Зрадорозганячка• 2 часа назад
Сьогодні день народження Романа Шухевича визначного українця
Історичні постаті залишають після себе не лише біографію, а й думки, які переживають свій час.
«Українці мусять безкомпромісно боротися. Свободи ніхто не подарує». Державність існує доти, доки є люди, готові за неї відповідати, захищати її.
«Нова українська генерація… довершить те, що нам не суджено було довершити. Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас».
Це слова людини, яка розуміла: боротьба за державу триває довше, ніж життя одного покоління. Кожен має зробити свою частину справи й передати естафету наступним.
Пані_Перчик• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Як гарно палає у рашисток! Аж викручує, як відьом!
Прекрасно!
А ще ж Мазепа стоятиме на Бесарабці!
Прекрасно!
А ще ж Мазепа стоятиме на Бесарабці!
Мазепу треба замість Щорса, щоб на коні був як справжній герой. Правда там є нюанс
Не їм після шостої• 1 час назад
Ответ дляПані_Перчик
Памятник Мазепе вышел какой-то несчастный, будто у него руки ампутированы
Зрадорозганячка
• 1 час назад
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Які дурні коменти в темі.
В Бабиному Яру поруч лежать знищені німцями патріоти. Матрьошки цього не знають. Про котів і клички то Ви свого путлера описали.
Пані_Перчик• 1 час назад
Ответ дляНе їм після шостої
Вы немного не поняли, что я имела в виду, но да ладно. Кто в курсе, то знает
Зрадорозганячка
• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Це історична закономірність: Українська повстанська армія (УПА) боролася за створення незалежної держави. СРСР і його репресивні органи (НКВС, МДБ, КДБ) намагалися знищити визвольний рух. Радянський Союз розпався, а ідея та пам´ять про УПА продовжують жити і сьогодні є символом незламності.
Всралися ваші дідусі.
Удалено администрацией...
Не їм після шостої• 1 час назад
Ответ дляПані_Перчик
Возможно, но это то что первое бросилось в глаза
Мамзелькіна• 1 час назад
Ответ дляНе їм після шостої
Вам слово погруддя знайоме?))
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Говорят колцентры отмывают деньги замечательно)
Зрадорозганячка
• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Хай здохнуть всі російські курви з своїми лічінками.
Слава Україні!!
Слава УПА!!!
Слава Україні!!
Слава УПА!!!
Мамзелькіна• 1 час назад
Ответ дляФайна дівка
Конкретно цей колцентр відмиває не лише гроші, а й мізки
Психологічка• 1 час назад
моя бабушка с дедушкой в 60-х переехали из Западной на Центральную. И им тут жизни не давали ненавистью, особенно бабушке ’бандеровка!’. и я тоже получила дозу этой ненависти от ’милых’ соседей. так что не любить всяких там Бандер и иже с ними у меня есть причины.
Не їм після шостої• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Вам слово погруддя знайоме?))
Что вы, что вы, конечно не знайоме, пойду у гугла спрошу))). А вам все что делают и вытворяют власти все нравится, даже без тени сомнения, без своего мнения. Ну, с вами все понятно. Погруддя-мрак
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Заметно)
Мамзелькіна• 1 час назад
Ответ дляФайна дівка
Заметно)
Вам ще ні, не помітно, я ж тільки но відправила. Але все буде.
Все буде Україна!
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Все буде Україна!
И что будет? Закроют советчицу?))
Психологічка• 1 час назад
Ответ дляФайна дівка
И что будет? Закроют советчицу?))
на амбарный замок
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляПсихологічка
на амбарный замок
В моем детстве пугали - вычислят по айпи)
Пиши-пропало• 1 час назад
Ответ дляЗрадорозганячка
«Ми, усі – вояки УПА і всі підпільники зокрема, і я – свідомі, що раніше чи пізніше нам доведеться згинути в боротьбі з брутальною силою.
Але, запевняю вас, – ми не будемо боятися вмирати, бо, вмираючи, будемо свідомі того, що станемо добривом української землі.
Це наша рідна земля потребує ще багато добрива, щоб у майбутньому виросла на ній нова українська генерація, яка довершить те, що нам не суджено було довершити». Роман Шухевич
Удалено администрацией...
Джем Шакіри• 1 час назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Він боровся за ідею, і за цю ідею віддав своє життя. Його постать завжди буде органічно неприйнятною для тих, кому не потрібна могутня, соборна, успішна і самодостатня Україна...
Люди хотят прожить свою жизнь без этой патриотичной галиматьи. Надоело кого то чтить и погибать за кусок земли. А самодостаточной Украина бы стала, если бы власти всех мастей карманы до устрачки не набивали бы. Зелень знает, что его пра пра пра внуки уже обеспечены, а простому народу, кроме цепей терять нечего хоть в Украине, хоть в Гондурасе
Valentina shop2020• 1 час назад
Ответ дляПсихологічка
не забывайте, что у меня паспорт Украины. и когда будут следующие выборы я не буду голосовать за идиота, который будет петь про мову, веру и нацистских героев.
Где взять НЕ идиотов ,если они вокруг нас