Тріль!• 30 июня в 22:32
Нужны ли бабушки и дедушки в жизни ребенка?
Как вы относитесь к тому, чтобы дети проводили время с бабушками и дедушками без родителей, ездили к ним на выходные и каникулы? У нас с моими родителями получается контакт, а родители мужа держатся холодно.
Небалувана Галя• 30 июня в 23:05
Мои почти вырастили моих детей , благодарна им. Считаю что нужны очень даже если нормальные и любящие.
Рекламама• 30 июня в 23:06
Ответ дляГорня капучіно
Негативно відношусь. Кожні вихідні і канікули це занадто, а де тоді батьки в житті цих дітей?
У вас невістка вагітна?
Перша на селі• 30 июня в 23:08
Нам дуже допомагали бабусі-дідусі, у дітей теплі спогади по ті часи. Ми вдячні їм за це.
Іноді фулл-тайм батькам конче потрібна перерва
САМ_ТАКОЙ• 30 июня в 23:11
Родители мужа за 600 км. Они в жизни наших детей крайне эпизодически. Но я абсолютно нормально на это реагирую. Мои родители всегда ждут и всегда готовы принять моих детей. Так что эта ниша занята от и до
Горня капучіно• 30 июня в 23:16
Ответ дляРекламама
У вас невістка вагітна?
Ні). В мене немає невістки. Донька теж не вагітна.
Безумовна любов, балування, прогулянки.
Згадую свою єдину бабусю і сльози навертаються, дуже добра, чуйна та любляча людина, багато один одному допомагали.
Такою бабусею для мого сина і була моя мамуня, тато був більш холодним але все одно люблячим дідусем.
Батьки чоловіка теж любили сина: то прогулянки, то цирк. Любив з бабусею серіали дивилися, сидів на колінах. Дідусь також його любив, заіжджав завжди з гостинцями хоч на пару хвилин.
Це щось інше ніж виховання від батьків, це просто любов взаємна!
Даю справку• 30 июня в 23:21
Ответ дляСолоденька цукОрка
Тільки якщо бабусі та дідусі підтримують те виховання що і батьки, також мають гарні стосунки з батьками. Тобто не має конкуренції або матеріальної вигоди в стосунках. А також є бажання бабусі і дідусі спілкуватися з онуками, а не оце модне - ви дітей народжували для кого? Або ніхто нікому нічого не винен, ага.
Бо деякі люди вважають що краще знають як правильно і вірно виховувати дітей....
Яскравий приклад - Поховайте мене за плінтусом, фільм. Дуже показові стосунки з онуком.
Воспитывают детей родители. А бабушки с дедушками могут просто любить и баловать. Даже если и с перебором ничего страшного)
Рекламама• 30 июня в 23:22
Ответ дляГорня капучіно
Я не дуже полюбляю дітей і бавитися з ними, але пам´ятаю як народила сама і ніхто не допомагав. Закінчилося все депресією, довгим лікуванням, і слава Богу що я в церкву пішла, просила Бога щоб допоміг бо я не маю бажання жити, а скільки може бути жахливих вчинків.
І дитині важливо бути з бабусями, дідусями за умови що вони адекватні, є такі яким страшно довіряти навіть кота не то що дитину. І для мами це можливість відпочити , побути наодинці із собою , згадати хто ти насправді. Ну і для шлюбу, бо сексу не хочеться коли замаханий.
Залізна пані• 30 июня в 23:23
Ответ для7_кг_рыбы
Люди, помогите, прошу меня оградить от этой гражданки !! Она за мной ходит по темам!
Не ссы
Вельми шановна• 30 июня в 23:24
Отношусь к этому нормально, если бабушка хочет проводить время с внуками, то почему бы и нет, а если не горит желанием, то не буду и предлагать, а детям скажу что бабушка не злая, просто занята своей жизнью, которая у неё единственная, чтобы её прожить для себя в радость
Горня капучіно• 30 июня в 23:25
Ответ дляРекламама
В мене лише одне питання, навіщо народжувати, якщо не любите дітей? Звідти і депресія.
Метелик• 01 июля в 00:07
Ответ дляЛюблю Украину
Вы героиня, не представляю как это, ни разу не подкинуть ребёнка бабушкам, никуда не уехать, или сходить вдвоём с мужем.
Та ні, тут нічого героїчного.
Їздили утрьох :)
Намагались зробити так, щоб не було нестачі любові та уваги, хоча борщом морозиво не замінити, звісно.
Важко батька заміняти. Але війна і цьому навчила. Бабусь і дідусів набагато простіше :)
Але я завжди радію, коли бачу в інших родинах, що діти і старше покоління щиро тягнуться один до одного. Дуже хочу вирости гарною бабусею.
Їздили утрьох :)
Бандерівка• 01 июля в 09:19
Ответ дляАннуитет
Самый главный человек в жизни ребёнка это бабушка по маминой линии
Очень спорно, так как есть немало примеров, когда именно бабушки по отцовской линии ближе к внукам, чем по материнской. И я тому пример, так как бабушка по материнской линии в моей жизни принимала участие лишь по телефону для галочки, в отличии от дедушки и бабушки по отцовской линии.
ШанельКуКу• 01 июля в 17:16
Ответ дляГорня капучіно
Ви або не розумієте, що депресія - це реальне захворювання , як гайморит або пієлонефрит ,або навмисно провокуєте.
Горня капучіно• 01 июля в 19:36
Ответ дляШанельКуКу
Чим я провокую? Я розумію, що це хвороба і як любу хворобу її не треба провокувати. Якщо сидіти на протягах, виходити в холод з мокрою головою, є великий шанс заробити той гайморит. Якщо їсти непотріб, є шанс угробити шкт. Якщо людина не любить дітей і народжує їх, то хто винен у депресії? Останнє питання не риторичне, хотілося б почути відповідь.