ДинамоКит• 30 июня в 15:31
Чи вважаєте такий хід раціональним?
Є в нас на роботі одна жінка (років 30 -35). У них з чоловіком 1 маленька дитина, живуть в 1 км квартирі, ще 1 здають і мають дохід. Недавно продали якийсь спадок (чи її чи його бабусі), і ми всі думали, що вони куплять будинок, ну або велику квартиру, а вони знов купили ще 1 кімнатну. Не пишіть, будь ласка, яке мені до них діло, просто дискутували сьогодні на роботі і я під враженням як так....скільки людей, скільки думок
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:07
Ответ дляСамоучка
’немає бензину в косарці’ - ну звісно
Вас навчити на гугл диск заливати чи якісь інші файлообміники?
’Вам дулю на фоні показати, а то я можу’ - ви стаєте якась агресивна
А ви тупа.
але вам це не заважає срати на порадниці.
Самоучка• 30 июня в 17:08
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ви тупа.
Поки що ви повністю підтверджуєте моє припущення про параноїдний розлад чи щось таке
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:08
Ответ дляСамоучка
’немає бензину в косарці’ - ну звісно
За вашою версією нафіга мені косарка в квартирі? Я ж тільки мрію про будинок
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:11
Ответ дляСамоучка
А ви мій особистий лікар психотерапевт? Чи коли вас беруть за зябра то ви впадаєте в хамство? Коли ви будь кого в чомусь звинувачуєте ви маєте це робити аргументовано. Ваші потуги жалюгідні.
Самоучка• 30 июня в 17:13
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні, у вас якась дача і фото помідорів справжнє. Дачним будинком і територією повнюстю опікується ваш чоловік, власне тому у вас і немає бензину. Дачний будинок і справжній будинок із проживанням 12 місяців на рік - це ну дуже різні речі. Фото вани з інтернету
І відео не буде тому що одразу буде видно що це саме дача
Кубик Рубика• 30 июня в 17:13
в мого колеги однокімнатна квартира більше моєї двокімнатної, 57м. там є можливість відокремити ще одну кімнату якщо захочуть, поки не хочуть. може і у вашої колеги так. або може розлучатися планують, чи когось з батьків в місто перевозити, або переїзжати в іншу країну через пару років. ви ж не знаєте. однокімнатні швидко продаються, швидко здаються.
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:16
Ответ дляСамоучка
Фото ванни з інтернету знайдіть за картинкою. Це найлегше що ви можете зробите. Після поговоримо. Дулю вам на фоні унітазу скрутити? Документів на власність точно не буде. І знаєш що правда все але ж гімно душить?
зав´язуй з заздрощами і починай працювати, все буде
Самоучка• 30 июня в 17:20
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зовнішній шланг біде, замість тримача туалетного паперу - декілька рулонів біля раковини, повна відсутність якихось особистих речей - це фото з якогось готелю
Та я просто Шерлок
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:22
Ответ дляСамоучка
Та я просто Шерлок
Знайди це фото готелю, знайди і доведи свої слова. А поки що для загального розвитку, для особливо обдарованих.
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:24
Ответ дляСамоучка
Та я просто Шерлок
Ти тупа, ледача і безнадійна, тролиця місцева.
Самоучка• 30 июня в 17:30
Ответ дляПи Пи Пилюля
І прекрасно себе почуваю. Принаймні моя сім´я може собі дозволити піти до кафе просто коли забажаємо, а не чекати поки у мами помідори на дачі поспіють. Одинока ображена на усіх жінка, яку ніхто терпіти не може і тому вимушена сама робити чоловічу роботу
Пи Пи Пилюля• 30 июня в 17:33
Ответ дляСамоучка
Вже так, хоч так харкну, хоч в спину коли нічого не можу довести. Коли нічого не вмію і ні на що нездатна. Яке ж ти мерзенне створіння, кончене.
але тобі з тим жити. Хто тобі сказав що я одинока? Твоє прекрасне існування читається.
ДинамоКит
• 30 июня в 19:50
Ответ дляЗілля до весілля
Ребёнок вырастит и у него будет своя кв, и у родителей, если разведутся будет отдельное жилье
Чого їм розлучатись?
ДинамоКит
• 30 июня в 19:53
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви така смішна, мадам.
моїй мамі 74 і вона вже років з 15 як похоронила свого чоловіка. Вона сама у величезному будинку. У вас перепрошую інвалідність? Чи просто лапкі? В неї подруги живуть без чоловіків, а деякі навіть не мають в будинках води і вони справляються. Ніхто не хоче в місто. В моєї була квартира і вона продала. Доречі будівництвом займалась неодружена. Що до зауваження. Ні, мені чоловік будинок не купував. Якщо зміните тон діалогу я вам розповім як жінки справляються, за допомогою чого і кого.
Підтримую кожне слово, особливо про лапкі та інвалідність, читала в попередній темі як висловлювались про будинок лінивці, це жах просто! для них навіть опале листя згребсти є проблемою
ДинамоКит
• 30 июня в 19:58
Ответ дляСамоучка
Ви якась неадекватна, чесно. Ми теж самі жінки в будинку і справляємось, тому я в це все вірю. Але то звісно люди працьовиті, а не оте все...
ДинамоКит
• 30 июня в 19:59
Ответ дляПи Пи Пилюля
Все рівно нічого не докажете. Кожен судить по собі
ДинамоКит
• 30 июня в 20:01
Ответ дляСамоучка
Ви б хоч визначились із версією: то вона одинока, то чоловік їй все робить...такий собі Шерлок з вас
Самоучка• 30 июня в 21:07
Ответ дляДинамоКит
У мене є певні уявлення про те яким повинен бути приватний будинок: зона барбекю, автоматичний полив, розсувні ворота, стежки під плиткою, освітлення. І цим всім хтось повинен займатись - це або чоловік, або людей наймати. І тут мені навалили контенту, із газонокосаркою на земляній підлозі із якогось сараю. І я розумію що ніяким чоловіком там і не пахне, нічого роками не робиться і потроху сиплеться. І це все із такою гордістю подається. У такому ’радянському’ будинку звісно можна жити, але чим тут пишатись? Якась маячня про маму 74 роки яка тримає будинок, крики коли побачила що їй не вірять - це психічний розлад, людина живе у звичайному старому будинку, але у її уяві це палац