Ноунэйм• 27 июня в 13:58

Українці за кордоном

Ми в Іспанії у відпустці. Приїхали до водоспадів, тут є зона для барбекю. Ми вже все розклали й раптом зрозуміли, що забули штопор. Уже навіть почали шукати найближчі магазини, куди можна поїхати й купити. Ми з подругою пішли сфотографуватися біля водоспаду, і тут я чую українську мову. Сидить компанія з п’яти людей. Я підходжу й кажу: добрий день. Вибачте, будь ласка, у вас є штопор? Не могли б ви позичити його буквально на хвилинку? Дівчина повертається до мене й починає щось говорити іспанською. Я стою в ступорі й просто дивлюся на неї. Потім вона відвертається, і вся компанія починає розмовляти між собою іспанською. Що відбувається з людьми? Вона ж могла просто сказати: Ні, та й все . Навіщо була вся ця вистава?
Сиамская сороконожка• 27 июня в 14:28
Ответ дляНоунэйм
Вам не лінь коментувати, мені не лінь писати
Вигадувати маячню вам теж не лінь я бачу.

Паулина 24• 27 июня в 14:36
Не захотели. Вот и ответ.
Кружите меня,кружите• 27 июня в 15:00
А где именно в Испании возле водопада?
Лиса Патрикевна• 27 июня в 16:07
Ответ дляПлакулька
Ну вот, судя по некотым ответам в теме, вам попались такие же ’мы никому ничего не должны’. Легче было попросить у Испанцев, не было бы этого дешевого пафоса
+++++
Трактор Віка• 27 июня в 16:45
Если вы, или ваша подруга, или кто-то из вашей компании говорил на русском и они это услышали, то они могли подумать, что вы русня (даже если обратились к ним на украинском языке) и не захотели вам отвечать
автор Ноунэйм • 27 июня в 20:11
Ответ дляТрактор Віка
Ми говоримо українською
Трактор Віка• 27 июня в 20:15
Ответ дляНоунэйм
Ми говоримо українською
Тогда максимально странная ситуация. Попали на каких-то неадекватов((