Зяблик протестант• 29 июня в 10:46

А кто-то пользовался напольными кондиционерами?

Много рекламы вижу, цена копейки. Они реально работают или это фигня?
Аноним_1857• 29 июня в 11:36
Ответ дляЛупаю цю скелю
А не шумит он? Я снимала апартаменты в Европе, там стоял похожий, но шумел ужасно, спать было невозможно
Так, є у них така проблема. Шумить але терпимо. Ми його вмикаємо лише вдень, на ніч ще не приходилось, але з такою спекою мабуть вже буде і вночі працювати

Мамаша в бигудях• 29 июня в 11:55
Ответ дляАноним_1857
Так, потрібно. Всі кондиціонери напольні з гофрою.
Ми придумали рішення, гофру виводимо на балкон у вікно. В пластикових дверях вийняли нижню пластикову панель, замість неї зробили з отвором для гофри і на літо їі ставимо.
Сестра)))) ми так само зробили)))
Аноним_1857• 29 июня в 12:00
Ответ дляМамаша в бигудях
Сестра)))) ми так само зробили)))
😉
Я з кондиціонером замовила ще ту хрінь на вікно для гофри типу з тканини на замочках, така фігня, я її в той же день зняла і придумали ми на багато кращий варіант))))
skay_ua• 29 июня в 12:20
еффект вентилятора. Користувалися таким на роботі.
кураГАЛЯ• 29 июня в 13:55
Ответ дляЗяблик протестант
Меня привлекла именно низкая цена. Дорогой я и обычный могу повесить.
То что у вас на фото не кондер , а обычная ветродуйка . У нас был именно кондиционер и стоит он дорого , вот он работает реально как обычный и хорошо охлаждает .
кураГАЛЯ• 29 июня в 13:59
Ответ дляАноним_1857
Ми минулий рік купили беко. У нас орендована квартира, тому це був єдиний варіант. Ми дуже раді що його придбали, в таку спеку в кімнаті дуже кофортно. Єдине що треба придумати куди вивести трубу яка викидає гаряче повітря.
Если есть балкон , то легко сделать сменную панель с отверстием в двери там где нет стекла . На холодное время года мы ее меняли потом на обычную.
Аноним_1857• 29 июня в 14:43
Ответ длякураГАЛЯ
Ми так і зробили