sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_47
Мяо мой мяо• вчера в 21:47

Чи є симпатія у нього?

Довго була в стосунках, буквально кілька місяців розійшлись. Тут почав мені періодично писати колега з роботи, то він десь мене бачив поза роботою, то запитував, що я там робила. А потім почав запрошувати то на каву, то на прогулянку. Він мені ніби і симпатичний, але боюсь пліток на роботі - саме тому поки нікуди з ним не ходила. Чи може бути в нього до мене симпатія чи він просто від скуки пише?
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 2
23 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_5
Єдина Країна• вчера в 21:49
1
Вам лет сколько?

noavatar
7_кг_рыбы• вчера в 21:50
2
Короче есть способ.
Пригласите его к себе на ДР. Проверяем по подарку. Если подарит наушники то плохо дело))
face_with_tears_of_joy 2
anonim_169
все по ГОСТу!• вчера в 21:50
3
конечно не просто от скуки, а хочет присунуть
face_with_tears_of_joy 3
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:51
4
Ответ для7_кг_рыбы
Короче есть способ.
Пригласите его к себе на ДР. Проверяем по подарку. Если подарит наушники то плохо дело))
А що не так в навушниках?
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:51
5
Ответ дляЄдина Країна
Вам лет сколько?
26
face_with_tears_of_joy 2
anonim_5
Єдина Країна• вчера в 21:51
6
Ответ дляМяо мой мяо
26
Автор, вы готовы ему дать?
anonim_49
Леди_в_ночи• вчера в 21:52
7
Ответ длявсе по ГОСТу!
конечно не просто от скуки, а хочет присунуть
Надеется, что у авторки трусы чистые будут
anonim_58
Луноходик_Ик• вчера в 21:52
8
У нас было так когда нашу клмпанию выкупили и пришли новые сотрудники. Так вот один был доносчиком, он приглашал некоторых на кофе и выпытывал информацию про других ’старых’ сотрудников.
like 2 woman_facepalming 2
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:53
9
Ответ дляЛуноходик_Ик
У нас было так когда нашу клмпанию выкупили и пришли новые сотрудники. Так вот один был доносчиком, он приглашал некоторых на кофе и выпытывал информацию про других ’старых’ сотрудников.
Тут не той випадок. Ми в різних відділах працюємо і взагалі різним займаємось)
face_with_tears_of_joy 1

anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:56
10
Ответ дляЄдина Країна
Автор, вы готовы ему дать?
Складно сказати. Так відразу - то звичайно ні, якби у нас склалось класне спілкування, симпатія, то тоді б подумала.
noavatar
7_кг_рыбы• вчера в 21:55
11
Ответ дляМяо мой мяо
А що не так в навушниках?
Примета плохая
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:56
12
Ответ для7_кг_рыбы
Примета плохая
Він знає, коли в мене дн)
anonim_23
Пьяная вишня• вчера в 21:56
13
А звідки в нього ваш номер
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:56
14
Ответ дляПьяная вишня
А звідки в нього ваш номер
Він мені пише в інстаграмі
anonim_23
Пьяная вишня• вчера в 21:57
15
Ответ дляМяо мой мяо
Він мені пише в інстаграмі
А звідки знає, де ви були і що там робили
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 21:59
16
Ответ дляПьяная вишня
А звідки знає, де ви були і що там робили
Я живу біля роботи. То він мене часто бачить на пробіжці і пише відразу.
anonim_23
Пьяная вишня• вчера в 22:01
17
Ответ дляМяо мой мяо
Я живу біля роботи. То він мене часто бачить на пробіжці і пише відразу.
Ну то ситуація приблизно така. Він у пошуку і підписався на дівчат з вашого офісу в інстаграмі. Сидить роздивляється картинки, обирає, кому присунути. Зрозумів, що ви сама, і вирішив, що ви з горя на нього стрибнете. Пише не тільки вам, а й іншим дівчатам, хто перша відповість з тою піде. Вирішуйте
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 22:02
18
Ответ дляПьяная вишня
Ну то ситуація приблизно така. Він у пошуку і підписався на дівчат з вашого офісу в інстаграмі. Сидить роздивляється картинки, обирає, кому присунути. Зрозумів, що ви сама, і вирішив, що ви з горя на нього стрибнете. Пише не тільки вам, а й іншим дівчатам, хто перша відповість з тою піде. Вирішуйте
Можливо) він на мене давно підписаний, вже роки два десь. Я спеціально поживилась його підписки і на мій подив там дуже мало дівчат.
anonim_23
Пьяная вишня• вчера в 22:05
19
Ответ дляМяо мой мяо
Можливо) він на мене давно підписаний, вже роки два десь. Я спеціально поживилась його підписки і на мій подив там дуже мало дівчат.
Ну ви ж хочете почути, що він давно вас пригледів і тепер, коли ви одна, він наважився вас запросити. Але за моїм 22річним досвідом роботи в корпораціях 3тис осіб і більше, а я бачила все що можна повірте і можу книжку про робочі стосунки писати, це не так. Вибачте

anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 22:06
20
Ответ дляПьяная вишня
Ну ви ж хочете почути, що він давно вас пригледів і тепер, коли ви одна, він наважився вас запросити. Але за моїм 22річним досвідом роботи в корпораціях 3тис осіб і більше, а я бачила все що можна повірте і можу книжку про робочі стосунки писати, це не так. Вибачте
Ну може і так)
anonim_168
Пластилин_Колец• вчера в 22:20
21
Хоче сосиску пристроить, не ходите с ним на свиданки
anonim_47
автор Мяо мой мяо • вчера в 22:27
22
Ответ дляПластилин_Колец
Хоче сосиску пристроить, не ходите с ним на свиданки
Та я не іду)
anonim_168
Пластилин_Колец• вчера в 22:28
23
Ответ дляМяо мой мяо
Та я не іду)
И не ходить
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff