Садова гойдалка• 2 часа назад

Боляче через колишнього

В березні розійшлись з чоловіком, офіційно ми ще навіть у шлюбі. Чоловік почав постити фото з іншою дівчиною, де він їй дарує квіти, всюди возить на відпочинок. Мені він квіти ніколи не дарував, навіть на день народження чи 8 березня, проявляв байдужість та незацікавленість. Не можу з собою нічого зробити, боляче за таке ставлення. Як відпустити цю біль?
КараПузовна• 2 часа назад
А вы чего никого не нашли?

СкумбріяП8• 2 часа назад
Знайдіть собі хлопця та постіть фотки із задоволенням. Він же швидко найшов заміну
Дідова баба• 2 часа назад
Значит она красивая
автор Садова гойдалка • 2 часа назад
Ответ дляДідова баба
Значит она красивая
Не красивіша за мене точно
Мати драконів• 2 часа назад
Перестаньте моніторити його життя в першу чергу в соцмережах.
Ви ніколи не знатимете як насправді, там можуть бути лише гарні картинки.
Натомість займайтесь своїм життям, наповнюйте його, ходіть на побачення.
автор Садова гойдалка • 2 часа назад
Ответ дляМати драконів
Я не моніторю. Він є в мене в соцмережах, то я і побачила
Мальовнича даль• 2 часа назад
Дуже просто - виключіть соціальні мережі а краще заблокуйте всі посилання на колишнього. Забороніть собі згадувати про нього, хоч штрафуйте себе за згадку про нього - 100 присідань за кожний спогад.
Ну і займіться чимось що давно хотілося але не було часу чи грошей. Хоббі? Відпустка? Візьміть собі домашню тварину....
Найголовніше - скажіть собі чесно - дякую що був в моєму житті тепер я можу знайти дійсно хорошого чоловіка, щоб був не такий як колишній.
Цікавий писочок• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Так удалите его
Мона Лиза• 2 часа назад
Вывод только один, то что Вы разошлись с ним Вам во благо. Вы свободная, молодая женщина сами можете управлять своей жизнью и теперь не спрашивая ни у кого разрешения. Поздравляю!

автор Садова гойдалка • 2 часа назад
Ответ дляСкумбріяП8
Та справа навіть не в заміні. А в тому, що за 6 років спільного життя він для мене нічого не робив взагалі, хоча я натомість багато робила для нього
Мати драконів• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Він є у вас в соцмережі..для чого?
видаліть його і не буде боляче дивитись
КараПузовна• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Какая уже разница, ищите нового кто будет делать
СкумбріяП8• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Ви пробували з ним поговорити? Багато чоловіків дуже плоско розуміють поняття знаків уваги
Я погнала• 2 часа назад
Так на чем держалась Ваша семья, на штампе?
автор Садова гойдалка • 2 часа назад
Ответ дляСкумбріяП8
Так, звісно
Железобетон• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Не красивіша за мене точно
А чего Вы следите за его постами, если разошлись? Из чистого мазохизма?
Может он специально это постит, чтобы Вам делать больно, а Вы ведетесь. Тем более, что Вы сами пишете, что дарить цветы ему не свойственно
Анонім Завгосп• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Наробіть фоток з жпт чатом з великими букетами і буде вам щастя
Я погнала• 2 часа назад
Вы на развод подали???
Впораюсь зі всим• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
То заблокуйте

Впораюсь зі всим• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
З жінкою поводяться так як вона дозволяє. Все інше ваші відмазки
Анонимушка• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Для чого ви це робили, якщо він нічого не робив для вас?
Бабулька• 2 часа назад
А зачем вы выходили за него замуж, если он даже в период ухаживаний цветы вам не дарил и никуда не возил? По залету?
автор Садова гойдалка • 2 часа назад
Ответ дляБабулька
Та на початку він активно добивався і десь дарував квіти, а як стали разом жити, то ні
Бабулька• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Так чего вы тогда обижаетесь? У вас же так же было, как и у него с новой девушкой
Анонимушка• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Ну так і з нею він тільки починає зустрічатись
ПлюшкамиБалуюсь• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Вона не ви. Чому там має бути 100% як у вас? Він зробив висновки.
Королева краси• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Это к вам вопрос почему терпели такое обращение
Королева краси• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Ну значит и с ней просто такое начало)
жижифреймут• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Не красивіша за мене точно
Значит, она для него лучше, чем Вы. Так бывает, смиритесь и живите своей жизнью.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Він для Вас нічого не робив, а ви страждаєте за ним. Якись сюр. Та я б тільки раділа, що не приповзе назад. А квіти то таке, якипочались, так і закінчаться. Показуха.