В жовтні хочемо поїхати в Єгипет 2+1 на 7 ночей з Польщі на який бюджет потрібно розраховувати щоб готель був з хорошим піщаним пляжем, хорошим харчування і гарною територію
Купи слона• сегодня в 06:25
Ответ дляBerol
А може знаєте хороші готелі під цей бюджет?
Я же не знаю в какой город в Египте вы хотите. Могу только дать ссылку на сайт тур агентства и сами по фильтрам выберете себе
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Еще цена очень зависит совпадают наши школьные каникулы с росийскими и европейскими или нет. В прошлом году совпали и ценник был конский. А в позапрошлом нет и цена более гуманная была.
Ушла и Пришла• 1 час назад
Ответ дляBerol
Класні готелі - Джаз Фанара Резорт 4* і Нубіан Віладж 5*. Перший дорожчий і кращий.
Це там, де я була.
Нічний дожор• 1 час назад
Я не агент просто много были и любим Египет. Осенью можно шарм, но мы любим Марс алам с просторами и рифами, отель по цене качеству и рифу Файроуз
Турагенція Tourdream• 1 час назад
Автор, вартість буде залежати від дат, міста вильоту, віку дитини.
Ось, для прикладу, на початок жовтня гарний мережевий готель, що підходить під Ваші побажання
Movenpick Waterpark Resort & Spa Soma Bay 5*
Єгипет, Сома Бей
01 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 04:00 → HRG 09:15
KTW 19:15 → HRG 00:20
08 жовтня
✈️ HRG 21:25 → KTW 01:00
Classic Mountain Or Garden View Room (2 дорослих + одна дитина)
Все включено
87 280 грн
Єгипет, Сома Бей
01 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 04:00 → HRG 09:15
KTW 19:15 → HRG 00:20
08 жовтня
✈️ HRG 21:25 → KTW 01:00
Все включено
87 280 грн
Ответ дляТурагенція Tourdream
Єгипет, Сома Бей
01 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 04:00 → HRG 09:15
KTW 19:15 → HRG 00:20
08 жовтня
✈️ HRG 21:25 → KTW 01:00
Все включено
87 280 грн
Єгипет, Сома Бей
01 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 04:00 → HRG 09:15
KTW 19:15 → HRG 00:20
08 жовтня
✈️ HRG 21:25 → KTW 01:00
Все включено
87 280 грн
Виліт після 17 жовтня повернення до 3 листопада
Виліт Катовіце
Дитині 6 років
Зимою були в ріф оазіс сподобався але дитина з сальмонелою приїхала зразу в лікарню
Виліт Катовіце
Дитині 6 років