Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24
Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?
Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів:
я за будинок
вважаю краще квартира
Скажений гудзик• 30 июня в 16:12
Ответ дляПлету интриги
Никаких домов. Квартира и маленькая дачка. Могли выстроить домину на месте садового домика, но предпочли домик на 3 комнаты, махонький. Обогреть легко, охладить легко, убирать элементарно, ремонт дешево, так как небольшой объем. Я даже газон не делала. Трава и электрокоса. Соседский мальчишка со всем справляется: убрать участок, покосить, подкрасить, прибрать дом к сезону. Муж умеет только по клавишам на компе стучать, я тоже лентяйка.
Поэтому живем в квартире и отдыхаем на даче по выходным. Жить в доме это пахать как лошадь, чтоб это все имело вид и работало как часы.
Нічого подібного
В мене будинок і я зараз тут так само пишу ,а не пашу як і ви
Аннуитет• 30 июня в 16:13
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дуже мені подобаються такі твердження, коли поняття не маєте як я жила. п.с. виросла без батька взагалі
а хто робив чоловічу роботу ?
Скажений гудзик• 30 июня в 16:14
Ответ дляВесотехник
Квартира в сьогоденні частіше і більше матиме ризики бути зруйнованою. Будинок дає багато привілегій, які не розуміють люди асфальту. Це не для ледачих. В будинку можна і піч зробити, і альтернативними джерелами напічкати - були б гроші та бажання + своє бомбосховище можна зробити. І місце побудови/придбання більш широке, ніж у бетонних курників
От і я читаючи зимові теми де люди без світла і тепла, зрозуміла що ніколи не жила в таких умовах, щоб хтось вирішував яка температура в житлі і чи буде в мене вода чи ні
Люблю_смаколики
• 30 июня в 16:14
Ответ дляВесотехник
І не кажіть, почуваюсь тут точно як в курнику
Люблю_смаколики
• 30 июня в 16:15
Ответ дляАннуитет
а хто робив чоловічу роботу ?
Не повірите- ми з мамою, а що не виходило - доводилось рідко, але все ж когось запрошувати за оплату
АфродитаПетровна• 30 июня в 16:16
Ответ дляMs. Доброта
хотите на гойдалко шампусик попивать, а мужинек пусть травку косит и осенизаторов вызывает???
осенизаторы - это которые осины пилят или осеменяют?
Аннуитет• 30 июня в 16:18
Ответ дляЛюблю_смаколики
в тому і справа, що жінкам в будинку потрібні чоловічі руки.
хай навіть рідко.
АфродитаПетровна• 30 июня в 16:18
автор, почитала ваши ответы - по существу нет ничего
по теме могу сказать, если ваш муж - лентяй и идиот (по вашему отношению и словам, что работу он только в телевизоре видел) - ни до чего вы не договоритесь, да и в принципе, скоро разведетесь
Тро Нью-Йорку• 30 июня в 16:19
Ответ дляСладко-соленая
Тут много других факторов. Дом - дороже, но смотря какой и где. Если даже взять крутой особняк в 3 этажа, который дороже и комфортнее любой квартиры, то головняка там, по-любому, больше: уборка придомовой территории, содержание хоз.части, отдаленность от города, бензин, скорая в случае чего и прочее.
Хто може дозволити собі такий особняк, може і дозволити собі людей, які будуть допомагати вести господарство
Весотехник• 30 июня в 16:19
Ответ дляСкажений гудзик
От от. Я теж в своєму будинку. Моя фортеця. Вода безліміт, всі комунікації є, як грітися є і газ, і для дров. По світлу - є станції, генератор - який хочеш туди і ставиш по подвір´ю, а не на балконах тягати, і не в клітці тримаєш, щоб не вкрав хто. Плануємо ставити сонячні панелі. Але все велика праця. Вимагає терпіння, грошей і сил
Весотехник• 30 июня в 16:20
Ответ дляЛюблю_смаколики
Чоловік категорично не хоче? Я не читала всі коментарі і доповнення, може ви це писали - чи маєте будинок у спадок, чи плануєте купувати/будувати?
Клептоманка• 30 июня в 16:21
Ответ дляЛюблю_смаколики
Зі всім, що було необхідно я справлялась
І дах перекрити, і плиткою цоколь облицювати, якщо відпала після сильних морозів в цьому році?
Будинок дуже дорого утримувати, бо постійно потрібні якісь ремонти, в якщо з будинком все добре, то треба щось робити на ділянці або з комунікаціями
Жена_КотораяСтена• 30 июня в 16:21
Ответ дляЛюблю_смаколики
Господи, вітаю Вас, цінуйте! я прожила все незаміжнє життя в будинку, а тепер ми з чоловіком в 1 кімнатній, 2 роки одружені, я ніколи до цього кошмару не звикну
якщо вибір жити в 30 м2 і в нормальному будинку, тоді зрозуміло, що краще.
Я обираю квартиру, але в мене квартира велика і комфортна, в центрі міста. Жити за межами міста в селі я пас. Не той вайб.
Тому тут є і об´єктивні причини і суб´єктивні.
Скажений гудзик• 30 июня в 16:23
Ответ дляКлептоманка
Потрібно просто перший раз робити якісно і тоді нічого не потрібно переробляти.
А якщо вже і потрібно, то всеодно викликається бригада, яка робить за гроші
20 років живемо і ніяких проблем ні з дахом, ні з плиткою ні з комунікаціями
Цукрові вишні• 30 июня в 16:27
Якщо є можливість, беріть квартиру і дачу.
Будинок потребує набагато більше догляду та вкладань, ніж квартира. навіть новий будинок через 15-20 років може вже потребувати капітального ремонту, якій коштує набагато більше за будь-який квартирний ремонт (одна заміна даху може коштувати як окрема невелика квартира). Усі зручності є проблемою виключно господарів. Коли зникає вода в квартирі, власник обмежується дзвінками до водоканалу, коли в будинку проблема зі скважиною - виклик фахівців є набагато дорожчим, ніж виклик сантехніка. Окремої уваги вимагає постійний догляд території. Звісно, якщо є гроші, можна найняти помічника по будинку та садівника, які будуть робити багато важкої роботи за господарів, а самим милуватися квіточками та видом з вікна.
Я живу в квартирі, але мої знайомі жили в будинку, нарешті продали і купили квартиру та зітхнули з великим полегшенням. Натомість купили дачу, навідуються туди влітку.
Так, життя в будинку виглядає романтично, але з практичної точки зору він дуже поступається квартирі.
Пустощі-веселощі• 30 июня в 16:32
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну то вам чоловік потрібен суто запліднити. Потім все одно до мами повернетесь. Дайте йому спокій, хай своє виконає та й розійдетесь.
У вас нема прикладу життя в повній нормальній родині.
Мама так нікого і не знайшла? Ну то ще гірше.
ОноВамнадо• 30 июня в 16:34
Ответ дляМоже ще третю?
В домі багато роботи. Його зрозуміти можна.
если дом новый и с небольшим облагороженным участком то там никакой прямо такой работы нет. Покосить газон и отбросать снег. Всё. Но жить гораздо приятнее, сам себе хозяин, никто не топает на голове, не затапливает, не сверлит, не музицирует, можно спокойно завести собаню, можно пить кофе любуясь рассветом под пение птичек, можно бесконечно готовить на мангале, можно в любое время выйти на свежий воздух, можно ужинать теплым летним вечером в беседке, можно валяться в гамаке да блин, это свобода, а квартира это скворечник. Я прожила в квартире, но теперь когда волей обстоятельств мы живем в доме (старом и с большим участком, где реально работы вагон), я понимаю что по окончанию войны мне хочется продать квартиру и купить дом. Кумовья строили дом с нуля, небольшой. Семь лет живут - реально никакой работы там нет если не заводить огороды и если дом не руинится от возраста.
Весняний Марафон• 30 июня в 16:36
Ответ дляАфродитаПетровна
Я б с автором тоже развелась) Эти любители пахоты, которые себя гробят и других, то ещё удовольствие. Даже если додавит беднягу, то потом будет сопли жевать и выть, что он ничего не делает, хотя он сразу дал понять, что нахрен оно ему надо корячится, потому что ей в жопе закрутило)
Жертва интернета• 30 июня в 16:37
Это с вами что- то не так. Ваш муж просто умный и не хочет круглый год впахивать в частном доме. Конечно лучше квартира.
Така бойова Я• 30 июня в 16:39
Автор упрямо игнорит вопрос о наличии денег на дом и его обслуживание. О чем вообще тема?!
Скажений гудзик• 30 июня в 16:44
Ответ дляОноВамнадо
Погоджуюсь.
Не можу зрозуміти про яке ’впахування,як коняка’ вони всі пишуть.
Зараз для газону купити робот косарку, тема покосу газону закрита
Тяжка справа• 30 июня в 16:49
Ответ дляАфродитаПетровна
Которые ос 🐝 любят
Божий одуванчик• 30 июня в 16:50
Ответ дляЛюблю_смаколики
чому дешевший?
Ну ви нещасненькі топчетеся один на одному в однокімнатній квартирі замість того, щоб купити квартиру по-більше, вам же не вистачає простору.
Божий одуванчик• 30 июня в 16:51
Ответ дляЛюблю_смаколики
Конкретно.
ВыФсеВрете• 30 июня в 16:52
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в будинку
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
У нас э будинок та квартира. Будинок на вихідні, або коли блекаут
Так незручно
ВыФсеВрете• 30 июня в 16:53
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мы второй год в доме - даже не представляю какие аргументы в войну могут быть за квартиру...
Пахать не хочется на дом .все
Скажений гудзик• 30 июня в 16:53
Ответ дляВыФсеВрете
Так незручно
В мене будинок і квартира.
Тільки будинок
Дуже зручно
В мене ще й найближчі сусіди через 200 метрів
Тільки будинок
Дуже зручно