Почекуха• 1 час назад
Чи реально купити квартиру в Києві без рієлтора?
Дівчата, який у вас був досвід, чи реально купити квартиру в Києві без рієлтора та чи безпечно це?
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Реально. Небезпечно, якщо ви не вмієте самі перевіряти продавців і квартиру в реєстрах.
Почекуха
• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
не вмію ((
Снегурочко• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Квартири в реєстрах перевірє нотаріус, а не ріелтор. Ріелтор не несе ніякої юридичної відповідальності абсолютно ні за що.
фан L.O.S.T.• 1 час назад
а чем вам риелтор поможет для безопасности? это все проверяет нотариус в любом случае хоть в риелтором хоть без
Почекуха
• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
ну вони ж кажуть, що все перевіряють перед згодою, крім юридичних моментів, звичайно
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А нотариус зачем?
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляПочекуха
Вони багато що кажуть
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Ответ дляБорець за гаманець
Вони багато що кажуть
Ага, в нашому комплексі продаються квартири, подивилася оголошення на Олх. То там таке пишуть, що мені аж смішно. Взагалі не володіють ситуацією, або ж брешуть, щоб прикрасити.
Мюллерная• 1 час назад
Ответ дляПочекуха
не вмію ((
Это нотариус делает. Риэлтор ни за что не отвечает. Купить реально, мы так дом купили
Мюллерная• 1 час назад
Ответ дляПочекуха
Смешно
Головний кошак• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
це робить нотаріус. Ріелтори не перевіряють нічого такого, що не перевірить нотаріус.
Головний кошак• 1 час назад
Ми в 2021 купили квартиру в Києві без ріелтора. Це реально, але такі варіанти рідко зустрічаються.
Почекуха
• 49 минут назад
Ответ дляГоловний кошак
Дякую
Байрактарна• 35 минут назад
Ответ дляБорець за гаманець
Риелтор -это слабое не нужное звено.
И к тому же очень дорогое звено.
Байрактарна• 26 минут назад
Не знаю, чи реально в Києві без рієлтора. Але моя Вам порада з рієлтором чи без - піти на попередню консультацію до нотаріуса. Ще перед укладенням договору.
Почекуха
• 4 минуты назад
Ответ дляБайрактарна
Дякую! Вже з конкретним варіантом квартири чи по взагалі?