Дона Ко Ко• 01 июля в 01:42
Как вам такие сандалии?
Брать?
Дона Ко Ко
• 01 июля в 01:45
Ответ дляУгадайс
Ну если вам нравятся, то берите)
Мы туда знаем ваш вкус?)
Ну если вам не нравится, не берите. Не наговаривайте
Коник-стрибунець• 01 июля в 01:51
Я бы не взяла, как вьетнамки спереди... Это жутко неудобно
Невгамовна• 01 июля в 01:56
Ответ дляКоник-стрибунець
Я хотела и до сих пор хочу купить на лето вьетнамки на каблучке. Конкретно эта модель мне не очень нравится, но как идея мне зашло.
Більш менш• 01 июля в 07:25
З вигляду симпатично, нагадують моду початку 2000х :). Але вʼєтнамок спереду + каблук = вбивство ніг. В них незручно ходити, стопа і пальці постійно в напрузі і будете губити і спотикатись. Нема сенсу таке купувати тільки для того, щоб 1 раз в них красиво посидіти для фото.
Як_наготую...• 01 июля в 07:50
Ответ дляКоник-стрибунець
Мне очень удобно,узкая нога,в др.обуви нога часто была на асфальте,всегда ходила на пляж только во вьетнамках,носила босоножки на плоском ходу также с перемычкой, и сейчас появился большой выбор такой обуви на выход, чему очень рада
Сиреневая цапля• 01 июля в 07:58
На вихід можливо, але щодо зручності краще ніж Suicoke ще не зустрічала.
Безпринципова• 01 июля в 07:59
Як в молодість повернулася. Стукалочкі...
які ж ще сандалі? Звичайні шльопанці
Дона Ко Ко
• 01 июля в 10:25
Ответ дляЯк_наготую...
Та то она просто завидует)
Дона Ко Ко
• 01 июля в 10:26
Ответ дляБільш менш
Откуда вы знаете, зручно чи незручно, рилко очень удобная колодка вообще
Привыкли к дешману и утверждают
Більш менш• 01 июля в 11:15
Ответ дляДона Ко Ко
Привыкли к дешману и утверждают
Ви стандартна совєтчиця))) подобається - купуйте і не питайте нікого. А раз запитали, то не кидайтесь своїм лайном на конструктивну відповідь.
Рилко у мене було багато взуття. Якість - ціна ок. Але саме ця модель вʼєтнамок на каблуку - незручна.
Дона Ко Ко
• 01 июля в 11:28
Ответ дляБільш менш
Блин , откуда вы вылезли, я уже несколько раз меняла, суперудобные, появляется какая-то ’стандартна совєтчіця’ и говорит что ’вони незручні’
Так кто из нас стандартная?