Печенюшка• 27 июня в 22:34

Дівчата, а вас тягне до інших жінок?

Я гетеросексуальна (принаймні я так думаю??) жінка. Мені завжди подобалася загалом естетика жіночого тіла.
Мене тягне до чоловіків, зазвичай, але останнім часом я помітила, що я почала задивлятись на інших жінок.
Був секс утрьох років 15 тому (Ж-Ч-Ж) і мені досить сподобалося тоді бути з жінкою... Кому ж не сподобається, так?
Цікаво почути вашої думки. Чи є тут такі, кому подобаються / кого тягне до жінок, чи вам дійсно по цимбалах (не уявляю як...)
Тема не трольна, якщо що. У мене дійсно світ перевертається, схоже...
Злива інформації• 28 июня в 11:21
Ответ длямадамГрицацуева
это называется бисексуальность
Я бы сделала поправку: подростковая бисексуальность, как элемент процесса взросления. В последствии нравились только мужчины, хотя мне уже 45. Даже порно могу смотреть мжм, мм. Но ЖЖ и жмж не возбуждают.

мадамГрицацуева• 28 июня в 13:12
Ответ дляЗлива інформації
20 лет это уже далеко не подросток. поэтому бисексуальность либо есть, либо нет. просто сейчас вам хватает мужчин