Счастье_же_вот_оно• 30 июня в 10:23
Вакуумні пакети та насос для чемодана
Дівчата, начиталася про вакуумні пакети для чемоданів та міні насос для відкачування, загорілася бажанням купити собі. Підкажіть де замовити, навіть аліекспрес, але щоб перевірені, щоб багаторазові. І цікавить насос, там є від usb та звичайний механічний? Який краще? Хотілося б з usb, але переживаю, що він швидко накриється. Чомусь багато товарів з аліекспрес які заряджаються від usb в мене працювали декілька місяців, а потім просто здохли. Порекомендуйте, цікавлять реальні відгуки щодо якості
Два-три тижні і фсьо• 30 июня в 10:29
Механічного достатньо, там же мало повітря. За велмким рахунком модна і своїми легенями обійтися.
Якщо ви вдома, то пилососом.
Два-три тижні і фсьо• 30 июня в 10:30
Я пакети брала в фізичному магазині якісь ноунейм, нормальні.
Пополняю_Карму• 30 июня в 11:02
Практически все пакеты на несколько раз, потом они уже пропускают воздух
Счастье_же_вот_оно
• 30 июня в 11:20
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Якщо ви вдома, то пилососом.
Та якраз щоб взяти в подорож, щоб назад повертатися і спакувати. Я розумію, що обʼєм не великий, але чи механічний насос може викачати все? Цікавить результат.
Котогосподиня• 30 июня в 11:37
Авторе, ідея така собі.
Вакуумні пакети класні для пуховиків, ковдр та інших об´ємних пухких речей.
Два-три тижні і фсьо• 30 июня в 11:51
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Звісно, там качати раз плюнути.
Два-три тижні і фсьо• 30 июня в 11:52
І ще зауважу для подорожі: місце ви заощадите, а вагу - ні. Тому дивіться, щоб влізти в ваговий ліміт.