теж підприємницька діяльність. Погугліть її ознаки, для читаючої людини це не важко.
3
Ненька наша• 12 июня в 09:34
Ответ дляБез образів
Так, це теж підприємницька діяльність. Погугліть її ознаки, для читаючої людини це не важко.
В чому тут підприємництво? Я не отримую доходу і не маю його на меті. Я йду в мінус, грубо кажучи.
3
Без образів• 12 июня в 09:44
Ответ дляНенька наша
В чому тут підприємництво? Я не отримую доходу і не маю його на меті. Я йду в мінус, грубо кажучи.
Ви отримуєтее доход, коли продаєте книгу. 90% людей купують книги і не продають. А зараз кожна продавчиня секонду буде бити себе п´ятою в груди і кричати, що вона продає свої вживані речі і не має з цього зиску.
3
1
Ненька наша• 12 июня в 10:11
Ответ дляБез образів
Ви отримуєтее доход, коли продаєте книгу. 90% людей купують книги і не продають. А зараз кожна продавчиня секонду буде бити себе п´ятою в груди і кричати, що вона продає свої вживані речі і не має з цього зиску.
Ви не бачите різницю між продавчинею, яка купує секонд за копійки і продає з великою надбавкою, яка власне цим займається заради прибутку і вона має чистий прибуток, і людиною, яка просто продає набагато дешевше книжки, яка сама ж купувала дорожче для власного вжитку, яка може показати усі свої покупки з цінами для порівняння з цінами продажу, і після вжитку продає щоб звільнити місце для нових книжок, і яка прибутку з цього не має
3
2
Без образів• 12 июня в 10:14
Ответ дляНенька наша
Ви не бачите різницю між продавчинею, яка купує секонд за копійки і продає з великою надбавкою, яка власне цим займається заради прибутку і вона має чистий прибуток, і людиною, яка просто продає набагато дешевше книжки, яка сама ж купувала дорожче для власного вжитку, яка може показати усі свої покупки з цінами для порівняння з цінами продажу, і після вжитку продає щоб звільнити місце для нових книжок, і яка прибутку з цього не має
Є загальне правило, з якого завжди будуть виключення
Ніхто не буде розбиратися, що ви там продаєте і чому. І ніхто і не повинен цього робити. 99% продавців на тому ж олх не мають 30 продажів за рік. Це все.
Ніхто не буде розбиратися, що ви там продаєте і чому. І ніхто і не повинен цього робити. 99% продавців на тому ж олх не мають 30 продажів за рік. Це все.
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу