Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24

Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?

Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів: 282
я за будинок
вважаю краще квартира
Секс-Бомба• 30 июня в 15:55
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чтобы было дешевле жить в доме - их можно не ставить. Это не обязательная опция
Як це не обов´язкова, це маст хев зараз

автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:55
Ответ дляБабуся Бетман
А листя згрібати, а траву вичистити після зими, удобрити, помити подвір´я. Навіть щоб ту каву випити на терасі її треба помтійно прибирати
Все вище перераховане робила і не бачила проблеми, в квартирі тількі зайві кілограми наїдаєш
Плету интриги• 30 июня в 15:55
Никаких домов. Квартира и маленькая дачка. Могли выстроить домину на месте садового домика, но предпочли домик на 3 комнаты, махонький. Обогреть легко, охладить легко, убирать элементарно, ремонт дешево, так как небольшой объем. Я даже газон не делала. Трава и электрокоса. Соседский мальчишка со всем справляется: убрать участок, покосить, подкрасить, прибрать дом к сезону. Муж умеет только по клавишам на компе стучать, я тоже лентяйка.
Поэтому живем в квартире и отдыхаем на даче по выходным. Жить в доме это пахать как лошадь, чтоб это все имело вид и работало как часы.
Аннуитет• 30 июня в 15:56
не вам же косить-рубить )
Секс-Бомба• 30 июня в 15:56
Ответ дляБабуся Бетман
Інвертори працюють і без батарей. Про це мова
Як довго ))))?
Хачапууури• 30 июня в 15:56
Ответ дляviter33
’Будинок на Печерську’ - це окрема історія)))
Дай Боже усім гроші на ’будинок на Печерську’)))
Якраз ні.
Це половина старенького будинку, дуже старенького.
На ділянці 2,5 сотки, бо свого часу приватизувати можна було лише 5 соток на будинок. У другій половині інша сім´я живе.
Тому це не курорт аж ніяк.
І кум все своїми руками робить, бо доходи звичайні.
Зате до найближчого магазину хвилин 20 пішки, до школи ще далі.
’Плюси’ життя у будинку букетом.
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:57
Ответ дляviter33
Баришня, з якою зустрічаюся, якось заїкнулася про будинок
Після мого емоційного виступу на цю тему (типу ’лише через мій труп’))))) більше не згадує
Обоє живемо в квартирах
Я маю досвід проживання в будинку (((
Скільки Вам років?
Секс-Бомба• 30 июня в 15:57
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Согласна.
У нас при этом в доме зимой намного теплее, чем в квартире
Так же
viter33• 30 июня в 15:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
Скільки Вам років?

ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 15:57
Ответ дляСекс-Бомба
Як це не обов´язкова, це маст хев зараз
Кому как.
Если сравнивать цену вопроса жизни в доме и жизни в квартире в одинаковых условиях - то в доме будет дешевле.
А если желать лучших условий - то в доме это намного проще реализовать
Плету интриги• 30 июня в 15:57
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чудеса.
У меня за дом 140 квадратов и квартиру 72 коммуналка одинаковая
Как устроено отопление?
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:58
Ответ дляБожий одуванчик
А що ви вмієте?
Зі всім, що було необхідно я справлялась
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:58
Ответ дляviter33
Хотіти будинок)))
хаха
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:59
Ответ дляБожий одуванчик
А що, будинок дешевший за двокімнатну квартиру?
чому дешевший?
ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 15:59
Ответ дляПлету интриги
Как устроено отопление?
Обычное газовое отопление от котла. Дом утеплен вместе с фундаментом
Секс-Бомба• 30 июня в 15:59
Ответ дляПоумничка
Ну, как сказать. У нас очень дорогим вышел дом.
Вы же сами понимаете от чего это зависит - и где участок находится, и площадь дома , и материалы, и ремонт
Я не про це, а про автономію. В нас дім 180 тисяч, автономія копійки коштувала порівняно з вартістю дому
Плету интриги• 30 июня в 16:00
Ответ дляЯяяКакаджамбо
И дешевле чем платежи за отопление квартиры?
ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 16:00
Ответ дляПлету интриги
Одинаково
Поумничка• 30 июня в 16:00
Ответ дляСекс-Бомба
Я поняла Вас. У нас просто другие суммы

Небоброїдка• 30 июня в 16:01
Ответ дляviter33
Це не вам писав
Дописувачці, яка писала про ’крутий особняк на 3 поверхи’
для мышц полезнее траву покосить, чем на девчачих форумах тусить
viter33• 30 июня в 16:02
Ответ дляНебоброїдка
Мені корисно бути здоровим
А не вбивати здоров’я/час/гроші коло будинку, який ХТОСЬ хоче
Секс-Бомба• 30 июня в 16:02
Ответ дляПоумничка
Я поняла Вас. У нас просто другие суммы
Ну ремонти можна розганяти до безкінечності зараз
Небоброїдка• 30 июня в 16:02
Ответ дляviter33
Мені корисно бути здоровим
лежа на диване здоровеет ток пузо
viter33• 30 июня в 16:03
Ответ дляНебоброїдка
лежа на диване здоровеет ток пузо
Хто дуже хоче фізичні активності - спортзал неподалік
І не жерти на ніч
Млинець Мій• 30 июня в 16:03
Дом в обслуживании стоит дороже, если с деньгами ок, почему нет? Всегда можно нанять людей для уборки и т. д.
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 16:03
Ответ дляviter33
ясно
Аннуитет• 30 июня в 16:05
Ответ дляЛюблю_смаколики
думаю, що ніякі окрім ліні і страху, що не потягне
ви за себе кажіть.що ви будете в тому домі робити.
що там море чоловічої роботи і все у вас робив батько -то зрозуміло всім і так.
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 16:09
Ответ дляАннуитет
Дуже мені подобаються такі твердження, коли поняття не маєте як я жила. п.с. виросла без батька взагалі
КапитанльнаЯ• 30 июня в 16:11
Будинок набагато краще - але це як жива істота ще й дужа дорога та прожерлива - його постійно треба утримувати, доглядати (і це не про квіточки). особливо сучасний зі всіма благами цівілізації - вода, каналізація, тепло.
Як у квартирі зайшов закрив двері та ліг не вийде, треба танцювати грати в бубни - можна когось наймати для утримання будинку, але апріорі якщо сам не тямиш то будуть проблеми.
В нас є будинок і квартира - в будинку майже не буваєм, чоловік задовбується на роботі а будинок там щось обов´язково треба робити очі не закрити - то на дах лізти змітати листя (там поруч ліс постійно щось намітає) і тп інакше буде протікати, як не дах то димоходи, насоси і тд - а лазити на дах дуже сумнівне заняття щобо охорони праці та життя. Він в мене котигорошко в селі виріс - і важке підніме і по сходах на дах видереться, зварювальний апарат вмикне і зробить все що треба - пиляти, різати, рубати - і що і як до чого знає, а людині з міста буде дуже важко, багато вчитися це бажання велике треба - інакше як кіт з собакою пересваритися через це ну його в баню.
Весотехник• 30 июня в 16:11
Квартира в сьогоденні частіше і більше матиме ризики бути зруйнованою. Будинок дає багато привілегій, які не розуміють люди асфальту. Це не для ледачих. В будинку можна і піч зробити, і альтернативними джерелами напічкати - були б гроші та бажання + своє бомбосховище можна зробити. І місце побудови/придбання більш широке, ніж у бетонних курників