Мяо мой мяо• вчера в 21:47
Чи є симпатія у нього?
Довго була в стосунках, буквально кілька місяців розійшлись. Тут почав мені періодично писати колега з роботи, то він десь мене бачив поза роботою, то запитував, що я там робила. А потім почав запрошувати то на каву, то на прогулянку. Він мені ніби і симпатичний, але боюсь пліток на роботі - саме тому поки нікуди з ним не ходила. Чи може бути в нього до мене симпатія чи він просто від скуки пише?
3
2
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 21:51
Ответ для7_кг_рыбы
Короче есть способ.
Пригласите его к себе на ДР. Проверяем по подарку. Если подарит наушники то плохо дело))
Пригласите его к себе на ДР. Проверяем по подарку. Если подарит наушники то плохо дело))
А що не так в навушниках?
Леди_в_ночи• вчера в 21:52
Ответ длявсе по ГОСТу!
конечно не просто от скуки, а хочет присунуть
Надеется, что у авторки трусы чистые будут
Луноходик_Ик• вчера в 21:52
У нас было так когда нашу клмпанию выкупили и пришли новые сотрудники. Так вот один был доносчиком, он приглашал некоторых на кофе и выпытывал информацию про других ’старых’ сотрудников.
2
2
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 21:53
Ответ дляЛуноходик_Ик
У нас было так когда нашу клмпанию выкупили и пришли новые сотрудники. Так вот один был доносчиком, он приглашал некоторых на кофе и выпытывал информацию про других ’старых’ сотрудников.
Тут не той випадок. Ми в різних відділах працюємо і взагалі різним займаємось)
1
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 21:56
Ответ дляЄдина Країна
Автор, вы готовы ему дать?
Складно сказати. Так відразу - то звичайно ні, якби у нас склалось класне спілкування, симпатія, то тоді б подумала.
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 21:56
Ответ дляПьяная вишня
А звідки в нього ваш номер
Він мені пише в інстаграмі
Пьяная вишня• вчера в 21:57
Ответ дляМяо мой мяо
Він мені пише в інстаграмі
А звідки знає, де ви були і що там робили
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 21:59
Ответ дляПьяная вишня
А звідки знає, де ви були і що там робили
Я живу біля роботи. То він мене часто бачить на пробіжці і пише відразу.
Пьяная вишня• вчера в 22:01
Ответ дляМяо мой мяо
Я живу біля роботи. То він мене часто бачить на пробіжці і пише відразу.
Ну то ситуація приблизно така. Він у пошуку і підписався на дівчат з вашого офісу в інстаграмі. Сидить роздивляється картинки, обирає, кому присунути. Зрозумів, що ви сама, і вирішив, що ви з горя на нього стрибнете. Пише не тільки вам, а й іншим дівчатам, хто перша відповість з тою піде. Вирішуйте
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 22:02
Ответ дляПьяная вишня
Ну то ситуація приблизно така. Він у пошуку і підписався на дівчат з вашого офісу в інстаграмі. Сидить роздивляється картинки, обирає, кому присунути. Зрозумів, що ви сама, і вирішив, що ви з горя на нього стрибнете. Пише не тільки вам, а й іншим дівчатам, хто перша відповість з тою піде. Вирішуйте
Можливо) він на мене давно підписаний, вже роки два десь. Я спеціально поживилась його підписки і на мій подив там дуже мало дівчат.
Пьяная вишня• вчера в 22:05
Ответ дляМяо мой мяо
Можливо) він на мене давно підписаний, вже роки два десь. Я спеціально поживилась його підписки і на мій подив там дуже мало дівчат.
Ну ви ж хочете почути, що він давно вас пригледів і тепер, коли ви одна, він наважився вас запросити. Але за моїм 22річним досвідом роботи в корпораціях 3тис осіб і більше, а я бачила все що можна повірте і можу книжку про робочі стосунки писати, це не так. Вибачте
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 22:06
Ответ дляПьяная вишня
Ну ви ж хочете почути, що він давно вас пригледів і тепер, коли ви одна, він наважився вас запросити. Але за моїм 22річним досвідом роботи в корпораціях 3тис осіб і більше, а я бачила все що можна повірте і можу книжку про робочі стосунки писати, це не так. Вибачте
Ну може і так)
автор
Мяо мой мяо
• вчера в 22:27
Ответ дляПластилин_Колец
Хоче сосиску пристроить, не ходите с ним на свиданки
Та я не іду)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу