Стрибну в гречку• 29 июня в 15:56
Підробіток в аптеці
Чи цікава взагалі робота в аптеці?
Стрибну в гречку
• 29 июня в 16:38
Ответ дляНебоброїдка
І це ви вважаєте підробітком?
Підробіток малось на увазі тимчасово піти туди попрацювати
Твердая валюта• 29 июня в 16:40
Ответ дляСтрибну в гречку
22 зміни на місяць , по 9 годин
Так це не підробіток, а повноцінна робота.
Стрибну в гречку
• 29 июня в 16:47
Ответ дляТвердая валюта
Підробіток в сенсі, що піти на літо попрацювати, і потім щось друге шукати
ТаЕщеОптимистка• 29 июня в 17:24
Ответ дляСтрибну в гречку
Пропонують 30, Київ
Сеть какая? Это уже не,, підробіток,, , это полный рабочий день))))
Стрибну в гречку
• 29 июня в 17:31
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Доброго дня
ТаЕщеОптимистка• 29 июня в 17:32
Ответ дляСтрибну в гречку
Доброго дня
Пробуйте, не попробуете, не поймете. Ваш опыт, это ваш опыт. Уйти сможете всегда.
Всім шампаньського• 29 июня в 20:16
Теж цікавить дана тема,закінчила фарм.університет в 2017 році,стаж 10 місяців,потім працювала не за фахом , обирала більшу зарплатню.
Зараз цікавить як приймають на роботу в аптеку чи фарм.сферу.
Чи потрібно робити підвищення кваліфікаці...?Багато чого змінилося, боюся відчувати себе мамонтом серед спеціалістів)))