ДинамоКит• 1 час назад

Чи вважаєте такий хід раціональним?

Є в нас на роботі одна жінка (років 30 -35). У них з чоловіком 1 маленька дитина, живуть в 1 км квартирі, ще 1 здають і мають дохід. Недавно продали якийсь спадок (чи її чи його бабусі), і ми всі думали, що вони куплять будинок, ну або велику квартиру, а вони знов купили ще 1 кімнатну. Не пишіть, будь ласка, яке мені до них діло, просто дискутували сьогодні на роботі і я під враженням як так....скільки людей, скільки думок
Розбещена цяточка• 1 час назад
Значит сейчас им с ребенком не тесно
Скорее всего хотят сдавать и иметь доп доход
А и правда какое вам дело))

Бяки-козяки• 1 час назад
во первых - вам хочется посплетничать
вто-вторых - однушки более ликвидны
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
Хтось не виправдав ваші очікування? так реально буває???)))
Вельми шановна• 1 час назад
а толку все продать и купить квартиру побольше, и сидеть без гроша
Svitlo_• 1 час назад
Да. Раціонально. Поки дитина мала - їм вистачає 1 кімнатної квартири. А ще одна квартира буде приносити дохід. А щоб купити більше житло - вони завжди зможуть щось продати.
Самоучка• 1 час назад
У кого детство прошло в частном доме, почему-то не сильно спешат покупать дом. На вопрос почему, философски отвечают что там есть свои плюсы и свои минусы
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
да да да
Вакцениро Вона• 1 час назад
у меня тоже есть такие друзья. Живут на съемной квартире, сдают 4 однушки. Каждый раз, когда приходят к нам в гости, жалуются как им надоело жить в чужой хате, как хотелось бы в свою квартиру выбирать вазочки-коврики. У нас своя большая красивая квартира, нет ни одной под сдачу. Я очень рада, что в свое время мы приняли решение купить большую хорошую квартиру и жить в ней Здесь и Сейчас, буквально лучшие молодые годы нашей жизни, а не выбрали вариант купить пару однушей и их сдавать ради пассивного дохода
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Подтверждаю . До 22 лет жила в доме, больше не хочу

бювет_в_обед• 1 час назад
Только сегодня утром я сидела возле зеркала в спальне своей и думала, что впервые за 43 года у меня появилось свое место где я могу наслаждаться собой. До этого были разные квартиры, но постоянно дешевые, то однушка первая на троих , то двушка на двоих с дочерью, где мое спальное место было в зале. Вроде и деньги были, но постоянно экономили, на что-то собирали. Печально, как я сама своими руками отказывала себе в комфорте.
Думаю, так и в вашем примере, люди живут будущим, отказывая себе во всем в настоящем…
Саджу все зарання• 1 час назад
Розумні вони)
Зілля до весілля• 1 час назад
Ребёнок вырастит и у него будет своя кв, и у родителей, если разведутся будет отдельное жилье
Гуляю босоніж• 1 час назад
Живём сейчас на съеме. Правда в шикарном доме, в стране, которую выбрали сами. Имеем несколько объектов недвижимости в разных странах. Благодаря пассивным доходам не ходим с мужем на работу больше 20 лет. В начале своей семейной жизни принимали решения приблизительно такие же, как и Ваша сотрудница. Мне важно было жить как хочу, а находится ли в собственности жильё, в котором я проживаю, это для меня мелочи.
Водійка хімарса• 1 час назад
Будинок
І город
І свиней-курей..як у людей
Пи Пи Пилюля• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Все життя мріяла про будинок. Придбала, не пошкодувала жодного дня. В мурашник з сусідами не повернусь. Якщо порівнювати мінуси, в квартирах їх значно більше.
Самоучка• 1 час назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Точніше чоловік придбав. І він же закриває усі питання по будинку
Пи Пи Пилюля• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Вам чоловік придбав? Пощастило
Самоучка• 1 час назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вам чоловік придбав? Пощастило
Не чоловік? Ви власноруч корчуєте дерева, косите траву, ремонтуєте дах та гаражний ролет, займаєтесь асенізацією, котлом та тепловим насосом? Слухайте, не вигадуйте, ви тільки мрієте і на цьому все
Пи Пи Пилюля• 54 минуты назад
Ответ дляСамоучка
Ви така смішна, мадам. моїй мамі 74 і вона вже років з 15 як похоронила свого чоловіка. Вона сама у величезному будинку. У вас перепрошую інвалідність? Чи просто лапкі? В неї подруги живуть без чоловіків, а деякі навіть не мають в будинках води і вони справляються. Ніхто не хоче в місто. В моєї була квартира і вона продала. Доречі будівництвом займалась неодружена. Що до зауваження. Ні, мені чоловік будинок не купував. Якщо зміните тон діалогу я вам розповім як жінки справляються, за допомогою чого і кого.

Самоучка• 49 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вже не у вас будунок, а у мами? У вас проблеми із соціалізацією і можливо соціопатія, власне це у вас інвалідність. Мріяти жити у їбінях тому що боїтесь людей, мабуть ще й з туалетом на вулиці і піччю на дровах
Пи Пи Пилюля• 42 минуты назад
Ответ дляСамоучка
І в мами, і в мене. В жінок, в моїй родині є будинки. У вас агресія зашкалює, я не бачу сенсу вам щось пояснювати. Вам діалог непотрібен вам гімно нікуди діти внутрішнє, сходіть, мені не шкода. неймовірна здатність вигадувати те чого не існує. Спробуйте казки писати. Камін в мене також є, з дровами. Ще зверніть увагу на папір, не дивуйтесь, просто лопухи ще не виросли, в моїх Єбенях.
Самоучка• 39 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
На порадниці сидять жінки які давно вже пересилилсь з реальності у свою уяву. Я знаю що таке викорчовувати 3-х річну вишню щоб не вірити жодному вашому слову. 74-річна жінка сама підтримує великий будинок, да ви гадки не маєте що це таке
Пи Пи Пилюля• 35 минут назад
Ответ дляСамоучка
Ага, відкрийтесь я вам в особисті скину як я кошу, газонокосаркою, щоб зовсім охуїли від власних стереотипів. І від того на скільки це просто. Це роблять жінки, самостійно. Мені немає що корчувати, по сусідам, для вас не піду.А потім ви сюди повернетесь і попросите пробачення. З приводу мами ви навіть не уявляєте на скільки вона працьовита на відміну від таких як ви, ледарів
Самоучка• 33 минуты назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну гугл диск скиньте
Пи Пи Пилюля• 29 минут назад
Ответ дляСамоучка
І помідори я вирощую самостійно і не тільки їх. Відчуваєте як у вас зараз тиск почне підійматись? Не нервуйте то всьо правда. Хоча вона вам неприємна.
Пи Пи Пилюля• 28 минут назад
Ответ дляСамоучка
Ну гугл диск скиньте
Навіщо я хочу знати хто ви, щоб після ваших вибачень заблокувати вас. І ніколи більше не розмовляти.
Пи Пи Пилюля• 28 минут назад
Ответ дляСамоучка
Красунчики?
Самоучка• 27 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я думаю що у вас параноїдний розлад. Ніяких відео від вас звісно не буде
Пи Пи Пилюля• 25 минут назад
Ответ дляСамоучка
Буде звісно відкривайтесь. В мене зараз немає бензину в косарці. Але я його дістану щоб таке гімно як ви більше на людей ніколи не роззявляло свого чорного рота. Ось і косарочка. Вам дулю на фоні показати, а то я можу.
Самоучка• 21 минуту назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
’немає бензину в косарці’ - ну звісно

Вас навчити на гугл диск заливати чи якісь інші файлообміники?

’Вам дулю на фоні показати, а то я можу’ - ви стаєте якась агресивна